Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

QUOTE(Diva:) @ 2009 05 15, 13:59)
Dekoju 4u.gif   O pvz. jei 100 gr muilo, tai kiek zinau negalima pilti daugiau nei 2 saukstu aliejaus, taip? Nes tada nesukietetu, tiesa?
Del spalvu tai ir as mastau apie ramuneles, medetkas, cinamona, gal dar kava...

Esu dariusi su kava. Gaunasi tamsiai rudas ir tie kavos grūdeliai maloniai šveičia, kaip "Screbas".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo minte_7: 16 gegužės 2009 - 12:41
Na geras, su kava ir man reik pabandyti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cocoon: 17 gegužės 2009 - 21:57
Isbandziau smile.gif
Ir su kava, ir su ramunelemis- dziusta mano muiliukai.
Viskas ejosi gana neblogai, nepaisant keleta sugadintu muiliuku, o siaip tikrai esu patenkinta.Ramuneliu muiliukai graziai gelsvi gavosi, pyliau nuoviro+ dar imaisiau i mase paciu ramuneliu (sausu). Su kava jau isbandziau muiliuka neiskentus, nu labai smagu buvo isskyrus ta pacio muilo kvapa, nors pyliau eteriniu alieju i visus( arbatmedzio, Ylang-ylang), bet nepramuse. As pirkau Dalan, nu nezinau...Sitoj vietoj ieskosiu kitokio...jokiu Apta ar kitu minimu cia, as neradau. Noriu daryti muiliukus sveikus, su naturaliomis medziagomis.Zinau,kad spalvos bus ne kokios, nedziugins akiu ryskiai melyni, raudoni, zali muilai. Bet man gera zinoti,kad ir ne taip isvaizdziai atrodo, bet tikrai sveikiau.
Daziau dar su medetkom, tai net nebandykit- parudavo, pajuodavo po 2 paru unsure.gif , nieko gero.
Eksperimentuosiu toliau, o eilute norinciu sesiu, draugiu,ju vaiku ir t.t. jau darosi nemenka:D .Labai smagu!! Geros emocijos!! Ciupineju, ciupineju tuos muiliukus, per diena po simta kartu, pakeliu- padedu doh.gif , nu zodziu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 18 gegužės 2009 - 09:13
QUOTE(Diva:) @ 2009 05 18, 10:11)
Isbandziau  smile.gif
Su kava jau isbandziau muiliuka neiskentus, nu labai smagu buvo isskyrus ta pacio  muilo kvapa, nors pyliau eteriniu alieju i visus( arbatmedzio, Ylang-ylang), bet nepramuse. As pirkau Dalan, nu nezinau...Sitoj vietoj ieskosiu kitokio...jokiu Apta ar kitu minimu cia,  as neradau. Noriu daryti muiliukus sveikus, su naturaliomis medziagomis.Zinau,kad spalvos bus ne kokios, nedziugins akiu ryskiai melyni, raudoni, zali muilai. Bet man gera zinoti,kad ir ne taip isvaizdziai atrodo, bet tikrai sveikiau.
Daziau dar su medetkom, tai net nebandykit- parudavo, pajuodavo po 2 paru unsure.gif , nieko gero.
Eksperimentuosiu toliau, o eilute norinciu sesiu, draugiu,ju vaiku ir t.t. jau darosi nemenka:D .Labai smagu!! Geros emocijos!!  Ciupineju, ciupineju tuos muiliukus, per diena po simta kartu, pakeliu- padedu doh.gif , nu zodziu...

Žinot, aš irgi anksčiau imdavau už pagrindą ūkinį muilą, bet jo kvapo niekas nepanaikina. Tai dabar perku vaikiškus muilus, tuos kur būna kuo mažiau priedų.
O su medetkom esu bandžiusi muilai gavosi gražūs, bet nepyliau nuoviro, o dėjau medetkas, tačiau nuskyniau tik pačius geltonus žiedlapius. Tada į medetkų muilą pyliau ne vandenį, o išspaudžiau alijošiaus sultis.
Bet odai, bent jau man, geriausi, tiesiog nepakartojami yra su ramunėlėmis ir medumi. Dar vienas dalykas, jei turite įdėkit bičių vaško. Jis padaro muilą kietesnį ir tuomet ilgai naudojasi, nesusiplauna greit.
Įdedu savo muiliukų nuotraukas
http://public.fotki.com/minte7/muilas/
Atsakyti
QUOTE(minte_7 @ 2009 05 18, 10:34)
Žinot, aš irgi anksčiau imdavau už pagrindą ūkinį muilą, bet jo kvapo niekas nepanaikina. Tai dabar perku vaikiškus muilus, tuos kur būna kuo mažiau priedų.
O su medetkom esu bandžiusi muilai gavosi gražūs, bet nepyliau nuoviro, o dėjau  medetkas, tačiau nuskyniau tik pačius geltonus žiedlapius. Tada į medetkų muilą pyliau ne vandenį, o išspaudžiau alijošiaus sultis.
Bet odai, bent jau man, geriausi, tiesiog nepakartojami yra su ramunėlėmis ir medumi. Dar vienas dalykas, jei turite įdėkit bičių vaško. Jis padaro muilą kietesnį ir tuomet ilgai naudojasi, nesusiplauna greit.
Įdedu savo muiliukų nuotraukas
http://public.fotki.com/minte7/muilas/

Labai grazus jusu muiliukai!! Kaip graziai tas rudas su baltu atrodo wub.gif
As jau irgi nusprendziau,kad pirksiu vaikiskus be priemaisu sekanti karta, kad nebutu kvapo( man atrodo yra rusiski ar ukrainietiski gana neblogi jie, kadaise teko toje srityje dirbti, tai kiek zinau, tikrai nededavo jokiu blogybiu i tuos muilus ir skaiteme kaip vienus nekenksmingiausiu vaikams) , Tindi-rindi juk yra- zodziu reikia pabandyti. Beja turiu minciu ir pati muila virti su sarmu, bet cia truputeli veliau smile.gif
Del medetku supratau- reikes pabandyti, nes as nuovira pyliau... tai taip nelabai graziai gavosi.
Aciu uz patarimus 4u.gif , nuotraukytes gal reikes ir man ideti, bet kazkaip nelabai grazu blush2.gif , kad rodytis..
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 05 18, 10:44)

Aciu uz patarimus 4u.gif  , nuotraukytes gal reikes ir man ideti, bet kazkaip nelabai grazu blush2.gif , kad rodytis..

Būtinai įdėkit fotkes. Visada malonu paganyti akį. Tuo pačiu pasidžiaugti kartu su kitais.
Atsakyti
Gal jau kazkas buvo idejes, bet lyg neuzmaciau ax.gif Is cia galima parsisiust knyga apie muilo gamyba (rusu kalba) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(minte_7 @ 2009 05 18, 10:34)
Dar vienas dalykas, jei turite įdėkit bičių vaško. Jis padaro muilą kietesnį ir tuomet ilgai naudojasi, nesusiplauna greit.
Įdedu savo muiliukų nuotraukas
http://public.fotki.com/minte7/muilas/

Mano muiliukai eme trauktis verysad.gif .Skaiciau,kad taip buna, jei per daug vandens ipili...Bet kad atrodo per daug tikrai nebuvo... Ir jie nepasakyciau,kad kieteja g.gif - tikrai ne kieti, ne guminiai, bet ir nevisiskai kieti.. Kazka darau matyt ne taip unsure.gif
O kiek reikia deti biciu vasko pvz. 100 gr muilo? Nes tikrai viena maza muiliuka isbandziau, tai man 5 kartams- kazkaip mazoka...
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 19 gegužės 2009 - 08:29
QUOTE(Diva:) @ 2009 05 19, 09:28)
Mano muiliukai eme trauktis verysad.gif  .Skaiciau,kad taip buna, jei per daug vandens ipili...Bet kad atrodo per daug tikrai nebuvo... Ir jie nepasakyciau,kad kieteja g.gif - tikrai ne kieti, ne guminiai, bet ir nevisiskai kieti.. Kazka darau matyt ne taip unsure.gif
O kiek reikia deti biciu vasko pvz. 100 gr muilo? Nes tikrai viena maza muiliuka isbandziau, tai man 5 kartams- kazkaip mazoka...
Aciu 4u.gif

Esu toks žmogus - niekad nieko nedarau tiksliai, viskas iš akies.
Maždaug vienam muilo gabaliukui 100g- mažiau nei arbatinis šaukštelis.
Matot, mano bičių vaškas yra kartu su medumi, tai dedu daugiau, tuo pačiu muilas gauna ir medaus.
O dėl kietumo - tikrai nereikia pripilti per daug skysčių. Geriau jų dapilti jei matai kad per tiršta. O to muilo gaminamo konsistencija - maždaug kaip grietinės.
Bet tai mano pastebėjimas, gal kuri ir sukritikuotų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo minte_7: 19 gegužės 2009 - 10:23
QUOTE(minte_7 @ 2009 05 19, 11:19)
Esu toks žmogus - niekad nieko nedarau tiksliai, viskas iš akies.
Maždaug vienam muilo gabaliukui 100g- mažiau nei arbatinis šaukštelis.
Matot, mano bičių vaškas yra kartu su medumi, tai dedu daugiau, tuo pačiu muilas gauna ir medaus.
O dėl kietumo - tikrai nereikia pripilti per daug skysčių. Geriau jų dapilti jei matai kad per tiršta. O to muilo gaminamo konsistencija - maždaug kaip grietinės.
Bet tai mano pastebėjimas, gal kuri ir sukritikuotų.

Ir as toki pati-is akies! Todel matyt ir traukiasi tie mano muilai ir nekieteja smile.gif , nes grieztai tikrai nesilaikiau to vandens kieko- sutirstejo- dar dapyliau ir t.t.
As nusipirkau biciu vasko , tai lygiai taip pat pagalvojau- apie arbatini sauksteli bandysiu deti..
Ir aplamai kuo toliau, tuo labiau imu nusivilti naturaliomis priemonemis unsure.gif - na tokie jau visi negraziu spalvu..O kai prisiziurejau groziu cia, tai net upas dingo...
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 05 19, 09:28)
Mano muiliukai eme trauktis verysad.gif 

Suvyniok kiekvieną atskirai į maistinę plėvelę, ir nebesitrauks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Heart @ 2009 05 19, 12:14)
Suvyniok kiekvieną atskirai į maistinę plėvelę, ir nebesitrauks  mirksiukas.gif

notworthy.gif
bet kai isimsiu kazkada, tai tada prades trauktis? ar jau nebe, nes isdzius maistineje pleveleje? Nesinoretu padeti vonioje, o kita ryta atejus lens.gif ieskoti, kur cia muilas kazkur buvo padetas? biggrin.gif
Ir aplamai - juk toki perlydyta muila nereikia dziovinti ilgai? Labai ivairiu nuomoniu yra- kiek skaitau, tiek giliau i miska doh.gif
Atsakyti