Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

Kazkaip uzmirsta ir uzmesta i uzkampi si temuke smile.gif

Keliu i virsu ir kvieciu i savo albumeli blush2.gif - jei kas ko ar ka- prasom i AZ 4u.gif
Atsakyti
Gal kas nors žino, kiek kainuoja juostelės ph patikrinti ir kokį mažiausią kiekį galima nusipirkti?
Atsakyti
QUOTE(Heart @ 2009 06 11, 13:09)
Gal kas nors žino, kiek kainuoja juostelės ph patikrinti ir kokį mažiausią kiekį galima nusipirkti?


Juosteles as pirkau avsistoje - jie dabar issikele i Siaures miesteli. www.avsista.lt
pirkau berods 100 vnt 11 Lt.

Jei buni centre, galiu ir padovanot kokia 5 vnt, vis vien tiek nesunaudosiu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(beer @ 2009 06 12, 08:14)
Juosteles as pirkau avsistoje - jie dabar issikele i Siaures miesteli. www.avsista.lt
pirkau berods 100 vnt 11 Lt.

Jei buni centre, galiu ir padovanot kokia 5 vnt, vis vien tiek nesunaudosiu. smile.gif

Ačiū 4u.gif

Vis dėlto pirksiu, nes pagavo šišas tuo rimčiau užsiimti. Todėl reikės daug smile.gif
Atsakyti
Sveiki visi smile.gif Norėčiau paklausti kur šiuo metu luffos galima įsigyti

ačiū smile.gif
Atsakyti
Ar kakavos sviestas gali būti vaistais dviokančių miltelių pavidalo? mastau.gif Klausiu, nes kaip tik šįryt tokį neaiškų dalyką parsinešiau iš vaistinės. Pikta teta ten patikino, kad čia tikrai kakavos sviestas blink.gif

Luffos yra Norfoje.
Atsakyti
blink.gif Mano kakavos sviestas buvo kieta šviesi masė, kaip tikras sviestas, tik labiau trapi. O nuo šilumos ant rankų tirpo ir skaniai kvepėjo smile.gif

Nu dabar galvoju.. ant maišelio dugno buvo jos pritrupėję, nu ir, galima sakyt, atrodė kaip milteliai. Ta prasme galima tą daiktą vadint milteliais, galima trupiniais smile.gif

Pabandyk į rankas įtrint, žiūrėk kas bus biggrin.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti, ką reiškia "Total Effective Lye Discount"? Čia iš šarmo skaičiuoklės. Kaip geriau, ar kai ten mažiau tų procentų, ar daugiau rodo, kai bandau receptus susidaryt muilui?
Atsakyti
QUOTE(gėlėta jūrė @ 2009 06 25, 14:58)
blink.gif Mano kakavos sviestas buvo kieta šviesi masė, kaip tikras sviestas, tik labiau trapi. O nuo šilumos ant rankų tirpo ir skaniai kvepėjo smile.gif

Nu dabar galvoju.. ant maišelio dugno buvo jos pritrupėję, nu ir, galima sakyt, atrodė kaip milteliai. Ta prasme galima tą daiktą vadint milteliais, galima trupiniais smile.gif

Pabandyk į rankas įtrint, žiūrėk kas bus biggrin.gif

Patrynus tarp delnų tikrai gavau kažką panašaus į sviestą. Bet vis tiek smirda vaistais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(i3rigita @ 2009 06 25, 14:06)
Sveiki visi smile.gif Norėčiau paklausti kur šiuo metu luffos galima įsigyti

ačiū  smile.gif

Norfoje, bent jau prieš porą mėnesių mačiau.
Atsakyti
Dar turiu klausimėlį , smile.gif
aš to apta muilo iki nerandu , gal jau jo nebėra? o muilo bazė per brangi , 33 lt
Atsakyti
QUOTE(i3rigita @ 2009 06 26, 09:35)
Dar turiu klausimėlį , smile.gif
aš to apta muilo iki nerandu , gal jau jo nebėra? o muilo bazė per brangi , 33 lt

Nu nezinau su ta apta g.gif - man ukiskas muilas ir tiek gaudavosi, tas kvapas specifinis- pramusa visu gerybiu kvapa...Dar kelis bandziau, bet idealiausiai mano uoslei ir kunui be jokiu priemaisu ir priedu, antialerginis vaikiskas muilas. Su apta naudojau, bet daugeli ismeciau lauk smile.gif
Atsakyti