Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

QUOTE(Skani @ 2009 11 08, 12:44)
Nevisai kaip siaip ipakavima. Tiesiog nesuviniojus jie pradeda traukis, rauksletis bei spalva kinta smile.gif

mmm...aisku tada 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijos mama @ 2009 11 08, 11:35)
dar klaisimelis-radau muila su tuo apvaliu,koretu,pailgu daiktu padaryta.bet juk jis netirpsta-cia tik del gozio.


jis del pasveitimo smile.gif
esu gaminus.

QUOTE(Skani @ 2009 11 08, 11:40)
Taip, kaitinti  ant ugnies reikia smile.gif spalvai isgauti maistiniai dazai tinka. O jei naturalios priemones,tai gali buti cinamonas, paprika (tik nedaug), kakava. Buna kazkur pirkti is specialus dazai, bet as dar neradau, tai kolkas maistinius naudoju smile.gif


cinamonas alergenas, su juo atsargiai.
Papildyta:
QUOTE(Skani @ 2009 11 07, 22:27)
Tiesiog eteriniai aliejai  nepermuse to sarmo kvapo. O idomu ar priklauso tas kvapas nuo to koki alieju naudoji pagrindu? Gal tas kvapas toks buvo, kad as is saulegrazu aliejaus pagrinde dariau. Man dar idomu, koks tokio muilo kvapas jei isvis kvapu nedeti. Gal kas bande? g.gif
O maisiau paprastu mikseriu, tik ta galvute pakeiciau, panasi i blenderio, nesitasko.
O kas Tavo muiliukui nutiko?


sarmo kvapo muile neturetu buti.
nekvepintas muilas turi lengva savo kvapa, jis priklauso nuo naudotu alieju ir priedu.
ukinio muilo kvapa is visu mano nekvepintu muilu turi tik alyvuogiu muilas. visi kiti skaniai kvepia smile.gif (be to tas kvapas vos juntamas)

saulegrazu aliejaus nenaudoju. bet kokiu atveju tas kvapas vis silpnes. nors man nera buve kad eteriniai nepersvertu muilo kvapo g.gif kiek eteriniu ir kokius dejai?
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 11 08, 15:58)
jis del pasveitimo smile.gif
esu gaminus.


kazkodel taipir pagalvojau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 11 08, 16:58)
jis del pasveitimo smile.gif
esu gaminus.



ar yra kur to "pasveitimui " isigyti?

pats laikas sventem muiliukus pradet gamint smile.gif
Atsakyti
Merginos, o kur galima įsigyti natrio šarmo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2009 11 08, 17:41)
ar yra kur to "pasveitimui " isigyti?



lietuvoje, man atrodo, buna prekybos centruose.

sitose temose ne karta buvo sneketa, minimos parduotuves, tik neuzfiksavau, nes man neaktualu smile.gif galima butu paieskoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 08 lapkričio 2009 - 20:23
dekui 4u.gif bandysim ieskoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2009 11 08, 17:41)
ar yra kur to "pasveitimui " isigyti?

pats laikas sventem muiliukus pradet gamint smile.gif

yra tikrai droge ar kosmadoje 4u.gif
manau galima butu rasti ir norfoje ar maximoje,nes as is norfos pirkus turiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raimuxe @ 2009 11 08, 19:28)
Merginos, o kur galima įsigyti natrio šarmo? ax.gif


Tereikia pagooglinti ir išmes keletą variantų mirksiukas.gif

čia ir čia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2009 11 09, 09:31)
Tereikia pagooglinti ir išmes keletą variantų  mirksiukas.gif

čia ir čia  mirksiukas.gif

Labai ačiū už info mirksiukas.gif 4u.gif Ale man kažkaip pasirodė "aukštasis pilotažas". Geriau jau bandysiu perlydyt vaikišką muiliuką pradžiai blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 11 09, 01:28)
jis del pasveitimo smile.gif
esu gaminus.
cinamonas alergenas, su juo atsargiai.
Papildyta:
sarmo kvapo muile neturetu buti.
nekvepintas muilas turi lengva savo kvapa, jis priklauso nuo naudotu alieju ir priedu.
ukinio muilo kvapa is visu mano nekvepintu muilu turi tik alyvuogiu muilas. visi kiti skaniai kvepia smile.gif (be to tas kvapas vos juntamas)

saulegrazu aliejaus nenaudoju. bet kokiu atveju tas kvapas vis silpnes. nors man nera buve kad eteriniai nepersvertu muilo kvapo  g.gif  kiek eteriniu ir kokius dejai?



Dejau, levandu apie 5 ml. ir vaniles sausu kvapu ibarsciau. O kvapas gavosi kaip duonos blink.gif Na tiesa dabar jau kelais dienas neuosciau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skani: 09 lapkričio 2009 - 11:03
QUOTE(Skani @ 2009 11 09, 10:01)
Dejau, levandu apie 5 ml. ir vaniles sausu kvapu ibarsciau. O kvapas gavosi kaip duonos blink.gif Na tiesa dabar jau kelais dienas neuosciau ax.gif


o kokio dydzio gaminamas muilas? smile.gif (kiek svere alieijai)

kas yra sausi vaniles kvapai?
Atsakyti