Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų ir floristikos parduotuvės

Negi nieks ir nepasisakys? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monela @ 2006 01 06, 11:20)
Negi nieks ir nepasisakys? 4u.gif

Kai dirbau Europoje, tai pas save pirkdavau. O dabar į bazes važiuoju, nes paprastai daug gėlių dovanoju tongue.gif
Atsakyti
Kaune aš perku arba Senamiesčio požeminėj perėjoj, ten man patinka, arba Laisvės al. yra tokia gėrimų parduotuvė, šalia Ūkio banko beveik (beveik priešais Dramos teatrą) , ir ten labai fainai man padaro puokštes visada, ar butelį gėlėm papuošia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(TUSINA @ 2006 01 06, 12:57)
Kai dirbau Europoje, tai pas save pirkdavau. O dabar į bazes važiuoju, nes paprastai daug gėlių dovanoju tongue.gif


Sveika, TUSINA! 4u.gif Kas cia per bazes? ax.gif Ten visi gali geliu isigyti ar tau pravercia seni rysiai? As turiu viena ideja su daud-daug geliu, bet daug-daug geliu reikalauja daug-daug pinigu. Todel kyla mintis, kaip cia galima sutaupyti, o bazes kaip tik asocijuojasi su galimybe sutaupyti biggrin.gif
Atsakyti
o gal zinto geru budu kaip ilgai islaikyti skintas geles, kad ir pvz tulpes, rozes ir kt mirksiukas.gif
Papildyta:
o gal zintot geru budu kaip ilgai islaikyti skintas geles, kad ir pvz tulpes, rozes ir kt mirksiukas.gif
Atsakyti
Norejau suzinoti nuomones apie Alytaus geliu salonus, ar siaip floristus?Kur geriausia kreiptis prireikus reikiamu geliu. smile.gif
Atsakyti
regila alytiškė.gal nepyks kad kišu trigrašį....
Atsakyti
Siaudukes,as neturiu geliu salono.As paprastas augintojas,kuris pertekliu realizuoja.Be to,salonuose skintos geles,o pas mane "su saknim"..Musu siek tiek kita sritis-norincius aprupinam turimais augalais.Ziemos metu komponuojam is sausu geliu bonsus,kopeteles,sluoteles.Pasakyt geriausia salona negaliu,nes dazniausiai komponuojam patys(kai yra savu zydinciu geliu) arba perkam turguj(turim pastovius pardavejus,kurie dar nenuvyle).
Atsakyti
geras paprastas šitoks gėlių pasirinkimas wub.gif 4u.gif čia jau profas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2006 05 12, 17:37)
Siaudukes,as neturiu geliu salono.As paprastas augintojas,kuris pertekliu realizuoja.Be to,salonuose skintos geles,o pas mane "su saknim"..Musu siek tiek kita sritis-norincius aprupinam turimais augalais.Ziemos metu komponuojam is sausu geliu bonsus,kopeteles,sluoteles.Pasakyt geriausia salona negaliu,nes dazniausiai komponuojam patys(kai yra savu zydinciu geliu) arba perkam turguj(turim pastovius pardavejus,kurie dar nenuvyle).


norejau paklausti o kokias geles auginat?gal kartais kada ir man prireiks biggrin.gif
Atsakyti
na ne jaugi nera musu tarpe alytiskiu kurios lankosi geliu salonuose ?! g.gif kazkaip keista blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2005 09 15, 13:19)
Kaune yra tokia firmine parduotuve per 2aukstus.Kur,tiksliai nepasakysiu,nes kaip nevietine,tai veze "tiesiai per aplinkui":))Kazkur netoli turetu but centriniai senukai.Pamenu,kad pirmam aukste buvo daug juosteliu puokstem surist.Antram-dzinguliuku sausom puokstem,kompozicijom daryt:plunksnos,balinti lapai,ivairiausiu spalvu smilgos,visokie priedai(sausi).Gal pagal aprasa kaunieciai atrinks..

Ta parduotuvė turbūt "Nertera", randasi už "Saulėtekio" dar pavažiavus link bažnyčios, kitoj gatvės pusėj.
Atsakyti