Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų ir floristikos parduotuvės

Merginos help.gif help.gif help.gif

gal kuri žinote: Vilniuje, prie Šeškinės gėlių turgelio ( o tiksliau pačiame jame) yra tokia floristikos parduotuvė. ax.gif

Taigi, koks šios parduotuvės darbo laikas? nes buvau kurią dieną nuvažiavusi ir grįžau it musę kandus (visos durys užrakintos, nors pats darbymetis buvo) doh.gif

ir gal kuri netyčia dar telefoniuką žinot? būtų super bigsmile.gif
Atsakyti
Sveiki,kai tik praeinu pro geliu turgeli ar parduotuve,iskart taip sirdziai miela wub.gif norejau paklausti ar perkate jau nuskintas geles puosti kambariams?zinau,kad tai gan brangoka,bet gal kuri turi toki iproti,kas savaite papuosti namucius svieziomis gelemis? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmaa @ 2009 11 17, 22:25)
Sveiki,kai tik praeinu pro geliu turgeli ar parduotuve,iskart taip sirdziai miela  wub.gif  norejau paklausti ar perkate jau nuskintas geles puosti kambariams?zinau,kad tai gan brangoka,bet gal kuri turi toki iproti,kas savaite papuosti namucius svieziomis gelemis?  mirksiukas.gif

Man labai patinka puosti namus gelemis smile.gif Tik turiu pasakyti, kad ne kiekviena savaite iseina tai padaryti blush2.gif
Atsakyti
Labutis, kur gauti dirbtiniu vijokliu nusipirkti? Reikia sudaryt ispudi apzeldintos sienos.. Gal kuri matet kur gražiu. Butu gerai Kaune
Atsakyti
sveikos gal zinote ar kaune yra geliu baze kur parduodamos vazonines geles?
Atsakyti
Tikslaus adreso nepasakysiu, bet lankausi Aleksote netoli mokesčių inspekcijos yra gėlių angaras. Čia perku nuostabias orchidėjas kur kas pigiau, nei prekybos centruose.
Atsakyti
Aš žinau sandėlius prie Draugystės Senukų - reikia truputį toliau pavažiuoti, vadinasi Tik gėlės. Būna visokių grožybių ... wub.gif
Atsakyti
karmelita, kalmina, tik geles, vaidrena
Atsakyti
Kur Kaune yra kalėdinės floristikosreikmenų pigiau?
Atsakyti
norejau paklaust kur galima vilniuj nusipirkt floristiniu dazu?pigiau aisku.arba pigiau internetu.
Atsakyti
ax.gif santa2.gif ax.gif
Atsakyti
Kur Kaune prie Prismos yra geliu baze? Kazin dirba sekmadieniais?
Atsakyti