Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas

Tęsiam toliau smile.gif

Čia mes pačios gaminamės įvairius muiliukus ir vonios bombas. Muiliukus liejame iš specialių muilo bazių, lydome senus muiliukų gabalėlius arba netgi gaminame viską pačios nuo A iki Z, t.y. muilą pasigaminame šarmo ir aliejų pagalba smile.gif

1 tema

2 tema

3 tema


Muilininkių klubo galerija
Papildyta:
Perkeliu savo postą iš senosios temos, dėl vietos kur Vilniuje galima įsigyti natrio šarmo smile.gif

Ar tikrai išsikėlė?? Pabandykit pasiskambint (www.avsista.lt) ir paklauskit jų, jie tikrai turėtų žinoti, kur dar galima įsigyti. Paskutinįkart pirkau kažkokioj įmonėj netoli oro uosto, kirtimuose, avsista mane ten ir nusiuntė. Bet nei pavadinimo, nei adreso nebeatsimenu... Tik nuvažiuot turbūt atsiminčiau kaip...
Atsakyti
Merginos,laba diena!
Nutariau ir aš pabandyti pasigaminti muilą,kolkas darysiu iš vaikiško t.y. jį lydysiu.
Bet vat ateityje labai norėčiau darytis is muilo bazių.Kur Jūs perkat muilo bazes?
Atsakyti
Sveika, jau seniai nepirkau, bet anksčiau tikrai buvo senasnaujas ir dekovitoj, pažiūrėk ten 4u.gif
Atsakyti
merginos-noriu paklausti-ar tas isvirtas ir jau suauses muilas turi but toks na kaip isporejes,ar kaip cia issireikst...as vis priebegom paskaitineju,o issiaiskint iki galo vis nera kada blush2.gif
viriau as ta muila du kart,bet jis man toks lengvas ir kaip grietinele plakta gaunas...ir ta mase dvigubai padaugeja....
kas ne taip??
Atsakyti
QUOTE(umede @ 2009 01 22, 12:00)
merginos-noriu paklausti-ar tas isvirtas ir jau suauses muilas turi but toks na kaip isporejes,ar kaip cia issireikst...as vis priebegom paskaitineju,o issiaiskint iki galo vis nera kada blush2.gif
viriau as ta muila du kart,bet jis man toks lengvas ir kaip grietinele plakta gaunas...ir ta mase dvigubai padaugeja....
kas ne taip??


Man atrodo, kad per daug skysčio. Panašiai man buvo. Jei skysčio mažai, svyla, ojei padauginu - porėtas. Mano klaida buvo tokia: dėjau puodą tiesiai ant ugnies.
Po to, kai muilą kaitinti pradėjau vandens vonelėje - tai susitvarkė.
Atsakyti
o man beveik visad susitraukia kai išdžiūna, turbūt irgi per daug vandens pilu.
Peržiūrėjau visą galeriją, o muiliukai tai thumbup.gif kai kurie iš vis ne kaip muilas atrodo, tai pyragaičiai, tai dešra, tai į duoną ar tortą panašūs. Taip galima ką nors ir apgauti padėjus ant stalo bigsmile.gif dar kiti tai iš vis kaip skuptūros ar paveikslai... Labai gražūs visi wub.gif
Atsakyti
Labas merginos. Pasiziurejau i jus darbininkes, pasiskaiciau ir supratau, kad visgi geriausiai muilas gaunasi is muilo bazes.
Tad pirma ka padariau tai paieskojau sio stebuklo ir surades kaina pasiskaiciavau.
Na muilo kaina tai auksine.
Merginos o jei galima butu gauti sia muilo baze ir ne tik ja dvigubai pigiau, ar daug butu susidomejusiu?
Atsakyti
aisku,kad būtų smile.gif o ką dar ? ir šiaip buvau radus kilogramą už 25 lt, bet mažiausias perkamas kiekis turi būti 25 kg luitas.
Atsakyti
Kadangi pati domina muilo gamyba tai galeciau pabandyti suorganizuoti muilo gamybai reikalingu medziagu ir reikmenu tiekima.
Pagal pirminius duomenis galeciau tiekti praktiskai viska (ir ne tik muilo gamybai) ir gerokai mazesnemis kainomis nei rastose lietuvoje parduotuvese.
Na aisku tai tik pirmine informacija.
Gal galetumet norincios parasyti kokius mazdaug dabar sunaudojate kiekius tai galeciau paplanuoti ir kazka paorganizuot.
Tikiuosi islostume visi.
Atsakyti
Ir aš tos bazės visai paimčiau.. ax.gif Šiaip daugiau darau muilus iš aliejų ir šarmo, tai man įdomu būtų visokios formos muilams supilti, galbūt kvapai, spalvos... rolleyes.gif Dar jei būtų pigiau ir aliejai, kakavos, sviestmedžio sviestas. Mane asmeniškai domina kuo natūralesnės priemonės, t.y. jeigu kvapai, tai natūralūs eteriniai aliejai, jei spalvos, tai natūraliai išgauti pigmentai.

Nežinau... ar tokių gali gaut? rolleyes.gif

O tu bandęs jau kada muilus virti?? Ar tik dabar susidomėjai?
Atsakyti
Na muilu dar nedariau, bet is bazes tai cia manau penkiu minuciu darbas.
Vat is aliejaus tai noreciau pabandyt.
Vakar per kelias minutes pasidariau tu vonios bombu. Siandien patikrinau na nieko blatno, bet del grozio tai gal ir nieko.
Siaip kaip ir jums visoms kilo ta pati problema t.y.: pirk mazai bet brangiai arba daug bet pigiai.
Be to sis medziagu tiekimas man butu tik didesnio projekto dalis.
Atsakyti
Hmm... kvepia nauja parduotuve bigsmile.gif Na, jeigu medžiagos bus pigesnės ir geros kokybės, prižadu pirkti mirksiukas.gif
Atsakyti