Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

QUOTE(Daddygirl @ 2009 11 09, 19:54)
o kokio dydzio gaminamas muilas? smile.gif (kiek svere alieijai)

kas yra sausi vaniles kvapai?



800g saulegrazu aliejus ir 106 linu semenu aliejus ir tiksliai nepamenu kiek gr, bet dar likuti kakavos sviesto sudejau. ten kazkokios vulkanines kilmes uolienos, kurias as permaliau kavamale smulkiai smulkiai su vaniles kvapu.
Atsakyti
QUOTE(Skani @ 2009 11 09, 10:34)
800g saulegrazu aliejus ir 106 linu semenu aliejus ir tiksliai nepamenu kiek gr, bet dar likuti kakavos sviesto sudejau. ten kazkokios vulkanines kilmes uolienos, kurias as permaliau kavamale smulkiai smulkiai su vaniles kvapu.


tokiam muilo kiekiui reiketu gerokai daugiau ea, kad jie jaustusi wink.gif
o tokios kilmes vaniles kvapas nemanau, kad muile jausis g.gif nebent gal absoliutas. bet gal tos uolienos pasitarnaus kaip eksfoliantas smile.gif

idomu, koks muilas bus is saulegrazu aliejaus bigsmile.gif naudojai ta paprasta rafinuota, is prekybos centro?

siandien ir as pjaustysiu du savo muilus thumbup.gif svente biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 09 lapkričio 2009 - 11:45
Daddygirl, kokį procentą eterinių aliejų ar kvapų tu dedi, lyginant su visa muilo mase?
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 11 09, 20:13)
tokiam muilo kiekiui reiketu gerokai daugiau ea, kad jie jaustusi wink.gif
o tokios kilmes vaniles kvapas nemanau, kad muile jausis  g.gif nebent gal absoliutas. bet gal tos uolienos pasitarnaus kaip eksfoliantas  smile.gif

idomu, koks muilas bus is saulegrazu aliejaus  bigsmile.gif naudojai ta paprasta rafinuota, is prekybos centro?

siandien ir as pjaustysiu du savo muilus  thumbup.gif svente  biggrin.gif



Aiskutis drinks_cheers.gif kita kart desiu daugiau smile.gif na pirmas blynas visada biski prisviles:)
Jo naudojau paprasta ir sarma skiedziau su pienu. Dabar dar galvoju pabandymui vien is saulegrazu pabandyti padaryti, be kvapo ir sarma vandeniu skiesti. Paziureti, kas gaunasi smile.gif

idek nuotraukyciu su muiliukais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gėlėta jūrė @ 2009 11 09, 10:46)
Daddygirl, kokį procentą eterinių aliejų ar kvapų tu dedi, lyginant su visa muilo mase?



3-5% alieju
Atsakyti
Beje, Daddygirl, po keliu dienu po pagaminimo tu pjaustai muiliukus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skani @ 2009 11 09, 10:54)
Aiskutis drinks_cheers.gif kita kart desiu daugiau smile.gif na pirmas blynas visada biski prisviles:)
Jo naudojau paprasta ir sarma skiedziau su pienu. Dabar dar galvoju pabandymui vien is saulegrazu pabandyti padaryti, be kvapo ir sarma vandeniu skiesti. Paziureti, kas gaunasi smile.gif

idek nuotraukyciu su muiliukais smile.gif


nu, kaip pirmam kartui ir taip krutai drinks_cheers.gif biggrin.gif su pienu...
as pieno is pradziu vengiau smile.gif

ok 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Skani @ 2009 11 09, 10:59)
Beje, Daddygirl, po keliu dienu po pagaminimo tu pjaustai muiliukus? smile.gif


ivairiai. priklauso nuo mano kantrybes biggrin.gif , naudotu alieju ir gaminimo budo.

kai kuriuos po keliu valandu smile.gif

bet standartinio recepto muila geriausia pjaustyt, manau, po mazdaug 20-24 val.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 11 09, 12:54)
3-5% alieju


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
neistveriau ir is muiliuko jau pasidariau pirmaji savo daikciuka thumbup.gif kaip pirma karta manau neblogai pavyko wub.gif kai tik galesiu,imesiu foto 4u.gif

p.s. kalusimelis iskilo-o kaip padaryti skaidru muila blush2.gif g.gif


ai,tiesa,ir dar viena klausimuka turiu-man gavosi labai tirsta mase g.gif na ji netirsta,o tokia klampi labiau unsure.gif jos nejo taip pilti,reikejo saukstu kabinti.cia normalu?ar vandens per mazai as pyliau? ant vieno puili supyliau apie 200ml g.gif

o cia su aguonomis,kad tokie grazus taskeliai yra? blush2.gif

user posted image


o lietuviskai butu minimaliai kas galetu papasakoti apie gaminimo eiga? ax.gif 4u.gif

http://www.mago.com....etebiscuit.html

jergaus,jau man geda,kad as jusu tiek klausineju 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mijos mama: 09 lapkričio 2009 - 13:44
Na kiek as bandziau, man ta mase irgi nesigauna tokia skysta. beto visas tas vanduo poto turi isgaruoti, todel kuo daugiau pili tuo labiau raukslejasi.

http://www.uzsidirbk...view/826/1/215/ va cia dar biski apie perlydima

P.s. grazus muiliukai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Skani @ 2009 11 09, 12:47)
Na kiek as bandziau, man ta mase irgi nesigauna tokia skysta. beto visas tas vanduo poto turi isgaruoti, todel kuo daugiau pili tuo labiau raukslejasi.

http://www.uzsidirbk...view/826/1/215/ va cia dar biski apie perlydima

P.s. grazus muiliukai 4u.gif

dekui uz info 4u.gif
muiliukas ne mano,tik kalusimelis iskilo su kuo cia parade tuos juoduliukus?gal aguonas galima deti biggrin.gif
Atsakyti
aguonos, arba kava smile.gif
Atsakyti