Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnuo

QUOTE(EleNina @ 2009 01 19, 13:07)

Misinuku tai apie 200ml, tai manau ir kosytes turetu buti panasiai.

Ačiū, ačiū....šiandien ir obuoliuko truputuka pabandėm bigsmile.gif patiko labiau nei bananas thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif
mums dabar 5 men ir 8 dienos, jungiames prie jusu. Mes taip pat jau pradejom valgyti darzovienes ir is pradziu mums nelabai sekesi, bet mes suradome priezasti. Maziukui nelabai patiko saukstelis is kurio pradejome valgyti, bet kai nupirkome kudikiams pritaikyta, pradejo valgyti ir darzovienes ir vaisiu tyreles, net ausys linksta biggrin.gif
Ir dar noriu paklausti, ar vaikiukus jau sodinat i vaikstynes? Maniskis pats dar nesedi, bet labai nori smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Katinukas* @ 2009 01 19, 14:37)
Sveikos mamytes  4u.gif 
mums dabar 5 men ir 8 dienos, jungiames prie jusu. Mes taip pat jau pradejom valgyti darzovienes ir is pradziu mums nelabai sekesi, bet mes suradome priezasti. Maziukui nelabai patiko saukstelis is kurio pradejome valgyti, bet kai nupirkome kudikiams pritaikyta, pradejo valgyti ir darzovienes ir vaisiu tyreles, net ausys linksta  biggrin.gif
Ir dar noriu paklausti, ar vaikiukus jau sodinat i vaikstynes? Maniskis pats dar nesedi, bet labai nori  smile.gif

Mano dukrytė irgi miegsta valgyti iš šaukštelio tokio kaip guminis, o iš kitų nelabai ax.gif , nes miegsta dar ir atimti iš manęs tą šaukštelį ir pakramtytį ji, dantenos labai kąsasi ax.gif
į vaikštukus dar nesodinu, 1 vaiką (sūnelį pasodinau 6mėn.), tai jaučiu ir dukrytė ankščiau nesodinsiu, nors mano kaimynė, savo dukrytę 4,5mėn ten įsodino, ir nuo 10,5mėn. jos dukrytė pradėjo vaikščiuoti...ir viskas tvarkoj, čia gal nuo vaiko priklauso ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra1976 @ 2009 01 14, 19:31)
gal desryte biski anksti 4u.gif geriau mesytes kokios nors thumbup.gif

sveika! 4u.gif mano maziukui irgi patiko desrele,tai kartais duodu,jam skanu!seip bandau visko duoti po truputi kad priprastu ax.gif sveria beviauk 10kg apietitu nesiskundziam thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dita7 @ 2009 01 18, 23:19)
labute 4u.gif is pradziu daviau morkyte su bulvyte kelias dienas, paskui pridejau kopusto,kartais kalafijoro.nededavau druskos tik su vandenuku, krtais su savo pienuku maisydavau, skaiciau,kad galima ir su pieno misinuku praskiesti.po 2sav. pridejau paukstienos, kaitalioju dabar kas tris dienas su versiena.duodu saukstuka laikyt kai valgo, bet jai pradeda zaist atimu tongue.gif kosytes valgo apie pietus.sekmes pratintis prie kosyciu 4u.gif

sveiki!mums 6men. ir 17 dienu,4 men. pradiejom valgyti:tyreles,sriubyte,gerti sultys,pratinau prie visko- po truputi!gal vaikai nenori valgyti del to kad neskanu?
as verdu sriubyte su sultynio kubeliu!valgo bet kokia sriuba tongue.gif sveriam beviaik 10 kg ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JANYTE25 @ 2009 01 19, 14:53)
verdu sriubyte su sultynio kubeliu!valgo bet kokia sriuba tongue.gif sveriam beviaik 10 kg ax.gif  4u.gif

Man atrodo, kad labai jau anksti toki sultyni naudoti, ten visko prideta, o kas svarbiausiai, tai labai surus(o gal yra sultiniu ir be druskos ?)Mes tai dar nenaudojam druskos.
Atsakyti
Ir man atrodo, kad per anksti sultinį iš pakelio duoti, ten tiek negerų priedų , o ypač vaikams unsure.gif aš tai savo 3met. sūneliui iki šiol stengiuosi natūraliau maitinti, o ne iš pakelių, arba kubeliais, ypač tų kurie suaugusiems skirti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuliaK: 19 sausio 2009 - 17:11
QUOTE(EleNina @ 2009 01 19, 16:03)
Man atrodo, kad labai jau anksti toki sultyni naudoti, ten visko prideta, o kas svarbiausiai, tai labai surus(o gal yra sultiniu ir be druskos  ?)Mes tai dar nenaudojam druskos.

smile.gif SULTINIO METU PRUPUCIUKA,KAD NEBUTU SURU!TIK SKONIUI PAGERINTI! ax.gif IRGI IS PRADZIU NENAUDOJAU,TAI MAZIUKAS NENOREJO VALGYTI,O KAI ISVERIAU SU SULTINIU PRADEJO VALGYTI biggrin.gif SVARBIAUSE KAD VALGO!MAITINU SIMELAKU,TAI ABEJOJU KAD TEN MAZIAU HEMIJOS IDETA rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(JANYTE25 @ 2009 01 19, 18:17)
smile.gif SULTINIO METU PRUPUCIUKA,KAD NEBUTU SURU!TIK SKONIUI PAGERINTI! ax.gif IRGI IS PRADZIU NENAUDOJAU,TAI MAZIUKAS NENOREJO VALGYTI,O KAI ISVERIAU SU SULTINIU PRADEJO VALGYTI biggrin.gif SVARBIAUSE KAD VALGO!MAITINU SIMELAKU,TAI ABEJOJU KAD TEN MAZIAU HEMIJOS IDETA rolleyes.gif

BANDAU DUOTI VALGYT VISKO,KAD GREICIAU PRADETU VALGYTI,AISKU ZIURIU KAD PILVUKO NESKAUDETU,MES TOKIOS PROBLEMOS NETURIM biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
manau per anksti,6mėnesių,vaikui sriubas virti,odar iš kūbelių umn.gif ,o gydytoja leido tokį ''meniu'' vaikui skirti? g.gif Mes tai tik daržovių ir grūdų košeles dar valgom,mėsos dar neįvedėm schmoll.gif ir be druskos.Prisikirs šašlykų kai užaugs tourist5.gif
Papildyta:

Ir dar noriu paklausti, ar vaikiukus jau sodinat i vaikstynes? Maniskis pats dar nesedi, bet labai nori
savo mergičką nuo 5,5mėn trumpam įsodinu į vaikštynę,kai labai reikalingos abi rankos ax.gif ,bet tikrai neilgam.Ir mano dar sėdėt dorai nemoka,o jau kelia užpakalį ir stojasi,eiti nori lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos na ir mes prie jusu 4u.gif
mano braskei 6 ir 16 d. valgom misinuka ir darzoves (pradejom nuo moliugo nes jis pats neutraliausias kaip ir morka tada kai pripratom daviau jau bulve) nors gydytoja primiktinai siule morka su bulve pradet nors zinojo kad musu braske sunkiai virskina gerai kad nevisada klausau ka ji sako nes sapalioja daug bet dazniausei ne i tema ji sako viska iseiles neatsizvelgdama kad musu braske su pilvu turi daug problemu man atrodo kad jie visiems piskina is eiles o i situacijas neatsizvelgia doh.gif jau valgom oboliuka labai patinka be to jis labai padeda nes pas mus tustinasi sunkiai o slyvu duot negaliu nes nuo pilvo putimo vaikas visa para staugia nesavu balsu cry.gif miesa pabandysim nuo 7 men mes neskubam niekur per gyvenyma visko prisivalgys suspies aj tiesa dar koses avyzines ir 5 grudu valgo dar noriu pabandyti soru kruopas bet kolkas dar taip gyvenam ir gerai skaitau auga 8300kg 66cm ax.gif
o musu pasekimai 2 dantukai dar 4 laukiam beveik sedi kai nori bet pati atsisesti dar nesugeba bet stengiasi sako mama tata baba ku kai kada kai pamato katina kyc bet neaiskiai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tigriuke: 19 sausio 2009 - 17:45
QUOTE(daivuteklp @ 2009 01 19, 18:38)
manau per anksti,6mėnesių,vaikui sriubas virti,odar iš kūbelių umn.gif ,o gydytoja leido tokį ''meniu'' vaikui skirti?  g.gif Mes tai tik daržovių ir grūdų košeles dar valgom,mėsos dar neįvedėm schmoll.gif ir be druskos.Prisikirs šašlykų kai užaugs tourist5.gif
Papildyta:

Ir dar noriu paklausti, ar vaikiukus jau sodinat i vaikstynes? Maniskis pats dar nesedi, bet labai nori 
savo mergičką nuo 5,5mėn trumpam įsodinu į vaikštynę,kai labai reikalingos abi rankos  ax.gif ,bet tikrai neilgam.Ir mano dar sėdėt dorai nemoka,o jau kelia užpakalį ir stojasi,eiti nori lotuliukas.gif

nesitariau del sultinio kubeliu su gyditoja.bet manau kad turiu dziaugtis kad vaikas gerai valgo bigsmile.gif ,tai svarbiause......
Atsakyti
QUOTE(JuliaK @ 2009 01 19, 10:36)
Na va mes pradėjom nuo  šeštadienio valgyti bulvių košytę, iki šiol tik bananą valgėm, šeštadienį pora mažu šaukštelių, vakar jaudaugiau.....bet noriu patarymo doh.gif nes kažkaip neprisimenu blush2.gif ,
kiek maždaug turi suvalgyti daržovių košytes 5mėn vaikas,(ūgis 70cm., svoris 8kg.)
bijau kad per daug neduoti ir per mažai ax.gif


~150ml. 6 men. - iki 200 ml. Is patirties galiu pasakyt, kad pradziai jokiu budu negali padaugint. Reikia prie naujo maisto pratintis palaipsniui 4u.gif sekmes ivairinant meniu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo m@muk@s: 19 sausio 2009 - 23:57