Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

QUOTE(Skani @ 2009 11 07, 00:41)
Na ka siandien padariau pirma muiliuka is natrio sarmo. Ir va iskilo klausimas, kiek merginos Jus laiko maisote ta natrio sarma? Nes man jis kazkoks pakankamai skystas atrodo. Dabar dar ziurejau viena vaizdeli, tai ten moteriske pasakoja, kad valanda laiko maiso doh.gif bet ji be blenderio jokio.
Bijau, kad galiu buti nedamaisius. Kaip zinoti, kad uzteks maisyti?



Aš tai maišau su blenderiu tol, kol pradeda tirštėti. Na kai jau pasidaro tokia masė, kad krečiant, jau nebeišskysta. Viršų jau tenka palygint su mentele, nes lieka kauburys.
Atsakyti
QUOTE(Skani @ 2009 11 07, 00:41)
Na ka siandien padariau pirma muiliuka is natrio sarmo. Ir va iskilo klausimas, kiek merginos Jus laiko maisote ta natrio sarma? Nes man jis kazkoks pakankamai skystas atrodo. Dabar dar ziurejau viena vaizdeli, tai ten moteriske pasakoja, kad valanda laiko maiso doh.gif bet ji be blenderio jokio.
Bijau, kad galiu buti nedamaisius. Kaip zinoti, kad uzteks maisyti?


Pirmą, kartą kai dariau, galvojau apsieisiu be blenderio, tai sėkmingai maišiau gal 1,5 val. Su blenderiu man reikia kokių 7min.
Atsakyti
Na as maisiau mikseriu, ir taip gan netrumpai. Tikiuos viskas gerai bus, stingsta jau. Tik vat kazkaip smirda jis man, nors ir eteriniu alieju dejau ir sausu kvapu sad.gif jei taip ir po menesio smirdes, tai sakes g.gif Nu gal kita kart geriau iseis 4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
gal galit patarti,tikslaiu pasakyti,ko reikai muilo gamybai 4u.gif noreciau pasidaryti sau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Skani @ 2009 11 07, 17:17)
Na as maisiau mikseriu, ir taip gan netrumpai. Tikiuos viskas gerai bus, stingsta jau. Tik vat kazkaip smirda jis man, nors ir eteriniu alieju dejau ir sausu kvapu sad.gif jei taip ir po menesio smirdes, tai sakes g.gif Nu gal kita kart geriau iseis 4u.gif


kuo smirda? biggrin.gif

o mikseris tai kas? blenderis?

o mano muila sikart muilo fejos uzkerejo smile.gif ka tik bandziau ji gelbet.
paciai idomu, ar gausis kas.
Atsakyti
Tiesiog eteriniai aliejai nepermuse to sarmo kvapo. O idomu ar priklauso tas kvapas nuo to koki alieju naudoji pagrindu? Gal tas kvapas toks buvo, kad as is saulegrazu aliejaus pagrinde dariau. Man dar idomu, koks tokio muilo kvapas jei isvis kvapu nedeti. Gal kas bande? g.gif
O maisiau paprastu mikseriu, tik ta galvute pakeiciau, panasi i blenderio, nesitasko.
O kas Tavo muiliukui nutiko?
Atsakyti
QUOTE(Mijos mama @ 2009 11 08, 03:14)
sveikos 4u.gif
gal galit patarti,tikslaiu pasakyti,ko reikai muilo gamybai 4u.gif noreciau pasidaryti sau ax.gif


Pradzioj is sarmo daryti nepatartina. Pradziai pabandyk perlydant. Tai reikia kuo naturalesnio muilo, merginos cia ivairiu isbande. Tuomet sutarkuoti ji su burokine tarka. Tuomet tureti du indus i viena priilti vandens ir istatyti antraji, tuomet ipilti siek tiek vandens ir deti sutarkuota muila. Kai istirps tada jau galima ideti ivairiu priedu, ivairiu alieju, zoleliu galima, eteriniu alieju del kvapo. Siaip jei perskaicius visas temas apie muila supermamose, tai labai daug patarimu yra. Kiekvienas atsirenka, ko jam labiau reikia smile.gif drinks_cheers.gif
Is sarmo viskas sudetingiau smartass.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skani: 08 lapkričio 2009 - 11:57
QUOTE(Skani @ 2009 11 08, 10:57)
Pradzioj is sarmo daryti nepatartina. Pradziai pabandyk perlydant. Tai reikia kuo naturalesnio muilo, merginos cia ivairiu isbande. Tuomet sutarkuoti ji su burokine tarka. Tuomet tureti du indus i viena priilti vandens ir istatyti antraji, tuomet ipilti siek tiek vandens ir deti sutarkuota muila. Kai istirps tada jau galima ideti ivairiu priedu, ivairiu alieju, zoleliu galima, eteriniu alieju del kvapo. Siaip jei perskaicius visas temas apie muila supermamose, tai labai daug patarimu yra. Kiekvienas atsirenka, ko jam labiau reikia smile.gif  drinks_cheers.gif
Is sarmo viskas sudetingiau smartass.gif

dekui uz infomacija 4u.gif reikes pameginti pirma is parasto muilo.
tik dar kalusimelis blush2.gif ar ta inda su vendeniu kaitinti reikai ant ugnies?kad antrajame inde esantis muilas istirptu? 4u.gif
Papildyta:
va dar kalusimukas-as rusu kalbos nesuprantu,bet ka deda spalvai isgauti?va kaip cia tame puslapiuke?
http://pthings.ru/portal/parfyumeria
Atsakyti
dar klaisimelis-radau muila su tuo apvaliu,koretu,pailgu daiktu padaryta.bet juk jis netirpsta-cia tik del gozio.
user posted image

Papildyta:
http://www_mama-mila_ru/blue.html
va cia kaip faina bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijos mama @ 2009 11 08, 20:41)
dekui uz infomacija 4u.gif reikes pameginti pirma is parasto muilo.
tik dar kalusimelis blush2.gif ar ta inda su vendeniu kaitinti reikai ant ugnies?kad antrajame inde esantis muilas istirptu? 4u.gif
Papildyta:
va dar kalusimukas-as rusu kalbos nesuprantu,bet ka deda spalvai isgauti?va kaip cia tame puslapiuke?
http://pthings.ru/portal/parfyumeria



Taip, kaitinti ant ugnies reikia smile.gif spalvai isgauti maistiniai dazai tinka. O jei naturalios priemones,tai gali buti cinamonas, paprika (tik nedaug), kakava. Buna kazkur pirkti is specialus dazai, bet as dar neradau, tai kolkas maistinius naudoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skani @ 2009 11 08, 11:40)
Taip, kaitinti  ant ugnies reikia smile.gif spalvai isgauti maistiniai dazai tinka. O jei naturalios priemones,tai gali buti cinamonas, paprika (tik nedaug), kakava. Buna kazkur pirkti is specialus dazai, bet as dar neradau, tai kolkas maistinius naudoju smile.gif

aisku,ir as tada su jais pameginsiu 4u.gif
Papildyta:

user posted image
bet su tuo viduje ar praktiska tokie muilai...turbut kai nusitrina lieka tas koretasis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijos mama @ 2009 11 08, 21:18)
aisku,ir as tada su jais pameginsiu 4u.gif
Papildyta:

user posted image
bet su tuo viduje ar praktiska tokie muilai...turbut kai nusitrina lieka tas koretasis biggrin.gif


Tik alieju nepadaugink, as gero noredama, kai pirma karta dariau, tai nemazai visokiu pridejau, tai gavus ganetinai riebus ir mazai putojo, kai kurie blush2.gif
Atsakyti