Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų ir floristikos parduotuvės

Kadangi pati ieškojau informacijos apie kai kuriuos augalus, tai padariau medelynų, ką radau, sąrašiuką. Gal ir kitiems pravers info, o taip pat ten yra galerijos, kur daug gerų idėjų thumbup.gif mirksiukas.gif

Link Molėtų

Ignalinos raj. Linkmenys

Panevėžys

Vilniaus raj. Avižieniai

Klaipėdos raj. Dauparai

Kauno raj. Raudondvaris

Trakų raj.

Plungės raj.

Vilnius

Vilnius
Atsakyti
Vau, kokios naudingos nuorodos bigsmile.gif Labai ačiū jums, mergaitės 4u.gif
Atsakyti
Merginos, po kur man nusipirkti gudobeliu?
Kur skambinu, ten nieks neturi....
Mane domina Vilnius, Trakai ir Alytaus apylinkes.
Gal kas zinote...
Atsakyti
maciau skelbiu.lt
man asmeniskai soltroj daug labiau patiko, nei kojelaviciui
ten ir kainos, ir pasiula tenkina
tik labai daug augalu atveztiniu konteineriuose, tai reiskiasi, kad keleta metu augo visiskai ne musu klimato salygomis. tai jeigu koks brangesnis, tai neaisku kaip bus su prisitaikymu g.gif
Atsakyti
O aš kas met važiuoju į Linkmenų medelyną,man jis arčiausias,ir kainos tikrai bent man tai geros.Laibai norėčiau į Pailgės nuvažiuoti ax.gif Šeštadienį planuojam į Dubravos medelyną,gal esate kas buvę?
Atsakyti
gal kas netycia zinot, kur issikele floristikos parduotuve, kuri buvo isikurusi kaune iki parduotuves prie kauno pilies 2 aukste? unsure.gif
Atsakyti
sveiki norejau paklausti gal kas zino kur galima butu rasti tokiu stiklo burbuliuku stai
galbut kokioje floristikos parduotuveje kurioje butu ir daugiau visokiausiu smulkmenu namams pagrazinti...
Atsakyti
QUOTE(Vilke @ 2007 06 01, 16:56)
gal kas netycia zinot, kur issikele floristikos parduotuve, kuri buvo isikurusi kaune iki parduotuves prie kauno pilies 2 aukste?  unsure.gif

Dainavos prekybos centre, lyg ir tokia info užkliuvus yra wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dacor @ 2006 11 10, 10:55)
Girdejau,kad Kaune Vilijampoleje yra dvi geliu bazes.Gal kas zinote tiksliai kurioje vietoje?
"Kalmina" Tilžės g. 20, tel 8-37-363611, 8-37-362652 "Vaidrena" Jurbarko g. 5, tel 8-37-363512, dar yra "Karmelita" Aleksote, buvusio mėsos kombinato teritorijoj.
QUOTE(Vėtružė @ 2006 11 20, 10:14)
Aš esu buvus Panemunėj......... Bet pataikiau paskutinę pardavimų dieną unsure.gif  Kitą dieną turėjo būti užvežimas naujas, tai vos nagų nenusigraužiau, kam dienos nepalaukiau......... Tik dabar kažkaip užmiršau, ar antradienį ten atnaujina asortimentą, ar trečiadienį..........
Tik gėlės (Panemunėje) gėles gauna trečiadieniais, Vaidrena - ketvirtadieniais ir sekmadieniais, Kalmina - trečiadieniais ir sekmadieniais. Tik paprastai gėlių gavimo dieną ne urmininkai yra nepageidaujami verysad.gif
QUOTE(Vilke @ 2007 06 01, 16:56)
gal kas netycia zinot, kur issikele floristikos parduotuve, kuri buvo isikurusi kaune iki parduotuves prie kauno pilies 2 aukste?  unsure.gif
UAB "SCHETELIG LIT" DAINAVOS prekybos centras, V.Krėvės g. I aukštas
QUOTE(novika85 @ 2007 08 03, 20:46)
sveiki norejau paklausti gal kas zino kur galima butu rasti tokiu stiklo burbuliuku galbut kokioje floristikos parduotuveje kurioje butu ir daugiau visokiausiu smulkmenu namams pagrazinti...
Jau atsakiau vestuvių temoje, www.shishi.lt smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

gal žinote, kur galima būtų nusipirkti spalvoto mulčio Vilniuje. Apvažiavau didžiuosius prekybcentrius, kelias augalų prekyvietes, bet neužtikau verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(Vada @ 2007 08 14, 15:06)
Sveiki,

gal žinote, kur galima būtų nusipirkti spalvoto mulčio Vilniuje. Apvažiavau didžiuosius prekybcentrius, kelias augalų prekyvietes, bet neužtikau  verysad.gif

Sveika, aš pernai tai SENUKUOSE pirkau, bet Kaune, nežinau ar Vilniuj yra.
Atsakyti
Vilniuje tai neblogas visokių floristinių prekių asortimentas šeškinėje prie poliklinikos yra tokia "FLORISTŲ SVETAINĖ".Ten mačiau yra ir dziovintų visokių augalų ir siaip megėjams verta uzeiti
Atsakyti