Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

Ooo, tai išvis super. Ačiū smile.gif
Atsakyti
Na štai, man dėl nestuke.gif gydytoja uždraudė žaisti su šarmais. Muilavirį teks atidėti ilgam unsure.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti, gal kam buvo nutikę, kad darant muilą iš aliejų ir šarmo, viskas sukrito į kruopytes ir atsiskyrė aliejus? Gal žinote ar galima išgelbėti tokį muilą, pavyzdžiui: pakaitinus ant ugnies?
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Ziurejau ziurejau i jusu darbelius (kokia savaite biggrin.gif ) ir nusprendziau pati pabandyti. Kai kas gavosi, kai ka ismeciau. Bet mano pirmi blyneliai ax.gif

user posted image


user posted image

user posted image

Perlydziau muila, bet ateity bandysiu su sarmu gaminti,nes manau kad daug grazesni (ir turbut kokybiskesni) gautusi.
Atsakyti
QUOTE(dimming @ 2009 07 18, 09:53)
Labas rytas smile.gif

Ziurejau ziurejau i jusu darbelius (kokia savaite biggrin.gif ) ir nusprendziau pati pabandyti. Kai kas gavosi, kai ka ismeciau. Bet mano pirmi blyneliai  ax.gif

Labai grazus jusu muiliukai!! thumbup.gif
Ta rankyte labai grazu ir man- as irgi ja darau daznai- sodyboje gal 5 guli ivairios, taciau is patirties galiu pasakyti- labai jau tie pirstukai greitai nuluzta... Nu bet nieko, grazu ir pirsteliai muilineje biggrin.gif
Atsakyti
Tiesa, man mazasis pirstelis irgi nuluzo
Atsakyti
kadangi Aptos muilo dabar pirkti nesimato,kokius muilus jus naudojat lydymui,kad normaliai issilydytu?

Gal dar kur nors matet glicerininiu muilu, be Palmolive?

Ir to kokosinio Weledos (anksciau mineto kaip pvz lydymui) bent jau internetinej parduotuvej nematau kad turetu tokiu...
Atsakyti
Šiandien bandžiau daryti muiliuką, bet man jis nesigavo bespalvis kodėl?
Atsakyti
QUOTE(salemute;) @ 2009 07 21, 10:11)
Šiandien bandžiau daryti muiliuką, bet man jis nesigavo bespalvis kodėl?


O iš ko darei? Jei tik perlydei muilą, tai ir nesigaus. Jei iš skaidrios muilo bazės, tai net nežinau.
Atsakyti
QUOTE(Renatelem @ 2009 07 21, 13:53)
O iš ko darei? Jei tik perlydei muilą, tai ir nesigaus. Jei iš skaidrios muilo bazės, tai net nežinau.

o kiek reikia pilti vandens, jei muilo išlydai 100g?
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 06 26, 20:12)
Nu nezinau su ta apta g.gif - man ukiskas muilas ir tiek gaudavosi, tas kvapas specifinis- pramusa visu gerybiu kvapa...Dar kelis bandziau, bet idealiausiai mano uoslei ir kunui be jokiu priemaisu ir priedu, antialerginis vaikiskas muilas. Su apta naudojau, bet daugeli ismeciau lauk smile.gif


o koks tiksliai pavadinimas jei ne paslaptis? 4u.gif ir kur perki? siandien apta muilo ieskojau bet niekur nesimato o dabar paskaicius susidariau nuomone kad gal ir gerai kad neradau. Siandien bandziau virti su Sano muilu kuriame yra glicerino bet kazkaip kvapas nelabai g.gif
Atsakyti
labuka,

Jau seniai gundausi muiliuko gamyba, bet vis pasyviai blush2.gif visgi nusprendžiau išbandyti. Internete užmačiau, kad galima pasidaryti skaidrų muiliuką su foto viduje. Perverčiau 4 SM temas, bet neužmačiau info apie tai. Gal kas galit pasakyti, kaip tą foto ten įdėti. Kokia tokio muilo gamybos eiga? būčiau dėkinga už info blush2.gif
Atsakyti