Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

O , aciu smile.gif
IR dar, vel turiu klausimeli, tai kuriuos tuos muilus reikia dziovinti ( nuo keliu savaiciu iki menesio ) ? kuriu ne?
Atsakyti
QUOTE(Boruzzyte5 @ 2009 10 02, 15:04)
O , aciu smile.gif
IR dar, vel turiu klausimeli, tai kuriuos tuos muilus reikia dziovinti ( nuo keliu savaiciu iki menesio ) ? kuriu ne?


Tie muiliukai, kuriuos perverdi iš muilo bazės ar pvz. APTA - jų ilgai džiovinti nereikia.


Tie muiliukai, kuriuos gamini nuo A iki Ž ( kur riebalai + natrio šarmas + kt. priedai) - šiuos būtina ilgai džiovinti mirksiukas.gif
Atsakyti
oj tai aciu uz info smile.gif va dariau, tarkavau, maisiau, viriau, oj dirbau smile.gif ir nzn ar cia pavyko man ar ne smile.gif pasakoju smile.gif tarkavau vaikiska muila, kaip ir reikejo dejau i du indus ( na vienas su vandeniu, kitas su muilu ) viriau, ziuriu man ta mase lb tirsteja, piliau vandens, ir is akies pyliau, tikrai ne sauksteli, o daugiau, jau maniau nuskystinau, bet kaip ir ne, ti kkaip uzputojo, jetau, sakau nu pridirbus busiu, nes kiek skaiciau uzvirinti negalima. sad.gif
tai va, viriau, viriau, maisiau, maisiau smile.gif po to dejau saukteli medaus, melisos dziovintos ir kavos, cia jau ne i verdancia mase, viska ismaisiau ir susipylsciau smile.gif dejau i saldytuva, sustingo ok, issieme ok, supjausciau, ir jis toks slidus gan man, ir aisku nera jis visai visai kietas kaip muilas buna, tai dabar ka man daryt? ir ko tiketis is jo? sustings jis man? smile.gif ar toks ir bus? smile.gif
ir dar, skaiciau jog suvinioti reikia i maiseli, tai kaip jis sukietes tada? juk maiselyje jam neleis kieteti, bus dregmes ... tai va, kiek as vel su savo klausimais smile.gif
p.s imesiu fotke kaip isejo smile.gif dabar nebemoku ikelti foto sad.gif reiks laukti vyro pagalbos smile.gif
Atsakyti
user posted image
cia mano muiliukai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boruzzyte5: 02 spalio 2009 - 19:13
QUOTE(Boruzzyte5 @ 2009 10 02, 18:11)
...
cia mano muiliukai smile.gif


kokie fainuoliai! bigsmile.gif
Atsakyti
Laba...

Gal galetumete pakonsultuoti pradziamokslei blush2.gif . Noriu pradzioje gaminti is muilo bazes muiliuku...Is vienos bazes gaunamas vienas muiliukas? Ir kaip ji gaminti blush2.gif , vandens lyg nereikia...O tie pirktiniai dazai, ar jie tinkami muiliukui? Ir eterinio aliejaus kiek pilti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Meger @ 2009 10 04, 10:51)
Laba...

Gal galetumete pakonsultuoti pradziamokslei  blush2.gif . Noriu pradzioje gaminti is muilo bazes muiliuku...Is vienos bazes gaunamas vienas muiliukas? Ir kaip ji gaminti  blush2.gif , vandens lyg nereikia...O tie pirktiniai dazai, ar jie tinkami muiliukui? Ir eterinio aliejaus kiek pilti?  blush2.gif

vandens tikrai nereikia...o ar iš vienos bazės padarysi 1 ar 10 muiliukų, tai nuo tavęs priklauso,t.y. kiek turi bazės ir kokio dydžio darysi muiliukus...aš eterinio pilu iš akies, kad kvapą jausčiau blush2.gif
Kokie pirktiniai dažai? jei kalbi apie tuos, kuriuos parduoda senas-naujas, tai tinka.
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2009 10 02, 18:12)
Tie muiliukai, kuriuos perverdi iš muilo bazės ar pvz. APTA - jų ilgai džiovinti nereikia.
Tie muiliukai, kuriuos gamini nuo A iki Ž ( kur riebalai + natrio šarmas + kt. priedai) - šiuos būtina ilgai džiovinti  mirksiukas.gif

tuos,kuriuos darai nuo a iki z tikrai nebutina ilgai dziovint,jie sustingsta tikrai greit.Mes savo muilus sekmingai muiluojam po dvieju paru dziovinimo mirksiukas.gif (nors teorijoj pataria dziovint apie 6 sav)
Atsakyti
Tai kad sukieteja dar ne viskas. Brandinant visa laika vyksta chemine reakcija ir tik po to muilas tinkamas naudoti. Keiciasi muilo ph, jus negerai darot, kad nesilaikot termino, toks muilas gali buti pavojingas.
Atsakyti
QUOTE(Vasara gimusi @ 2009 10 04, 10:08)
tuos,kuriuos darai nuo a iki z tikrai nebutina ilgai dziovint,jie sustingsta tikrai greit.Mes savo muilus sekmingai muiluojam po dvieju paru dziovinimo mirksiukas.gif (nors teorijoj pataria dziovint apie 6 sav)


aisku, niekas neuzdraus naudoti, jei norit smile.gif ir toks muilas jau odos nenudegins, jei teisingai pagamintas.
bet tikrai nepatartina, nes chemine reakcija nepilnai pasibaigus.
o ir savybes geresnes brandesnio muilo wink.gif pabandykit.
Atsakyti
QUOTE(Vasara gimusi @ 2009 10 04, 10:08)
tuos,kuriuos darai nuo a iki z tikrai nebutina ilgai dziovint,jie sustingsta tikrai greit.Mes savo muilus sekmingai muiluojam po dvieju paru dziovinimo mirksiukas.gif (nors teorijoj pataria dziovint apie 6 sav)


...o gal jus karstai iki galo gaminat? tada tikrai ilgas dziovinimas nebutinas drinks_cheers.gif



Ir as pasirodau savaitgali pagamintus 4u.gif :

Alyvuogiu muilas su ramunelem ir medetkom (muilai geltonesni nei nuotraukoj)
user posted image

Ir atostogas ir jura primenantis muilas smile.gif su neg juros purvu, dumbliais, juros vandeniu ir eteriniais aliejais
user posted image
Atsakyti
nuostabūs muiliukai.
gal galit ir trumpus aprašymus pridėt ax.gif 4u.gif
Atsakyti