Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų ir floristikos parduotuvės

QUOTE(jolaxus @ 2005 07 26, 10:18)

http://www.florisima.lt

Esu Antakalnyje puokštes užsakinėjusi - jie ten gražiai daro, bet taip pat pas juos yra ir daug vazoninių gėlių



vooo, šita jų paslauga man patiko thumbup.gif :
http://www.florisima...inside.php?p=12

biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(elos @ 2005 07 26, 10:00)
nu ir kokia nuomonė iš vidaus?  ax.gif


Tikrai buvo labai daug gražių gelių tIK PAS MUS GALIMA BUVO RASTI ,KO NIEKUR NEBUVO,nes veždavo furom tik mums ,jau arem kaip papos Karlos.O dabar liktai bankrutavo,aš poto perejau į jų parduotuvę Biznio centre mes turėjom tai dar ir puokštes darydavau,bet ir ten užsilenkė nes labai nuoma didele o kiek tos gelytes kainuoja ,taigi ne tūkstančius.
Atsakyti
Dar yra http://www.floralitadizainas.lt rašo, kad turi daug kambarinių, aš ten esu pirkusi baseinėliui plaukiojančias salotinę pistiją ir vandens hiacintą. Plaukioja jie pas mene baseiniuke iki šiol, tik gal kiek susmulkėjo, lietus truputėlį juos apskalbė, nes vistik lauke, o ten šiltnamiuose išsirinkti nuėjom tai oras toks subtropinis cool.gif Važiuojant reikia iš Savanorių žiedo išsukinėti ir leistis į pakalnę, kur yra rodyklė LORKŲ SODAS
Atsakyti
Nors siaip tai pagalvojau, kad uzsisakius internetu seklu, kad ir pas kokius www.dibleys.com ne taip brangu gaunasi (netgi visai nebrangu), ir augalu ten galima pasirinkti ohoho kokiu nuostabiu. O dar prisideda malonumas daiginti seklas ir laukti, kas is to iseis smile.gif))
Dar viename saite radau visai pigiu seklu (1-2 eurai uz 5-20 seklu +1.25 siuntimas, jei uzsisakai iki 10 euru, jei daugiau - nemokamai). Ten dauguma zydintys, nematyti visokie, o pagal aprasymus - visai nesudetinga ju prieziura. Tai va http://www.semillas.de/shop/
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2005 07 27, 09:12)
Nors siaip tai pagalvojau, kad uzsisakius internetu seklu, kad ir pas kokius www.dibleys.com ne taip brangu gaunasi (netgi visai nebrangu), ir augalu ten galima pasirinkti ohoho kokiu nuostabiu. O dar prisideda malonumas daiginti seklas ir laukti, kas is to iseis smile.gif))


dibleys ne sėklos, o gatavi augaliukai
Atsakyti
o gal kas zinote, kur Lietuvoje parduoda jautriosios mimozos seklas? 4u.gif cia mano svajoniu gelyte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(inda @ 2005 07 27, 11:25)
o gal kas zinote, kur Lietuvoje parduoda jautriosios mimozos seklas? 4u.gif cia mano svajoniu gelyte wub.gif


šiaip būdavo daugelyje parduotuvių, skirtingų gamintojų sėklų. esu auginusi kelis metus. super čiotkas augalas, higly recommended, ypač kieno dar vaikai biški domisi gamta. tik visai neatspari mūsiškom žiemom (įskaitant kambariuose), nes baisia mėgsta šilumą ir šviesą. Kai pirmą žiemą nepavyko išlaikyti, tai kitas žiemas laikydavau po staline lempa po kažkiek laiko (gražu žiūrėti kaip augalas kaifuodavo, išsiskleidžia, lapus į lempą atidaro... wub.gif ) tongue.gif
Atsakyti
is www.dibleys.com siemet atvaziavo prastoki augaliukai. kaikurios strepsu veisles itin prastame stovyje. net nezinau ar istrauksiu.
Atsakyti
QUOTE(white tea @ 2005 07 27, 11:51)
is www.dibleys.com siemet atvaziavo prastoki augaliukai. kaikurios strepsu veisles itin prastame stovyje. net nezinau ar istrauksiu.

sad.gif ooo, užuojauta... 4u.gif gal pašte iškepė?...
Atsakyti
QUOTE(elos @ 2005 07 27, 11:53)
sad.gif ooo, užuojauta...  4u.gif  gal pašte iškepė?...

g.gif jų tam katalogiuke rašo, kad jei gėlėms kažkas netvarkoj, galima siųsti atgal ir atsiunčia geras, žodžiu duoda 30 dienų garantiją.
Atsakyti
QUOTE(Mally @ 2005 07 27, 11:55)
g.gif jų tam katalogiuke rašo, kad jei gėlėms kažkas netvarkoj, galima siųsti atgal ir atsiunčia geras, žodžiu duoda 30 dienų garantiją.


kelyje isbuvo tik 5 dienas, orai papuole pakankamai vesus. Isvadoje - ideti silpni, jau pradeje puti augalai. Sutinku, kad trejetas is ju - beprotiskai lepios veisles. Svarbu, kad nors kiek paaugtu ir galima butu bent 1,5cm. lapo krasteli nupjauti - o tada jau issiauginsim.
Atsakyti
QUOTE(white tea @ 2005 07 27, 12:17)
kelyje isbuvo tik 5 dienas, orai papuole pakankamai vesus. Isvadoje - ideti silpni, jau pradeje puti augalai. Sutinku, kad trejetas is ju - beprotiskai lepios veisles. Svarbu, kad nors kiek paaugtu ir galima butu bent 1,5cm. lapo krasteli nupjauti - o tada jau issiauginsim.



O kaip tie dibliai tuos gatavus augaliukus supakuoja? As ten baisiai noriu uzsisakyti margeniu kruvele, tokiu nematytu jie turi. Bet galvojau, kad seklyciu ideda i maiseli i psio. Laukiu dabar katalogo, gal ir dar ka issirinksiu. Bet jeigu ateina nupiepe augaliukai, tai jau gailoka, bet gal atsigautu gerai priziurint?
Atsakyti