Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

Aš irgi granules naudoju, bet ten bet kokiu atveju viską gramais reikia matuoti, ir natrio šarmą, ir vandenį, ir aliejus smile.gif
Atsakyti
O kiek Jus merginos mokant uz viena kilograma granuliu? 4u.gif
Atsakyti
Paskutinykart gal 14Lt, nepamenu tiksliai.. smile.gif
Atsakyti
norejau paklausti del vonios bombu:
pradejau jas gaminti, bet imetus i vandeni mane erzina ta nesvaraus vandens spalva. ar ir jums tas pats? jis tik negraziai pabales tampa, net nemalonu maudaliotis... g.gif gal krakmolo nenaudoti?...
ir dar - ka daryti, kad isdziuvusi boba nebutu suskilinejusi??? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mezzanine: 14 rugsėjo 2009 - 22:18
Mergaitės, o kur Kaune rasti natrio šarmo? Geriau skysto 4u.gif Jei nesunku į až parašykit. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marmuozelė: 15 rugsėjo 2009 - 09:15
nagi, kur dingot visos?! biggrin.gif
Atsakyti
ė, juk kalėdos artėja unsure.gif
gaila, kad tema ilsisi, o manau man-pradedančiai patarimų tikrai reiks doh.gif
Atsakyti
ir aš ruošiuos kalėdoms muiliukus gamint. Nusipirkau muilo bazės, lufos, belieka uzsiimti gamyba
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2009 10 02, 10:08)
ir aš ruošiuos kalėdoms muiliukus gamint. Nusipirkau muilo bazės, lufos, belieka uzsiimti gamyba


pirmą kart gaminsi?

aš pirmam blynui bandysiu vaikišką muilą "gerint" blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*meduota* @ 2009 10 02, 10:10)
pirmą kart gaminsi?

aš pirmam blynui bandysiu vaikišką muilą "gerint"  blush2.gif


iš bazės jau gaminau..bet ten juokų darbas..norėčiau ką mandriau, bet su mažu vaiku nelabai randu laiko sad.gif
Atsakyti
Sveikos paneles, oj skaitau jau antra diena apie muilus ir ju gamyba, tai sumasciau ir as pabandyti smile.gif tik va idomu kuo skiriasi tas glicerininis ir ta muilo baze indelyje?
ir kaip su jais virti? kokios dalys?(pvz 100gr glizerininio muilo ir 100gr vandens? ar kaip? ) ( o su ta muilo baze isvis kaip ja naudoti? smile.gif gal kas nepatingesit ir parasysit, nes ojej, jau galva skuada nuo tos info kiek reikia temu perskaityti smile.gif
Atsakyti
Aš tiesiog išlydau muilo bazę mikrobangėj, pridedu priedų ir į formelę mirksiukas.gif
Atsakyti