Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

Tad merginos jei galit tai nors kazkokius orientyrus duokit apie kiekius, kad galeciau paskaiciuoti ar apsimokes.
Siaip zadu kainas tikrai turet mazas nes is to manau tureciau tik nedidele pelno dali. Man sis tiekimas butu kaip ir uztikrinimas tiekimo sau.
Na aisku jei jus mane uzversit uzsakymais tai supykes irgi nebusiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gėlėta jūrė @ 2009 01 23, 21:29)
Hmm... kvepia nauja parduotuve bigsmile.gif Na, jeigu medžiagos bus pigesnės ir geros kokybės, prižadu pirkti mirksiukas.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rublis @ 2009 01 23, 21:34)
Tad merginos jei galit tai nors kazkokius orientyrus duokit apie kiekius, kad galeciau paskaiciuoti ar apsimokes.
Siaip zadu kainas tikrai turet mazas nes is to manau tureciau tik nedidele pelno dali. Man sis tiekimas butu kaip ir uztikrinimas tiekimo sau.
Na aisku jei jus mane uzversit uzsakymais tai supykes irgi nebusiu  smile.gif


Tai tu mums pasiūlyk, ką gali gauti, o mes jau tada užsakysim mirksiukas.gif Niekas gi oro negali pirkt unsure.gif neaišku, nei kas, nei kokios kainos...
Atsakyti
QUOTE(gėlėta jūrė @ 2009 01 23, 20:18)
Dar jei būtų pigiau ir aliejai, kakavos, sviestmedžio sviestas. Mane asmeniškai domina kuo natūralesnės priemonės, t.y. jeigu kvapai, tai natūralūs eteriniai aliejai, jei spalvos, tai natūraliai išgauti pigmentai.

alieju gan nebrangiu ir nerafinuotu galima rasti Hales turgaus alieju parduotuveje - muilui jie tikrai tiktu. Del EA - tai manyciau, kad tikrai kokybisku pigiai nelabai butu imanoma gauti, tai viena, antra, zmogus norintis ju ivezti cia -turi ismanyti apie juos labai gerai, nes kitaip tikrai nepajegs isrinkti kokybisku ax.gif Tokiu mes ir LT turime - pigus, bet ne itin aukstos kokybes, isimtis - Metos EA. Jie tikrai nebrangus ir kokybiski, tik pasirinkimas mazokas. KN parduodami labai kokybiski sertifikuoti EA ir augaliniai, bet ir kaina atitinkama.
Atsakyti
Ačiū 4u.gif Kurioj tiksliau vietoj Halės turguj? O kaip atskirti kokybišką nuo nekokybiško EA? Neseniai prieskonių parduotuvėje kalvarijų g. pirkau mandarinų EA už 17Lt, man pasirodė visai nebrangu palyginus.. Ar ten geri tie EA?
Atsakyti
MERGINOS,


parasiau uzklausima i avsista del natrio sarmo muilo gamybai, jie parase kad turi.
parduoda po 1 kg.
Butu galima dalintis, man uztektu 200 g.
Ar butu norinciu?


Avsista adresas:
Žirmūnų g. 139,
LT-09120 Vilnius
Atsakyti
QUOTE(beer @ 2009 01 26, 15:59)
MERGINOS,
parasiau uzklausima i avsista del natrio sarmo muilo gamybai, jie parase kad turi.
parduoda po 1 kg.
Butu galima dalintis,  man uztektu 200 g.
Ar butu norinciu?
Avsista adresas:
Žirmūnų g. 139,
LT-09120 Vilnius


Aš norėčiau, tačiau esu Klaipėdoje, nebus kaip pasiimti. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gėlėta jūrė @ 2009 01 23, 23:37)
Ačiū 4u.gif Kurioj tiksliau vietoj Halės turguj? O kaip atskirti kokybišką nuo nekokybiško EA? Neseniai prieskonių parduotuvėje kalvarijų g. pirkau mandarinų EA už 17Lt, man pasirodė visai nebrangu palyginus.. Ar ten geri tie EA?

Ten salia Snoro kioskelio, ji praejus ir matyti ta alieju parduotuve (ten tas korpusas kur skudurais prekiauja ax.gif )
Zinau ta alieju parduotuve- augaliniu alieju kokybe man nepatiko, juolab, kad dauguma ten rafinuoti verysad.gif. Mandarinu EA 17 lt tikrai normali kaina, bet pas juos lyg ir ylang ylang panasiai kainuoja, kai as uz savo 5 ml sumokejau apie g.gif 40 lt

QUOTE(beer @ 2009 01 26, 14:59)
MERGINOS,
parasiau uzklausima i avsista del natrio sarmo muilo gamybai, jie parase kad turi.
parduoda po 1 kg.
Butu galima dalintis,  man uztektu 200 g.
Ar butu norinciu?

o koks jo galiojimo laikas blush2.gif ? As ir paimciau kokius 200 gr, bet nezinau kada prisiruosciau ka pagaminti - gal tik koki pavasari ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2009 01 23, 22:08)
KN parduodami labai kokybiski sertifikuoti EA ir augaliniai, bet ir kaina atitinkama.


Va va cool.gif , už kokybę reikia mokėt cool.gif , užeinu į vieną padalinį aromatherapy.ru, nedideliame prekybcentryje, apsipirksiu mat biggrin.gif , kai pamačiau sertifikatus, kainas, tai labai pagalvojau, ko man reikia ir jau muilui nenaudosiu tokių, brangu blush2.gif ... Bet skirtumas tai akivaizdus smile.gif , patepė man rankas pabandymui, mano oda probleminė, tai iškart jaučias rolleyes.gif , kiek laiko veikia ir pan. ...

Atsakyti
QUOTE(LT saulele @ 2009 01 26, 21:59)
Va va  cool.gif , už kokybę reikia mokėt  cool.gif , užeinu į vieną padalinį aromatherapy.ru, nedideliame prekybcentryje, apsipirksiu mat  biggrin.gif , kai pamačiau sertifikatus, kainas, tai labai pagalvojau, ko man reikia ir jau muilui nenaudosiu tokių, brangu  blush2.gif ... Bet skirtumas tai akivaizdus  smile.gif , patepė man rankas pabandymui,  mano oda probleminė, tai iškart jaučias  rolleyes.gif , kiek laiko veikia ir pan. ...

jei augaliniu alieju - tai tikrai galima ir pigesniu rasti muilams, sudetingiau su EA, nes tikrai kokybiski kvapnieji (geliu EA) kainuoja nemazai ir cia taupyti nevertetu, nes ne vien muilui naudoti ji galima, o ant veido bet ko tikrai negali uzsitepti.
Atsakyti
[o koks jo galiojimo laikas blush2.gif ? As ir paimciau kokius 200 gr, bet nezinau kada prisiruosciau ka pagaminti - gal tik koki pavasari ax.gif
[/quote]

galiojimo laikas - iki 2012 m.

Ar yra dar norinciu? Po kunigundos78 man dar daugokai liktu nuo 1 kg smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beer: 27 sausio 2009 - 10:06
be jokios abejones asmeninis reikalas, bet as labai brangiu EA muilui naudot nepatarciau. ju savybes, labiausiai tiketina, dingsta. o kvapas per laika irgi silpneja.
reikia kokiu 2ml EA muilo gabaliukui. tai paskaiciuokit, jei det koki jazminu ar roziu.. biggrin.gif

perlydant muila, galvoju, gal kiek kitaip. gal tiek nepakinta EA savybes ir kvapas g.gif gal kas is patirties pakomentuos 4u.gif
Atsakyti