Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

imeciau ir as i kamera... sonett-tai muilas be visokiu s.. http://www.ekoeko.lt...rchparam=muilas smile.gif na norejos kuo naturalesni pasigamint, tai sis man priimtiniausias pasirode.
o, beje, del formeles, as didesni kieki kai gaminsiu pilsiu i skardine pailga forma http://www.svarospre...KepSkarda-1.jpg happy.gif
Atsakyti
QUOTE(agpa @ 2009 11 30, 23:18)
imeciau ir as i kamera... sonett-tai muilas be visokiu s.. http://www.ekoeko.lt...rchparam=muilas smile.gif na norejos kuo naturalesni pasigamint, tai sis man priimtiniausias pasirode.
o, beje, del formeles, as didesni kieki kai gaminsiu pilsiu i skardine pailga forma http://www.svarospre...KepSkarda-1.jpg  happy.gif

kiek brangokas muilas, sudetis gerai aisku atrodo, nors man vaikiskas Tindi irgi lyg nieko.
Kazkur skaiciau, kad metalas netinka kaip forma, kazkokiam uzsienio puslapy, bet negaliu nieko tiksliau pasakyti. Prisiminiau, kad turiu nuo saldainiu dezes forma, gal bus tinkama 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2009 11 30, 22:30)
Kazkur skaiciau, kad metalas netinka kaip forma, kazkokiam uzsienio puslapy, bet negaliu nieko tiksliau pasakyti. Prisiminiau, kad turiu nuo saldainiu dezes forma, gal bus tinkama  4u.gif

Aš sudedu nuo ledų, pyragėlių dėžutės ir galvos nesuku blush2.gif
Atsakyti
Labas , na bandau ir as daryti tik nelabai kas gaunasi doh.gif gavosi tik tokia kaip kose nelabai skysta , kiek suptantu ji turi buti skystesne kaip kazkur buvo rasyta kaip pyragui tesla .

Gal galetumet pagalbeti kaip ji pasigaminti ?

Tik nelabai aisku pries kaitinant muila , i ji pilat vandens ar ne ? doh.gif Nes kaip bandziau nieko nepilt tai kose gaunasi lipni doh.gif

Aciu
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2009 12 02, 14:09)
Labas , na bandau ir as daryti tik nelabai kas gaunasi  doh.gif  gavosi tik tokia kaip kose nelabai skysta , kiek suptantu ji turi buti skystesne kaip kazkur buvo rasyta kaip pyragui tesla .

Gal galetumet pagalbeti kaip ji pasigaminti  ?

Tik nelabai aisku pries kaitinant muila , i ji pilat vandens ar ne ? doh.gif  Nes kaip bandziau nieko nepilt tai kose gaunasi lipni  doh.gif

Aciu

reikia sutarkuoti muila, tada idedat i puoda (puodas puode su vandeniu), tada as ipilu slakeli vandens ar kokio nuoviro, pamaisau, uzdengiu kelioms minutems, ir taip pakartoju 2-3 kartus, gaunu grietines tirstumo mase.
Siandien darysiu su morku sultimis! Idomu kas gausis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2009 12 02, 12:58)
reikia sutarkuoti muila, tada idedat i puoda (puodas puode su vandeniu), tada as ipilu slakeli vandens ar kokio nuoviro, pamaisau, uzdengiu kelioms minutems, ir taip pakartoju 2-3 kartus, gaunu grietines tirstumo mase.
Siandien darysiu su morku sultimis! Idomu kas gausis  g.gif



Dekui uz info , tai as irgi tarkavau nu bandysiu dar daryt gamint , visvien kaip nors turi iseit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2009 12 02, 15:17)
Dekui uz info , tai as irgi tarkavau nu bandysiu dar daryt gamint , visvien kaip nors turi iseit  smile.gif

gal neismetet tos mases kur gavos, meginkit pasildyt ir po truputi ipilti vandens kol gausis tinkamas tirstumas.
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2009 12 02, 13:19)
gal neismetet tos mases kur gavos, meginkit pasildyt ir po truputi ipilti vandens kol gausis tinkamas tirstumas.



aha bandysiu is tos pacios nes dar turiu neismetus.

bet kazkaip man labai idomiai kaip sutarkavau muila ir kaitinau tai nepilnai man jis istirpsta , labai mazi gabaliukai visvien lieka , cia taip turi buti ar muilas kazkoks netinkamas ( nors paprastas ) bet gal kad yra su sioku toku kvapu , gal del to ? doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2009 12 02, 15:23)
aha bandysiu is tos pacios nes dar turiu neismetus.

bet kazkaip man labai idomiai kaip sutarkavau muila ir kaitinau tai nepilnai man jis istirpsta , labai mazi gabaliukai visvien lieka , cia taip turi buti ar muilas kazkoks netinkamas ( nors paprastas ) bet gal kad yra su sioku toku kvapu , gal del to ?  doh.gif  g.gif

Man irgi jis idealiai neistirpsta, lieka tokie mazi taskeliai, aisku reiktu netinget ir ilgiau pavirt. Dabar tiesiog smulkiau tarkuoju ir ilgiau uzdengus paverdu, man taip geriau.
Nuo pacio muilo irgi priklauso, meginau viena, tai net sunkiai tarkavos, nekalbu apie virima, o dabartinis Tindi tai normaliai, dar reiktu Apta pamegint.
Atsakyti
dekui bandysiu kariauti su muiliuku ir gaminti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2009 12 02, 15:30)
dekui bandysiu kariauti su muiliuku ir gaminti  biggrin.gif

Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 12 01, 22:19)
Aš sudedu nuo ledų, pyragėlių dėžutės ir galvos nesuku   blush2.gif

o nuo ledu visai neblogai tie indeliai, bet man taip noris pailgo lovelio kokio, kad paskui supjaustyt galeciau riekelem rolleyes.gif luita toki bigsmile.gif
beje, apie savo muila.. vos iskrapsciau is formos doh.gif stikliniam vazone laikiau, dbr dziovinu, tikiuos geryn viskas eis blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agpa: 02 gruodžio 2009 - 17:57