Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

QUOTE(Lape Snape @ 2009 10 13, 09:34)
Sveikos merginos,

reikia Jūsų pagalbos. Savaitgalį viriau muilą iš aliejų ir šarmų. Nežinau kas atsitiko, bet jis man ilgai netirštėjo, teko ilgai plakti. Šiaip ne taip sutirštėjus, supilsčiau į formeles ir palikau. Po paros pasižiūriu - jie dar visai minkšti, nors kiek čia skaičiau, po paros jau galima pjaustyti.

Tai nesupratau, ką ne taip padariau? O gal įtakoja tai, kad dirbau lauke, ir muiliukai dabar guli garaže - gal ten per šalta, ir cheminė reakcija vyksta lėčiau?
O gal tuos muilus jau galiu išmesti?  g.gif

Kaip Jūs manot?  4u.gif



Man lygiai taip pat buvo. Ilgai laukiau kol sukietejo. Dabar naudoju, tai visai geras, tik kvapo neliko. Nors tikrus eterinius aliejus dejau. Manau, kad mano mikseris per silpnas, todel neisplake kaip priklauso, nors tikrai ilgai plakiau.
Atsakyti
QUOTE(mamile @ 2009 10 06, 14:47)
Gal galit receptukus imest, nes man nesigavo toks...dejau gerus eteriniu aliejus kvapui, bet visai nekvepia, ir ilgai nesustingo.Todel noreciau recepta kita pabandyt.Jusiskiai fantastiski.


o pagal koki recepta gaminai? gal galima ji tik pataisyti?

Mano spalvoto receptas:
Palmiu branduoliu a 167g
Palmiu a 300g
Ricinos a 37g
Kokoso a 185g
Alyvuogiu a 202g
Avokado a 116g
Distil vanduo 382g
natrio sarmas 145.7g
priedai
Atsakyti
QUOTE(mamile @ 2009 10 13, 14:43)
Man lygiai taip pat buvo. Ilgai laukiau kol sukietejo. Dabar naudoju, tai visai geras, tik kvapo neliko. Nors tikrus eterinius aliejus dejau. Manau, kad mano  mikseris per silpnas, todel neisplake kaip priklauso, nors tikrai ilgai plakiau.



Matyt ir mano mixeris prastas, naudojau tokį užsilikusį tarybinį blush2.gif
Turbūt čia priežastis ir bus biggrin.gif
Atsakyti
sveikos muilu gamintojos,

Prisiziurejus Daddygirl darbeliu, labai jau uzsimaniau pabandyt ir as pasigaminti tu muiliuiku, ir padaryti dovaneliu kaledoms. Visko jau turiu, alieju ivairiausiu, kai kuriu laukiu kol atsius, bet kazkur skaiciau kad vietoj vandens galima naudoti kokosu piena, turiu kaip tik induka, ir noreciau is jo pabandyt, tik kad nelabai man ten su soap calc eina ka nors pasiskaiciuoti, juolab jis skaiciuoja tik vandeni ir NAOH, bet man net su juo neiseina pasidaryt recepto, ryskiai nesuprantu as ten kazko.. blush2.gif

Gal kad koki receptuka gali pamesti su kokosu pienu? ar pagelbeti susidarant receptuka is turimu alieju? 4u.gif
Atsakyti
Radau kur pasiskaiciuoti teisingai, bandysim kas cia gausis is pirmo blymo smile.gif
Atsakyti
Sveika Rasucci, o kur radai skaičiuoklę?
ir aš labai norėčiau mokėti pasiskaičiuoti, kiek ir ko dėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2009 07 29, 19:59)
tai va, gavau muilo bazę ir puoliau išbandyti..žinoma, pirmas blynas prisvilęs, bet..
foto ir ne iš geriausiųjų, tačiau įžiūrėt įmanoma

user posted image


labai labai thumbup.gif
Atsakyti
Norėjau papsakot tokį nutikimą su muilu. Palikom kaimo pirty mano gamintą muilą, o šalia buvo pirktinis. Tai ką jūs manot? Po nakties pelės maniškį neblogai apkramtė, o pirktinis net neliestas lotuliukas.gif .
Atsakyti
Sveikos, kas gaminat muila su sarmu, patarkit, su kuo geriau maisyt ar su blenderiu ar mikseriu.
Atsakyti
QUOTE(dulyte @ 2009 10 30, 15:17)
Sveikos, kas gaminat muila su sarmu, patarkit, su kuo geriau maisyt ar su blenderiu ar mikseriu.



Su blenderiu geriau, nes su mikseriu taškosi.
Atsakyti
Bet ar uzteks tokio blenderio kur su tokiu kotu?
Atsakyti
QUOTE(dulyte @ 2009 10 30, 16:33)
Bet ar uzteks tokio blenderio kur su tokiu kotu?


Na, žiūrint kokį kiekį ketini plakt?
Atsakyti