Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų ir floristikos parduotuvės

pasirodo čia besilankatys po medelynus nevažinėja.... blink.gif
o aš nuvažiavai savaitgalį į tą medelyną pruie Trakų. Tikrai vertas dėmesio.
Labai neblogas spygliuočių asortimentas, nusipirkau įdomų kadagį, kuris auga ne glotniu krūmeliu, kaip dauguma kadagių, o irgi aukštyn krūmeliu augantis, ne gulsčias, ir tokiomis į šonus gracingai išlinkusiomis, pasidraikiusiomis šakelėmis.
Žolinių augalų yra, tačiau nelabai daug, pirkau tokį kiliminį pavėsingoms vietoms tinkantį augalą - pachisandra. prisegu savo pirkinių vaizdelius:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 19 birželio 2006 - 07:22
Mano vyras praeitais metais is Pailgės medelyno labai graziu kadugiu parveze.
Atsakyti
visai nesenai per TV maciau laida apie medelyna, esanti Aleksote Kaune. Labai susidomejau vienu augalu bet niekaip neprisimenu nei adreso, nei medelyno pavadinimo. gal kas zinot?
Atsakyti
Si sestadieni Alytuje zemdirbiu muge.Prekiaus sodinukais...kas ko tures..Pradzia 10val prie Sporto rumu ir juose.
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2006 06 19, 05:21)
pasirodo čia besilankatys po medelynus nevažinėja.... blink.gif



jeigu nori pasikalbėti su tais, kurie važinėja tongue.gif , tai kreipkis čia
Rasi sąrašus visų lietuvoj egzistuojačių medelynų sąrašus su komentarais - verta ar ne ten pirkti thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, prašau priimti į savo kompaniją 4u.gif ax.gif

Turiu klausimą, labai svarbų unsure.gif Nežinau Vilniuje padorių parduotuvių, kur galima būtų rasti visokiausių gėlių ir priemonių jų priežiūrai bei gydymui. Vienintelė vieta, kurią žinau - Ermitažas, gėlių ten kartais būna įdomių, bet priemonių, išskyrus milijoną rūšių trąšų - jokių blink.gif

Girdėjau, kad yra kažkokių gėlių bazių, bet kur jos - neturiu supratimo...

Prašau, parašykit parduotuvių pavadinimus bei kaip juos rasti. Būčiau labai dėkinga ax.gif

Ir dar - kur galima nusipirkti sąmanų, kuriose galima auginti orchidėjas?
Atsakyti
Aš nemažai gėlių esu pirkusi (dažniausiai dovanom) nedidelėje gėlių parduotuvėje priešais Konarskio gėlių turgelį. Savo pirkiniais ten visada buvau patenkinta, tikrai bet ko nesiūlė, o ir padėdavo išsirinkti, ir patardavo. Dabar seniai buvau ten.

O dėl bazių - jos už Naujuninkų, adreso nežinau, nes kelis kart tik buvau, ir tai draugai su nuvežė, ten netoli Senukai yra, kiek prisimenu...
Atsakyti
QUOTE(ievune @ 2006 11 07, 13:14)
Aš nemažai gėlių esu pirkusi (dažniausiai dovanom) nedidelėje gėlių parduotuvėje priešais Konarskio gėlių turgelį. Savo pirkiniais ten visada buvau patenkinta, tikrai bet ko nesiūlė, o ir padėdavo išsirinkti, ir patardavo. Dabar seniai buvau ten.

O dėl bazių - jos už Naujuninkų, adreso nežinau, nes kelis kart tik buvau, ir tai draugai su nuvežė, ten netoli Senukai yra, kiek prisimenu...


O kas tose bazėse gero?

Gal dar žinote, kur perlito gauti galima ir sąmanų? unsure.gif
Atsakyti
Bazė - Ordilina - didmenininkai, iš jų gėlės į kitas parduotuves iškeliauja. Orchidėjų ten tikrai galima rasti (ir nukainuotų) tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2006 11 07, 14:49)
Bazė - Ordilina - didmenininkai, iš jų gėlės į kitas parduotuves iškeliauja. Orchidėjų ten tikrai galima rasti (ir nukainuotų)  tongue.gif


O kur ta bazė yra? Ir jeigu didmeninė - mažmenininkams parduoda?
Atsakyti
ORDILINA, UAB
Eišiškių pl. 8, LT-02184, VILNIUS (+370 5) 2306297
Parduoda visiems. Tik kainas reikia prieš nešant į kasą pasitikslint tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2006 11 07, 21:58)
ORDILINA, UAB
Eišiškių pl. 8, LT-02184, VILNIUS (+370 5) 2306297
Parduoda visiems. Tik kainas reikia prieš nešant į kasą pasitikslint  tongue.gif


Ačiū smile.gif
Atsakyti