Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų ir floristikos parduotuvės

g.gif o, jau pakeitė pavadinimą? "Prunusas" man tik žinomas ir šiek tiek apžiūrėt galima tinklapy floristika.lt wink.gif
Atsakyti
Gera floristikos parduotuvė Kaune Petrašiūnuose Bituko g.5.
Ir dar viena Vilijampolėje, tiksliai tik nežinau ar Kėdainių g.1a, ar Tilžės g.20, prekiauja floristikos reikmenimis,vazoninėmis bei skintomis gėlėmis. Tik gaila,kad skintų gėlių didmeninė prekyba,bet jei reikia didelei puokštei ar kelioms tai 15-20-25 vienetus galima panaudot. Ir jos ten visad šviežutėlės,ilgai neužsilaiko prekyboj,nes iš ten perkasi turgų prekeiviai. O, svarbiausia, pigiau nei kitur...
Atsakyti
Nepastebėjot, kaktusų ten būna?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilioja: 03 birželio 2006 - 17:26
QUOTE(Vilioja @ 2006 06 03, 18:26)
Nepastebėjot, kaktusų ten būna?


Taip,kai aš buvau (jau senokai) tai buvo.
Atsakyti
Jurgaval, mano auginamus augalus gali pamatyti www.sodai.lietuvoje.com dar ne viska sudejus ka turiu parodyt. Dabar esam sparciam kurime.Laiks nuo laiko uzsuk-kazka naujo atrasi. Tai mano tinklapis.
Atsakyti
as ir jums noriu pasiulyti isigyti mano darbu, mano kitoks stilius ir gabaritai tai lengvos konstrukcijos rėmuose paveikslai, suvenyrai iš džiovintu augalu, gėlių, vaisiu, floristinių, bei kitų originaliu elementų, tai tiktu proginems dovanoms pvz vestuvems, sukaktims, netikėtai dovanai, mažam siurprizui, ar dekoruoti namu, ofisu, kavinių sienas, langus, interjerą, lauksiu jūsų užsakymų, beje viską darau pagal individualius užsakymus, tai vienetiniai nebeatsikartojantys, originalūs gaminiai kurie pradžiugins jus, bei jūsų artimuosius, ar svečius.
galiu atsiusti foto
laukiu jusu atsiliepimu i az arba adrijana@super.lt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Siuzan @ 2006 06 03, 22:06)
as ir jums noriu pasiulyti isigyti mano darbu, mano kitoks stilius ir gabaritai tai lengvos konstrukcijos rėmuose paveikslai, suvenyrai iš džiovintu augalu, gėlių, vaisiu, floristinių, bei kitų originaliu elementų, tai tiktu proginems dovanoms pvz vestuvems, sukaktims, netikėtai dovanai, mažam siurprizui, ar dekoruoti namu, ofisu, kavinių sienas, langus, interjerą, lauksiu jūsų užsakymų, beje viską darau pagal individualius užsakymus, tai vienetiniai nebeatsikartojantys, originalūs gaminiai kurie pradžiugins jus, bei jūsų artimuosius, ar svečius.
galiu atsiusti foto
laukiu jusu atsiliepimu i az arba adrijana@super.lt  biggrin.gif


Manau, visoms būtų įdomu pamatyti... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(argutiene @ 2006 06 03, 01:46)
Gera floristikos parduotuvė Kaune Petrašiūnuose Bituko g.5.
Ir dar viena Vilijampolėje, tiksliai tik nežinau ar Kėdainių g.1a, ar Tilžės g.20, prekiauja floristikos reikmenimis,vazoninėmis bei skintomis gėlėmis. Tik gaila,kad skintų gėlių didmeninė prekyba,bet jei reikia didelei puokštei ar kelioms tai 15-20-25 vienetus galima panaudot. Ir jos ten visad šviežutėlės,ilgai neužsilaiko prekyboj,nes iš ten perkasi turgų prekeiviai. O, svarbiausia, pigiau nei kitur...


tikriausiai kalbi apie Kalmina ji ir yra tilzes 20.tik reikia vaziuoti pirkti geles tomis dienomis kada jas parveza, jai nwklystu kiekviena treciadieni.pati buvau nuvaziavus sestadieni tai geles nebe pirmos jaunystes.ziedlapiai nupuve ir t.t.siaip man labiau patinka Tik geles, didesnis asortimentas buna ir sviezesnes pasirode.bent vazonines geles tai tikrai.
Atsakyti
Tada Kėdainių g.,nes draugė pirkti norėjo ten penktadienį,tai patarė atvažiuot šeštadienį,nes naujas atvež. O nupuvusiais žiedlapiais gėlių tikrai ten nemačiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(argutiene @ 2006 06 05, 23:32)
Tada Kėdainių g.,nes draugė pirkti norėjo ten penktadienį,tai patarė atvažiuot šeštadienį,nes naujas atvež. O nupuvusiais žiedlapiais gėlių tikrai ten nemačiau  schmoll.gif

g.gif nu nezinau, as buvau pries savaite ten nuvaziavus irgi buten sestadieni tai pakraupau.arba jos buvo like nuo praejusios savaites ir svieziu nebuvo atvezta arba kazkas ne taip. bet as buvau tilzes 20.buvo zmoniu kurie eme ir tas geles ir net dideliais kiekiais, nesusilaikiau ir paklausiau kur jus jas tokias desit.pasirodo i prekyba tik apskabo ziedlapius.nors siaip esu pati didmeninke ir apie geles ismanau nemazai, bet neissivaizduoju kur tokias geles butu galima panaudit schmoll.gif
Atsakyti
daugelis tvarkomės aplinką, puošiame balkonus, perkame medelius, gėles ne tik parduotuvėse, bet ir važiuojam į medelynus, dairomės po lauko prekybos aikšteles. Pasidalinkim patirtimi kur ir ką perkam, kur geras asortimentas, geros kainos ir t.t.
Šiuo metu mane domina vienas konkretus medelynas SOLTRA Gal kas esate buvę ir galit pasidalinti patirtimi, nes www asortimentas atrodo gerai. Ar verta ten apsilankyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 15 birželio 2006 - 13:12
tai nejaugi tik prekybos centruose gėles ir augalus perkate? blink.gif niekas nebuvot Soltros medelyne?
na šalia šito, galiu ir apie kitą madelyną papasakoti - nemaži esam pirkę Pailgės medelyne, čia apie 9 km už Nemenčinės, bet kainos lyginant su miestu tai tikrai geresnės ir jei reikia ne vieno augaliuko, o didesnio kiekio, tai tikrai verta pavažiuoti.
Kažkada mačiau šiltnamį Oslo 1, teko pro šalį važiuoti, ar lankėtės ten kas nors, koks ten asortimentas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 16 birželio 2006 - 09:45