Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

QUOTE(Heart @ 2009 06 12, 09:14)
Ačiū  4u.gif

Vis dėlto pirksiu, nes pagavo šišas tuo rimčiau užsiimti. Todėl reikės daug  smile.gif


tik turek omeny, jie neparodo tikro muilo ph. paklaida tokai didele, kad jie beveik beverciai smile.gif
jie visada rodo, kad mano muilo ph7 (kas neimanoma smile.gif ), net mano skysto muilo ph rodo kaip 7-8 doh.gif biggrin.gif

nu, gal jie siek tiek padeda pacioj pradzioj, kai pradedi gaminti muila ir truksta patirties.

QUOTE(Renatelem @ 2009 06 25, 13:13)
Norėjau paklausti, ką reiškia "Total Effective Lye Discount"? Čia iš šarmo skaičiuoklės. Kaip geriau, ar kai ten mažiau tų procentų, ar daugiau rodo, kai bandau receptus susidaryt muilui?


ar didesnis, ar mazesnis procentas prikausys nuo recepto (ty naudojamu alieju ir kokio rezultato sieki). bet is klausimo suprantu, kad dar tik pradedi bandymus smile.gif , todel siulyciau kolkas labai neeksperimentuoti, palikti 5% mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 07 03, 18:05)
tik turek omeny, jie neparodo tikro muilo ph. paklaida tokai didele, kad jie beveik beverciai smile.gif
jie visada rodo, kad mano muilo ph7 (kas neimanoma  smile.gif ), net mano skysto muilo ph rodo kaip 7-8  doh.gif  biggrin.gif

Aš kitaip darau.

Imu pirktinį muilą, savo muilą, ir palyginu jų ph mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Heart @ 2009 07 03, 16:26)
Aš kitaip darau.

Imu pirktinį muilą, savo muilą, ir palyginu jų ph  mirksiukas.gif


nelabai supratau, ka tai parodo blush2.gif

visu pirma, girdejau, kad pirktiniu muilu ph nevienodi, yra net tokiu, kurie su neleistinai dideliais ph, todel kazin, ar visi pirktiniai muila gali buti rodikliu g.gif

antra, namie gaminto muilo ph visada bus didesnis uz pirktinio sintetinio muilo, nelabai yra prasmes lyginti...

trecia, kazin ar su vienoda paklaida tos juosteles parodo sintetinio ir namie gaminto muilo ph g.gif

papasakok daugiau, kaip tu tikrini.. gal atradai koki gera buda bigsmile.gif
nes mano bandymais tos juosteles visiskos 'grybautojos' (kai kalba eina apie muilo ph).

...uzkliuvo akis uz tavo liniuotes smile.gif sveikinu su dziaugsmu pilvelyje wub.gif .. labai noriu paklausti, ar ir dabar gamini muila? as vis pagalvoju apie tai, kad turbut negalima gaminti kai laukiesi g.gif gal domejaisi? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 03 liepos 2009 - 17:48
QUOTE(Daddygirl @ 2009 07 03, 18:47)
nelabai supratau, ka tai parodo  blush2.gif

visu pirma, girdejau, kad pirktiniu muilu ph nevienodi, yra net tokiu, kurie su neleistinai dideliais ph, todel kazin, ar visi pirktiniai muila gali buti rodikliu  g.gif

antra, namie gaminto muilo ph visada bus didesnis uz pirktinio sintetinio muilo, nelabai yra prasmes lyginti...

trecia, kazin ar su vienoda paklaida tos juosteles parodo sintetinio ir namie gaminto muilo ph  g.gif

papasakok daugiau, kaip tu tikrini.. gal atradai koki gera buda  bigsmile.gif
nes mano bandymais tos juosteles visiskos 'grybautojos' (kai kalba eina apie muilo ph).

...uzkliuvo akis uz tavo liniuotes smile.gif sveikinu su dziaugsmu pilvelyje  wub.gif .. labai noriu paklausti, ar ir dabar gamini muila? as vis pagalvoju apie tai, kad turbut negalima gaminti kai laukiesi  g.gif gal domejaisi?  4u.gif

Apie tuos ph nieko nenusimanau blush2.gif Tiesiog imu dvi juosteles, viena pamatuoju pirktinio muilo ph, kita - savo muilo, ir lyginu atspalvius. Primityvoka, bet kol kas pasiteisino.

Dėkui už sveikinimus. Muilo kol kas neverdu, bet planuoju atsiklausti daktarės leidimo ir, jeigu leis, sėkmingai virsiu toliau smile.gif
Atsakyti
ieskau kur pirti, sarmo ir muilo bazes. arba paprasto muilo bet su glicerinu.
bandziau nuvirti "safeguard" delicate. yra parasyta with glycerin. bet nelabai kas gavosi.
viriau gana ilgai, 20 min. koki, galu gale gavosi tokia tirsta lyg yogurto mase. bet truputi pridege ir muile liko tu pridegintu pluteliu.

kas galetu man patarti?

dekui
Atsakyti
QUOTE(m147 @ 2009 07 08, 23:34)
... tirsta lyg yogurto mase.  bet truputi pridege ir muile liko tu pridegintu pluteliu.

Tirsta jogurto mase tai kaip ir gerai gavosi sakyciau- o kas negerai? Nesustengo? Del pridegimo- kaip jus verdat? Puoda ant ugnies dedat?
Atsakyti
Šarmą perku www.avsista.lt
Atsakyti
merginos,o kur perkat tuos indukus vonios burbulams? ax.gif nezinau kaip tiksliai jie vadinasi blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2009 07 09, 14:06)
merginos,o kur perkat tuos indukus vonios burbulams? ax.gif  nezinau kaip tiksliai jie vadinasi blush2.gif  blush2.gif

Neperku jokiu induku, jei darau burbulus - rankose suspaudziu,suspaudziu, padarau rutuli, su delnais palyginu ir gaunasi grazus, lygus bumbulai. Juk ranku darbas- kam butinai daryti kaip fabrike, kad butinai ta sujungimo juosta matytusi smile.gif - taip man net graziau, silciau... O jei noriu formeliniu vonios bombu - zvereliu pavidalo ar siaip - tai naudoju viska, i ka tik galima ipilti mase- vaiku smelio dezes zaislai, kepimo iv.formeles ir t.t. Aplamai issivysto toks liguistas matymas visu daiktu kaip fomeliu muilui daryti doh.gif .As pamatau kur nors ka nors su pilnu dugnu- ir is kart mastau ar tiktu cia muilui.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 07 09, 15:24)
Neperku jokiu induku, jei darau burbulus - rankose suspaudziu,suspaudziu, padarau rutuli, su delnais palyginu ir gaunasi grazus, lygus bumbulai. Juk ranku darbas- kam butinai daryti kaip fabrike, kad butinai ta sujungimo juosta matytusi smile.gif - taip man net graziau, silciau... O jei noriu formeliniu vonios bombu - zvereliu pavidalo ar siaip - tai naudoju viska, i ka tik galima ipilti mase- vaiku smelio dezes zaislai, kepimo iv.formeles ir t.t. Aplamai issivysto toks liguistas matymas visu daiktu kaip fomeliu muilui daryti  doh.gif  .As pamatau kur nors ka nors su pilnu dugnu- ir is kart mastau ar tiktu cia muilui.... biggrin.gif


nu as dariau,o jis man paliktas dziuti vis tezo verysad.gif verysad.gif sakau ikisciau i induka suvozciau ir kur jis dingtu,sustingtu gi visteik lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2009 07 09, 15:28)
nu as dariau,o jis man paliktas dziuti vis tezo verysad.gif  verysad.gif  sakau ikisciau i induka suvozciau ir kur jis dingtu,sustingtu gi visteik lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Neturi tezti- jei tezta, reiskias per daug skyscio ipylet. Galima visada jei taip atsitinka dapilti sausu komponentu tol, kol gaunasi normaliai 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 07 09, 16:21)
Neturi tezti- jei tezta, reiskias per daug skyscio ipylet. Galima visada jei taip atsitinka dapilti sausu komponentu tol, kol gaunasi normaliai 4u.gif


dariau tik pabandymui sm rastu receptu,su soda krakmolu rodos ir pan..ipyliau visko kiek raso,ale vistiek verysad.gif
Atsakyti