Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

p.s. dar klausimuka turiu-ko galima deti i muila,kad jis drekintu rankas?nes man nuo visu kietu muilu jos isdziuva 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Skani @ 2009 11 10, 13:55)
O as supratau nuo ko mano muiliukas duona smirda. Nes dejau i ji avizu smile.gif daugiau taip nedarysiu

gali isivaizduoti kad duoniukas biggrin.gif
Atsakyti
Alyvuogiu aliejus drekina, glicerina galima det, minkstesne oda bus.
Atsakyti
QUOTE(Skani @ 2009 11 10, 17:29)
Alyvuogiu aliejus drekina, glicerina galima det, minkstesne oda bus.

dekui 4u.gif
Atsakyti
Mijos mama papasakok kaip pirma ir antra muiliukus darei? ir kokias formas naudojai? blush2.gif
zadu sia savaite ir as bandyt smile.gif

prasom pilna eiga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2009 11 10, 18:46)
Mijos mama papasakok kaip pirma ir antra muiliukus darei? ir kokias formas naudojai?  blush2.gif
zadu sia savaite ir as bandyt smile.gif

prasom pilna eiga  4u.gif

na eiga paprasta-nusipirkau viena paprasta muiliuka,o kita permatoma.formele naudojau jogurto indeli.pirmojo viduje yra sveistukas,ji tiesiog apipyliau mase.o mase yra paprastas muilas,su maistineis dazais ir kvapu+drozles permatomo muilo.
o antrasis tai su permanomo muilo kubeliais,ir mase ta pati mirksiukas.gif
nzn ar cia gerai paaiskinau 4u.gif

tik va kalusimelis slindo-pradejo man tas su kubeliais skilti vienam sone doh.gif kazi kodel? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mijos mama: 11 lapkričio 2009 - 08:59
aisku durna pasirodysiu, o kur kiausams naudojam dazyti dazu miltelius naudoti matyt negalima ane? blush2.gif

mijos mamyte - aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2009 11 11, 16:10)
aisku durna pasirodysiu, o kur kiausams naudojam dazyti dazu miltelius naudoti matyt negalima ane?  blush2.gif

mijos mamyte - aciu uz atsakyma  4u.gif

na gal ir galima,bet kakziap man nesmagu butu plautis rankas su dazais..nu ten isvis daug chemijos.... g.gif o maistinei dazai ne tiek daug tos chemijos turi g.gif na istikro tai nezinau,as tokia pati dar zalia biggrin.gif gal kokia kita veterane atsakys tau geriau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2009 11 12, 01:40)
aisku durna pasirodysiu, o kur kiausams naudojam dazyti dazu miltelius naudoti matyt negalima ane?  blush2.gif

mijos mamyte - aciu uz atsakyma  4u.gif



Tinka, tie dazai ir yra maistiniai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Skani @ 2009 11 12, 13:21)
Tinka, tie dazai ir yra maistiniai mirksiukas.gif

tai tuos pacius dazus kur margina kiausinisu deda ir i maista? blink.gif tik kai ne velykos kitas ipakavimas?
Atsakyti
Nu bet kaip skaniai atrodo tie muiliukai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijos mama @ 2009 11 13, 02:23)
tai tuos pacius dazus kur margina kiausinisu deda ir i maista? blink.gif tik kai ne velykos kitas ipakavimas?



Na kiausiniai ir yra maistas ax.gif
Atsakyti
Labuka ,
Oi kaip man patiko ka atradau, puiki tema 4u.gif , vakar sedejau iki isnaktu ir vis skaiciau ir skaiciau, jau pervariau 2 temeles, dar liko 2 biggrin.gif , norisi kuo daugiau tu niuansu suzinoti.
Atsigulus vis svaigau, kaip as daryiu ir virsiu muliukus, kaip ir ka desiu. Net uzmigti ilgi nesigavo .
Ryt suplanavau ta didziaja diena, kai prasides mano fantazija wub.gif clap.gif
Atsakyti