Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

QUOTE(Skani @ 2009 11 09, 12:53)
aguonos, arba kava smile.gif

aisku 4u.gif
beliko issiaiskinti del skaidraus muilo gamybos...bet turbut tik su sarmais teina,o is paprasto niekaip nepadarysi g.gif
Atsakyti
Kiek as domejausi, o domejausi nemazai. Skaidru tik is muilo bazes galima pagaminti, o kas zino receptus nelabi nori sakyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skani @ 2009 11 09, 15:16)
Kiek as domejausi, o domejausi nemazai. Skaidru tik is muilo bazes galima pagaminti, o kas zino receptus nelabi nori sakyti smile.gif



Ne tai, kad nenori sakyt, bet turbūt ir pačios dar nebandė. Bent jau aš tai nebandžiau, nors ir radau receptukų. Tiesiog ten daug sudėtingiau ir reikia alkoholio mažiausiai 70 % stiprumo. Aš tokio negaunu, tai ir nebandau.
Atsakyti
QUOTE(Renatelem @ 2009 11 09, 14:22)
Ne tai, kad nenori sakyt, bet turbūt ir pačios dar nebandė. Bent jau aš tai nebandžiau, nors ir radau receptukų. Tiesiog ten daug sudėtingiau ir reikia alkoholio mažiausiai 70 % stiprumo. Aš tokio negaunu, tai ir nebandau.

o gal gali atskleisti paslapty? 4u.gif blush2.gif
nes as gaunciau tokio alchoholio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijos mama @ 2009 11 09, 12:49)
dekui uz info 4u.gif
muiliukas ne mano,tik kalusimelis iskilo su kuo cia parade tuos juoduliukus?gal aguonas galima deti biggrin.gif


taip, cia aguonos. man jos grazu paziureti, bet nepatinka muila su jomis duse naudoti biggrin.gif tai daugiau ju nebededu.

o kur tavo muiliuko foto? bigsmile.gif klaidini cia mus... biggrin.gif

QUOTE(Mijos mama @ 2009 11 09, 16:21)
o gal gali atskleisti paslapty? 4u.gif  blush2.gif
nes as gaunciau tokio alchoholio  blush2.gif


kaip jau patare, is skaidrios muilo bazes.

jei paciai gamint, tai sudetingiau nei paprasta muila. papildomai reikes alkoholio, glicerino, cukraus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 09 lapkričio 2009 - 18:08
QUOTE(Daddygirl @ 2009 11 09, 16:51)
taip, cia aguonos. man jos grazu paziureti, bet nepatinka muila su jomis duse naudoti  biggrin.gif tai daugiau ju nebededu.

o kur tavo muiliuko foto?  bigsmile.gif klaidini cia mus...  biggrin.gif
kaip jau patare, is skaidrios muilo bazes.

jei paciai gamint, tai sudetingiau nei paprasta muila. papildomai reikes alkoholio, glicerino, cukraus.

foto rytoj ikelsiu butinai 4u.gif mirksiukas.gif
o receptukas mane vis dar domina blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikutes,
na va cia mano muiliukai blush2.gif
pirmas bandymas ir manau visai neblogai blush2.gif smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
tik va paskitinysis biski nelabai isejo,bet nieko,pirmas blynas manau visad prisviles biggrin.gif
Atsakyti
Mijos mama,
labai apetitiski biggrin.gif thumbup.gif

su kuo pirmas? medetkom?
Atsakyti
Prizadejau, tai nufotkinau ir as savo. nors isvaizda as nepatenkinta. tikiuosi turinys bus geras smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti

 ! 
Necituokite nuotraukų ! Visos žinutės, kuriose cituojamos nuotraukos, bus trinamos !!!
Atsakyti
Daddygirl labai grazus antrasis muiliukas wub.gif wub.gif wub.gif

Atsakyti
O as supratau nuo ko mano muiliukas duona smirda. Nes dejau i ji avizu smile.gif daugiau taip nedarysiu
Atsakyti