Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

Ar kas bandėt gaminti muilą iš aliejų, bet be NaOH? Arba gal bent receptukų žinote?
Atsakyti
QUOTE(basom_per_lietu @ 2009 11 14, 14:56)
Ar kas bandėt gaminti muilą iš aliejų, bet be NaOH? Arba gal bent receptukų žinote?

idomus variantas g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(basom_per_lietu @ 2009 11 14, 13:56)
Ar kas bandėt gaminti muilą iš aliejų, bet be NaOH? Arba gal bent receptukų žinote?


be haoh galima pagamint nebent prausikli (detergenta), bet ne muila smile.gif
Atsakyti
Merginos, kur perkat muilo baze Kaune? rolleyes.gif
Atsakyti
Mano pirmasis eksperimentinis gaminys- vonios bombos ax.gif (levandų aliejus, vyšnių kisielius vietoj maistinių dažų,medetkų arbatžolės ir t.t.)

user posted image

user posted image

''Bombikės" tvirtos, netrupa, o galutinis rezultatas bus aiškus po vonios procedūrų bigsmile.gif . Ačiū Jūsų temai už šaunią idėją ir receptukus 4u.gif
Atsakyti
sveikutes noriu prisijunkti prie jusu labi grazus visu muiliukai ir rutuliukai as irgi noreciau ismokti gaminti muiliukus reikes pasiskaityti jusu temuke blush2.gif wub.gif
Atsakyti
Amadeja, kokiu receptu darei bombikes ? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristinele123: 18 lapkričio 2009 - 16:36
QUOTE(Amadeja @ 2009 11 18, 13:01)
Mano pirmasis eksperimentinis gaminys- vonios bombos  ax.gif (levandų aliejus, vyšnių kisielius vietoj maistinių dažų,medetkų arbatžolės ir t.t.)

Atrodo labai gražiai thumbup.gif

Gal pasidalinsi paslaptimi, kaip pavyko padaryti tokius taisyklingus burbuliukus ir kad nesutrupėtų? Man tas kamuoliukų "įdarymas" bombų mase iki šiol mįslė.
Atsakyti
o muila butina gaminti is ukisko arba APTA? kokia turetu buti sudetis? nes as nusipirkau ir sudetyje parasyta kad pagamintas tik is augalines kilmes zaliavu: palmiu ir palmiu branduoliu aliejaus 4u.gif
Atsakyti
amadeja 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ačiū blush2.gif

Formelėms panaudojau du eglutės žaisliukus (juos perpjoviau per pusę, o dydis kaip pirktinių vonios bombų)

user posted image

Receptukas,kurio užteko dviems burbuliukams:
0,5 puodelio sodos,
ketvirtadalis puodelio krakmolo,
ketvirtadalis puodelio citrinos rūgšties,
1,5-2 šaukštai aliejaus,
šaukštelis vandens,
šaukštelis eter. aliejaus

Sumaišiau sausus ingridientus. Į skystus dar įdėjau kisielaus,kad ištirptų jame esantys maistiniai dažai. Viską sumaišiau. Pripildžiau formeles. Tik pastebėjau,kad puselės sunkiai viena su kita limpa. Tai burbulą atsargiai išėmiau ir sukeičiau formeles vietomis.T.y., klijavau puseles kairė+dešinė, nuėmiau formeles ir jas uždejau iš viršaus ir apačios.
Siūlau formelėje nelaikyti labai ilgai. Pirmąsias laikiau per naktį, tai vos išėmiau doh.gif . Antrąją partiją palaikiau valandėlę ir išėmusi iš formos palikau taip džiūti
Vakarykštės "Antivirusinės" (vonios druska su eukaliptu, arbatmedžio aliejus ir t.t.)
Gaminome kartu su sūneliu,kuriam šis užsiėmimas laaaaabai patiko

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Amadeja @ 2009 11 19, 16:31)

burbulą atsargiai išėmiau ir sukeičiau formeles vietomis.T.y., klijavau puseles kairė+dešinė, nuėmiau formeles ir jas uždejau iš viršaus ir apačios.


labai saunios bombikes thumbup.gif tik prasyciau smulkeliau paaiskinti apie puseliu klijavima,nes niekaip nesusigaudau ka paaiskinote...bandziau kazkada daryti bombas tokiu pat budu is zaisliuku,bet man tos puses niekaip nesulipo, o traukiant bombike is vidaus puseles isvis atsikabino viena nuo kitos...zodziu sh... gavosi man doh.gif
Atsakyti