Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų ir floristikos parduotuvės

QUOTE
Nors siaip tai pagalvojau, kad uzsisakius internetu seklu, kad ir pas kokius www.dibleys.com ne taip brangu gaunasi (netgi visai nebrangu), ir augalu ten galima pasirinkti ohoho kokiu nuostabiu. O dar prisideda malonumas daiginti seklas ir laukti, kas is to iseis ))
Dar viename saite radau visai pigiu seklu (1-2 eurai uz 5-20 seklu +1.25 siuntimas, jei uzsisakai iki 10 euru, jei daugiau - nemokamai). Ten dauguma zydintys, nematyti visokie, o pagal aprasymus - visai nesudetinga ju prieziura. Tai va http://www.semillas.de/shop/


O ten tik vokiečių kalba doh.gif ,kurios aš ni-ni..., kaip ten galima užsisakyti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmak @ 2005 07 27, 21:53)
O ten tik vokiečių kalba doh.gif ,kurios aš ni-ni..., kaip ten galima užsisakyti? blush2.gif



Dar yra ispaniskai smile.gif))


O uzsisakyti nesunku: issirenki augalu rusi. Blumen=geles, kletterpflanzen=laipiojantys augalai, stauden ir Strauchen=zydintys (kitos rusys tai medziai, darzoves, vaisiai, tai nerasau)). Ten pagal nuotrauka issirinksi sau patinkant ir isidesi i krepseli (zuerst zu den Warenkorb) Tada atsiranda lentele, i kuria surasai savo duomenis: Strasse=gatve


PLZ-Ort=miestas


Land=salis

Dar apacioje pazyi antraji burbuliuka, kad uz siuntima mokesi 2 eurus. Tada jie atsiuncia e-mailu laiska, kad viskas patvirtinta, uzsakymas priimtas ir tau reiia pervesti pinigus i ju saskaita, kuria atsiuncia taip pat e-mailu. Laiske truputi buna parasyta ir angliskai kazkas, gal suprasi. Nu va, o kai tik jie gauna pinigus, issiuncia siuntini, per savaite atrodo ateina.
Atsakyti
ačiū, dabar jau aiškiau pasidarė... rolleyes.gif
Atsakyti
gal kas zinot, kur rasti visokiu dalykeliu puokstems daryti?
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2005 07 27, 15:30)
O kaip tie dibliai tuos gatavus augaliukus supakuoja? As ten baisiai noriu uzsisakyti margeniu kruvele, tokiu nematytu jie turi. Bet galvojau, kad seklyciu ideda i maiseli i psio. Laukiu dabar katalogo, gal ir dar ka issirinksiu. Bet jeigu ateina nupiepe augaliukai, tai jau gailoka, bet gal atsigautu gerai priziurint?

O kiek kainuoja ta dibleys kataloga atsisiusti ir per kiek laiko ji atsiuncia?
Atsakyti
[quote=Zhuvycia,2005 07 26, 06:06]
[/quote]
O idomu, ar Florexlita susibankrutijo, ar kas jai pasidare? Atrodo, ten tiek daug visko budavo. O kaip i tuos siltnamius kokius nors patekti? Ar jie parduoda po viena gelyte? [/quote]
Kaip jūs dar nenusivylėt ta Florexlita doh.gif doh.gif doh.gif Nu nebent pinigų neturit kur dėt g.gif Te žinokit augalai, gėlės ir visa kita ką ten jie parduoda-vieniem metam. O nuotraukos kad jau išdidintos ir paspalvintos doh.gif Nu jūs pažiūrėkit, kai augalai normaliai turi vasarą vegetuot, tai jie supakuoti maišeliuose parduotuvėse stovi-nori pvz.kardelį nusiperki pavasarį, nori rugpjūčio mėnesį (kai lietuviškiem dabar yra pats žydėjimas).Ten augalai man atrodo yra užmigdyti-ir pirmus metus po pirkimo, kai jiem parodot žemytę, jie pavegetuoja ir miršta sad.gif Patirtis kalba-nepykit.
Atsakyti
http://www.tarpgeliu.lt
Visokiu mačiau agaliukų.O šiaip ištikrųju tuose gėlių salonose labai aukštos kainos,ir nėra ką pasirinkti,dabar kažkaip mažai veža,kai buvo biofonas tai pas mus budavo didžiausias pasirenkimas ,o dabar net nežinau kur galėčiau kažką gero nusipirkti
Atsakyti
esu macius Senukuose visokiu dziovintu dazytu zoliu, smilgu ir pan. rolleyes.gif ten prie vazonu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazoji_s: 14 rugsėjo 2005 - 22:32
Kaune yra tokia firmine parduotuve per 2aukstus.Kur,tiksliai nepasakysiu,nes kaip nevietine,tai veze "tiesiai per aplinkui":))Kazkur netoli turetu but centriniai senukai.Pamenu,kad pirmam aukste buvo daug juosteliu puokstem surist.Antram-dzinguliuku sausom puokstem,kompozicijom daryt:plunksnos,balinti lapai,ivairiausiu spalvu smilgos,visokie priedai(sausi).Gal pagal aprasa kaunieciai atrinks..
Atsakyti
žardės 'iki' yra šiokia tokia parduotuvė rolleyes.gif
Atsakyti

Man kažkaip tai trūksta nespecializuotos temos apie augalaus (nu maždaug paplepėkim)..
Na bet tiek to. Norėjau pasakyti keliaujančioms gėlių megėjoms, jeigu būsite Paryžiuje, būtinai aplankykite gėlių gatvelę ir turgelį, kurie yra visai miesto centre (gatvelė - Q. de la Megisserie ant Senos kranto priešais Sainte Chapelle, turgelis saloje prie metro Cite; nuo gatvelės perėjus per tiltą matosi po kaire). Žodžiu ten yra visko nuo medžių iki galybės sėklų. Kainos nelabai draugiškos. Gėlių asortimentas priklauso nuo sezono, pvz. kai paskutinį kartą buvau tai buvo galybė svogūninių gėlių. Sėklų būna visada. Įdedu keletą vaizdelių kaip tai atrodo:

http://public.fotki.com/luteja/paris/
Atsakyti
Kur dazniausiai eintat pirkt geliu,kai prireikia kokiai progai,arba uzsisakot kompozicijas? Ar turit floriste,kuri padarys puokste(kompozicija) atitinkancia jusu skoni? Idomu man smile.gif
Atsakyti