Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

merginos net nzn,gal kavilokai nuskambes mano klausimas,bet ar negalima kokio parfumo ipilti gaminant muiliuką?
Atsakyti
QUOTE(vilma1978 @ 2009 01 27, 16:27)
merginos net nzn,gal kavilokai nuskambes mano klausimas,bet ar negalima kokio parfumo ipilti gaminant muiliuką?

g.gif o ka tu vadini parfumu? Kita vertus, jei jau gamini pati muila -tai reiktu naudoti pacias naturaliausiais priemones, juk del saves gamini, o sau turi buti viskas kas geriausia ax.gif
Atsakyti
Sakykit, o koki jus muila naudojat perlydydamos senus muilus? Ta paprasta vaikiska is prekybcentriu? Nes as pasiskaiciau jo sudeti, tai tikrai nera jis toks visai nekaltas... g.gif man dar idomu proporcijos, kaip perlydzius nepadaugint tu alieju ir visokio kitokio gerio, nes kai gaminausi pastaraji karta, tai matyt padauginau ir prastai sustingo muilas.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(beer @ 2009 01 26, 15:59)
MERGINOS,
parasiau uzklausima i avsista del natrio sarmo muilo gamybai, jie parase kad turi.
parduoda po 1 kg.
Butu galima dalintis,  man uztektu 200 g.
Ar butu norinciu?
Avsista adresas:
Žirmūnų g. 139,
LT-09120 Vilnius



O kiek tai kainuotu? as irgi noreciau kokiu 200g. ax.gif
Atsakyti
1kg natrio šarmo turėtų kainuoti apie 12-15Lt. Nebrangus čia reikalas 4u.gif
Atsakyti
NATRIO SARMAS:

nusipirkau Avisista Zirmunuose prie troleibusu ziedo. Supakuota plastmasineje taroje 1 kg. kaina 12,58 Lt.

Taip pat ten pat nusipirkau PH juosteliu 100 vnt kaina 11,2 Lt.

Kas norejo su manim dalintis Naoh ir spejo parasyti i Az pirmos, susisieksiu. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kunigunda78, tavo AZ laiškų nepriima 4u.gif
norejau parasyt kad savo prasyta Naoh dali gali paimt nuo pirmadienio.
Atsakyti
[quote=beer,2009 01 29, 13:50]
NATRIO SARMAS:

nusipirkau Avisista Zirmunuose prie troleibusu ziedo. Supakuota plastmasineje taroje 1 kg. kaina 12,58 Lt.

Taip pat ten pat nusipirkau PH juosteliu 100 vnt kaina 11,2 Lt.

Labutis smile.gif . Gal galetum tiksliau parasyti, kur isikurusi ta Avsista? As ne vilniete. Bet pries savaite buvau nuvaziavusi ir niekaip jos neradau blush2.gif . Ar is lauko yra kokia iskaba ar ne? Is anksto dekoju uz atsakyma ax.gif
Atsakyti
Renatelem, jei žinai, kaip nuvažiuot iki Žirmūnų troleibusų žiedo, toliau paprasta.
Šalia troleibusų žiedo yra gal 3-4 aukštų ilgas pastatas (sovietinio stiliaus, na pilkas toks su daug langų smile.gif ), prie jo - mašinų stovėjimo aikštelė. Į ją patenki važiuojant pro troleibusų žiedą ir sukant į kairę pro garažus. Įėjimas į Avisista yra mašinų stovėjimo aikštelės gale. Ant durų nieko neparašyta, iškaba - laiptinėje (matosi pro stiklines laiptinės duris). Kontora 1-ame aukšte.
Dar orientyras - toje mašinų stovejimo aikštelėje, po Avsista langais, pora lentelių "AVISTA rezervuota" ar pan. 4u.gif

tikiuosi rasi, aš labiausiai grybavau kol žiedą pasiekiau, nes tam rajone nesilankau tongue.gif
Atsakyti
Sveikos mamos,
Nors rašau šioje temoje pirmą kartą, bet tikrai esu gana dažna šio forumo narė. Tikrai esu perskaičiusi visas temas apie rankų darbo muilus, pati juos bandžiau pasidaryti, bet visgi noras pasigaminti savo gamybos muilą kilo ne šiaip dėl pramogos, o dėl to, kad išties noriu naudoti kuo natūralesnę kosmetiką ir kt. priemones.
Taigi tiek perkant, tiek pačiai ką nors gaminant, sau keliu vienintelį esminį reiklalavimą - kad produktas būtų kuo natūralesnis. Kadangi neturiu chemijos žinių ir neatrandu laiko imti kiekvieną muilo rūšį ir jo sudėtinę dalį vesti į internetą (ieškant informacijos apie kiekvienos sudėties dalies kenksmingas ar ne savybes), todėl mano klausimas būtų toks. Visgi gal kuri nors iš jūsų jau yra išstudijavusi pagrindinių muilų sudėtį ir galėtumėte parašyti kurio muilo sudėtis yra pati natūraliausia. Aišku, aš kalbu apie tuos muilus, kurie tinkami tirpdinimui (iš kurių vėliau pridėję savo priedų gauname savos gamybos muilą). Nes tarp daugybės komentrų jau pasimečiau, kuris muilas yra natūraliausias: apta, weledos, sano, baltas ringuvos ar kuris kitas, minėtas forume. Nežinau ar gerai supratau, bet tų muilų bazių sudėtis nėra labai natūrali. Gal aš klystu? Tuo tarpu apta muilas parduotuvėse sudėtas prie ūkiškų muilų, tai gal jis apskritai nėra tinkamas prausti kūną? Na, net nežinau.
Prašau parašykite ką nors apie tai žinančios ar išmanančios. Tiesiog nuomonių, tokių kaip mano pačios man nereikia (nes aš ją ir pati turiu:), bet gal visgi yra jūsų tarpe ir natūralų, ekologišką gyvenimo būdą propoguojančių mamyčių, kurios domisi produktų sudėtimi, jų kokybe, o ne tik kaina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMarija: 04 vasario 2009 - 14:16
QUOTE(MAMarija @ 2009 02 04, 14:14)
Prašau parašykite ką nors apie tai žinančios ar išmanančios. Tiesiog nuomonių, tokių kaip mano pačios man nereikia (nes aš ją ir pati turiu:), bet gal visgi yra jūsų tarpe ir natūralų, ekologišką gyvenimo būdą propoguojančių mamyčių, kurios domisi produktų sudėtimi, jų kokybe, o ne tik kaina.

as sakyciau Sonet firmos muilas perlydymui yra pats naturaliausias ax.gif Apta sudeties net ir nezinau, bet jo smarve baisi ir tuos kur dariau su juo ismeciau doh.gif
Atsakyti
Merginos, turiu klausima - kaip Jus isgaunate ruda spalva (SM galerijoje maciau, kad nemazai muilu rudos spalvos)? As vakar 1 karta pabandziau lieti muila (apsilankiua pamokeleje), tai siandien jau noreciau ir pati namie pazaist su sia technika smile.gif
Atsakyti