Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

Merginos,

galit man nesipratėlei paaiškinti, ką reiškia tas "superfat" prie NaOH?
Pvz., toks užrašymas 3.49oz sodium hydroxide (6% superfat)

Čia internete ieškojau receptukų, tai nesupratau...

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Ech kaip čia gražu pas jus viskas.... Planuoju i raš kalėdoms muolų pasigaminti. tik manu imsiu paprasčiausią variantą, be jokių šarmų ir t.t. Tiesiog vaikišką tarkuosiu
Atsakyti
QUOTE(*meduota* @ 2009 10 05, 14:17)
nuostabūs muiliukai.
gal galit ir trumpus aprašymus pridėt  ax.gif  4u.gif



4u.gif
as gaminu is alieju ir sarmo (ir priedu).
net nezinau kaip trumpai aprasyt smile.gif o kas domina?

QUOTE(Lape Snape @ 2009 10 05, 14:52)
Merginos,

galit man nesipratėlei paaiškinti, ką reiškia tas "superfat" prie NaOH?
Pvz., toks užrašymas 3.49oz sodium hydroxide (6% superfat)

Čia internete ieškojau receptukų, tai nesupratau...

Ačiū  4u.gif


nesureagavusiu alieju kiekis
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2009 10 04, 11:00)
vandens tikrai nereikia...o ar iš vienos bazės padarysi 1 ar 10 muiliukų, tai nuo tavęs priklauso,t.y. kiek turi bazės ir kokio dydžio darysi muiliukus...aš  eterinio pilu iš akies, kad kvapą jausčiau  blush2.gif
Kokie pirktiniai dažai? jei kalbi apie tuos, kuriuos parduoda senas-naujas, tai tinka.


Na, galvoju pradziai viska pirkti is senasnaujas ax.gif , ir formeles taip pat, tai kiek to muilo bazes reikia pirkti tada g.gif . O dazu truputi pilama g.gif , ir mikrobangej galima tirpdyti ta baze? O kur geriausia stingdyti? Aciu atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 05, 22:55)
4u.gif
as gaminu is alieju ir sarmo (ir priedu).
net nezinau kaip trumpai aprasyt smile.gif o kas domina?
nesureagavusiu alieju kiekis



Gal galit receptukus imest, nes man nesigavo toks...dejau gerus eteriniu aliejus kvapui, bet visai nekvepia, ir ilgai nesustingo.Todel noreciau recepta kita pabandyt.Jusiskiai fantastiski.
Atsakyti
Merginos,

radau tokį puslapiuką - čia ir muilo, ir žvakių, ir vonios bombų, ir losjonų gamyba.
Gal rasite ką nors sau. Labai patogi aliejų ir šarmo skaičiuoklė 4u.gif

http://www.pinemeadows.net/

Atsakyti
Girdėjau, kad nebeleidžiama prekiauti soda blink.gif Kažin, ar čia teisybė? Kaip tada kalėdų dovanoms vonios bombams daryti unsure.gif

O į Daddygirl muiliukus varvinu seilę. Man negalima dabar tuo užsiimti, o jau taip nagai niežti lotuliukas.gif
Atsakyti

 ! 
Žinutės, kuriose cituojamos nuotraukos, bus ištrinamos !!!
Atsakyti
QUOTE(Heart @ 2009 10 06, 21:28)
Girdėjau, kad nebeleidžiama prekiauti soda  blink.gif  Kažin, ar čia teisybė? Kaip tada kalėdų dovanoms vonios bombams daryti  unsure.gif

O į Daddygirl muiliukus varvinu seilę. Man negalima dabar tuo užsiimti, o jau taip nagai niežti  lotuliukas.gif


unsure.gif unsure.gif kodel?gal sakau neteisybe g.gif zlugs tortu kepimai,bombu darymai ir puodu sveitimai lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2009 10 06, 21:30)
Žinutės, kuriose cituojamos nuotraukos, bus ištrinamos !!!


kodėl? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 10 05, 16:13)
...o gal jus karstai iki galo gaminat? tada tikrai ilgas dziovinimas nebutinas  drinks_cheers.gif


tai taip.bet ir iprastai uzmaisant naudojam po keliu paru,kai jau nebepavojinga,bent jau pabandymui butinai.menesio tikrai nelaukiam.o visi kiti muilai ir taip islaukia ir susibrandina kol laukia savo susimuilinimo eiles mirksiukas.gif o kiti isvis ilgai isguli,kol iki ju prieni smile.gif Bet didelio skirtumo tarp ilgiau gulincio ir iskart muiluojamo nejauciu g.gif daug ivairiu kabliuku situose dalykuose yra.kad ir eterinio al.garavimas.kad ir koks geras jis butu,vis tiek laikui begant "palieka"muila po truputi.na ir t.t
Atsakyti
Sveikos merginos,

reikia Jūsų pagalbos. Savaitgalį viriau muilą iš aliejų ir šarmų. Nežinau kas atsitiko, bet jis man ilgai netirštėjo, teko ilgai plakti. Šiaip ne taip sutirštėjus, supilsčiau į formeles ir palikau. Po paros pasižiūriu - jie dar visai minkšti, nors kiek čia skaičiau, po paros jau galima pjaustyti.

Tai nesupratau, ką ne taip padariau? O gal įtakoja tai, kad dirbau lauke, ir muiliukai dabar guli garaže - gal ten per šalta, ir cheminė reakcija vyksta lėčiau?
O gal tuos muilus jau galiu išmesti? g.gif

Kaip Jūs manot? 4u.gif
Atsakyti