Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

QUOTE(agpa @ 2009 12 02, 17:55)
o nuo ledu visai neblogai tie indeliai, bet man taip noris pailgo lovelio kokio, kad paskui supjaustyt galeciau riekelem  rolleyes.gif luita toki bigsmile.gif
beje, apie savo muila.. vos iskrapsciau is formos doh.gif stikliniam vazone laikiau, dbr dziovinu, tikiuos geryn viskas eis blush2.gif

O pailgą turiu nuo pašteto kepto, Maximoj pirkau, ten kur dešrom prekiauja
Kad lengviau iškrapštyt, prieš pilant muilą į indelį, įlašink eterinio aliejaus lašiuką
Atsakyti
Sveikos. Prisiskaiciau visokiu receptu, prisiziurejau jusu graziu muiliuku, uzpavydejau ir pati issiviriau. Na tiksliau katik isviriau ir sudejau i induka. Dabar lauksiu kol pastings, bet man pradzioje putojo, paskui nurimo, kai sumazinau ugni. Bet kai sudejau i induka matoi, kad jis toks ciut poretas sad.gif itariu nepavyko man. Dariau su kokoso pienu.
Atsakyti
QUOTE(Aistestul @ 2009 12 03, 14:20)
Sveikos. Prisiskaiciau visokiu receptu, prisiziurejau jusu graziu muiliuku, uzpavydejau ir pati issiviriau. Na tiksliau katik isviriau ir sudejau i induka. Dabar lauksiu kol pastings, bet man pradzioje putojo, paskui nurimo, kai sumazinau ugni. Bet kai sudejau i induka matoi, kad jis toks ciut poretas sad.gif itariu nepavyko man. Dariau su kokoso pienu.


o uzvirt lyg ir nereikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2009 12 03, 20:06)
o uzvirt lyg ir nereikia  g.gif


as jo neuzviriau, idejau puoda i puoda, pradzioje ant ugneles mazos, o paskui isjungiau. ...
Atsakyti
Sveikos visos. Aš taip pat susigundžiau išsivirt muiliuko tongue.gif Ištraukiau iš šaldiklio, tik va galvoju kada jį pjaustyt, ar iš karto, ra po kelių parų geriau, kai padžius g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinikė @ 2009 12 03, 22:09)
Sveikos visos. Aš taip pat susigundžiau išsivirt muiliuko  tongue.gif  Ištraukiau iš šaldiklio, tik va galvoju kada jį pjaustyt, ar iš karto, ra po kelių parų geriau, kai padžius  g.gif


Jau supjausčiau, tik man nelabai kvapas patinka, viriau iš Tindi muilo, dar lašinau citrinos et.al., o nuovirą pasidariau pavirinus to didžiojo greifruto žievelę nedžiovintą tongue.gif , negaliu net uostyt schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinikė @ 2009 12 04, 13:35)
Jau supjausčiau, tik man nelabai kvapas patinka, viriau iš Tindi muilo, dar lašinau citrinos et.al., o nuovirą pasidariau pavirinus to didžiojo greifruto žievelę  nedžiovintą  tongue.gif , negaliu net uostyt  schmoll.gif

Muilo kvapas lenda? As irgi is tindi verdu, tai jeigu dedu EA, tai numusa kvapa, dedu arbatmedzio arba bergamociu. O dariau su apelsinu sultimis, tai kvepia..
Kur su morkomis dariau, tai labai grazi spalva oranzine isejo, tik ne iki galo istirpo ir matos mazos drozles.
Atsakyti
o dabar mielosios pasakykit, ka blogai dariau doh.gif
muilas istirpo gerai, issimaise, neputojo, ale kai i formeles ji pilstyt pradejau, tai tokie kaip snargliai tiso unsure.gif taip turi buti? na kabinu muila, ir is paskos tista... gal vandens per mazai pyliau g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinikė @ 2009 12 03, 22:09)
Sveikos visos. Aš taip pat susigundžiau išsivirt muiliuko  tongue.gif  Ištraukiau iš šaldiklio, tik va galvoju kada jį pjaustyt, ar iš karto, ra po kelių parų geriau, kai padžius  g.gif

Is saldiklio?? g.gif siaip muila reik siltai laikyt,jis puikiai sustingsta rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(nataliuncik @ 2009 12 02, 20:18)
O pailgą turiu nuo pašteto kepto, Maximoj pirkau, ten kur dešrom prekiauja
Kad lengviau iškrapštyt, prieš pilant muilą į indelį, įlašink eterinio aliejaus lašiuką

Dar i indeli galima pries pilant idet maiseli arba isklot forma kepimo popierium 4u.gif
Atsakyti
na bandziau bandziau ir sss zodziu gavosi , negrazus grudetas doh.gif

Tad nusprendziau nusipirkti stai toki muiliuka http://www.justasoap...base-p-247.html

kaip manot ar geras ar vertetu kokio kitokio pasiziureti ?

Ar tiktu ir kitoks tarkim kad ir su kvapu glycerininis muilas , ar geriau paprastas be priedu (kvapu) ?

Aciu aciu uz info
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazulytee: 05 gruodžio 2009 - 00:07
QUOTE(Extraordinary @ 2009 12 01, 07:00)
Kazkur skaiciau, kad metalas netinka kaip forma, kazkokiam uzsienio puslapy, bet negaliu nieko tiksliau pasakyti. Prisiminiau, kad turiu nuo saldainiu dezes forma, gal bus tinkama  4u.gif



As kaip suprantu metalas netinka tam is sarmo gaminamam muilui. O tam perlyditam pati dariau su metalo formele ir viskas buvo kuo puikiausiai smile.gif
Atsakyti
Na ką biggrin.gif

Mano mutantas, apie kurį rašiau pora psl. atgal, atrodo, baigia sustingti lotuliukas.gif

Gal per stebuklą netgi bus tinkamas naudoti smile.gif
Atsakyti