Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnuo

QUOTE(kur-rita @ 2009 02 17, 20:59)
mes biski anksciau su kazkuria mamyte( sorry tikrai nepamenu kuria)gincijomes del arbatu ir cukraus, tai va tikrai nepatingejau paziureti dar karta!!!! hipp produkcijos arbatuose nuo 6 men,jo tikrai yra!!!!!!!!! tongue.gif
Papildyta:
o kur radote?ir kokia kaina?

as per ebay pirkau, 3,5 svaro kainavo, kur cia mamyte nuoroda idejo tai vat buten toki. smile.gif
su pirmu perliuku 4u.gif
Atsakyti
labas visiems-jungiames pas bendraamzius - ikopem i 6 menesiuka 4u.gif trumpam prisistatymui kas musu nepazysta ax.gif - esam 69cm ugio, namu svarstykles rodo 8.200kg, bet siandien vaziuojam svertis, tai zinosim tiksliai. turim jau 2 kramtukus su kuriais kelios dienos jau ragaujam bulve... biskeli ziaukciojam , bet gal priprasim smile.gif siaip valgom dar biskeli MP, bet pries 2 sav pradejo misinuka, del nustojusio augti svorio. bandom sestis, snekam, juokiames, sliauziojam loveleje ... vienu zodziu linksminames rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dolly` @ 2009 02 18, 14:36)
labas visiems-jungiames pas bendraamzius -  ikopem i 6 menesiuka 4u.gif  trumpam prisistatymui kas musu nepazysta ax.gif - esam 69cm ugio, namu svarstykles rodo 8.200kg, bet siandien vaziuojam svertis, tai zinosim tiksliai. turim jau 2 kramtukus su kuriais kelios dienos jau ragaujam bulve... biskeli ziaukciojam , bet gal priprasim smile.gif  siaip valgom dar biskeli MP, bet pries 2 sav pradejo misinuka, del nustojusio augti svorio. bandom sestis, snekam, juokiames, sliauziojam loveleje ... vienu zodziu linksminames rolleyes.gif



sveika prisijngusi dolly 4u.gif
Atsakyti
aciukas 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Kalbėjot apie pagalvėles. Aš tai nupirkau vilnonę didelę pagalvę, kur atsegus užtrauktuką išsiima viduj esanti pagalvė su užpildu. Taigi išėmiau tą vidų ir liko tik vilnonis plonas viršus, ji apvilkau užvalkaliuku, kad veidelio nedirgintu ir ant jo miegam nuo gimimo mirksiukas.gif Kadangi pagalvė ilga, tai užima visą lovelės plotį ir mažiukas niekada nuo jos nenusirita. Kai bus didesnis, na kokių 1 m. tai įdėsiu į vidų tą vidinę pagalvę( tik reikės praardyt ir daugiau nei pusę to užpildo iškrapštyt, nes taip tai ji labai stora doh.gif )
Sakykit , kiek duot bulvytės pirmą kartą, nes galvoju kitą savaitę duot paragaut ir po kiek laiko pridėti morkos g.gif ar po dienos kitos ar kai normaliai bulvienę valgys ? Pamiršau kaip auginau vyresnėlius lotuliukas.gif blush2.gif

dolly gražus tavo sūnelio vardas mirksiukas.gif Aš rinkausi iš 3 vardų, kurių vienas buvo Grantas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltagėlė: 18 vasario 2009 - 13:10
QUOTE(dolly` @ 2009 02 18, 14:36)
labas visiems-jungiames pas bendraamzius -  ikopem i 6 menesiuka 4u.gif  trumpam prisistatymui kas musu nepazysta ax.gif - esam 69cm ugio, namu svarstykles rodo 8.200kg, bet siandien vaziuojam svertis, tai zinosim tiksliai. turim jau 2 kramtukus su kuriais kelios dienos jau ragaujam bulve... biskeli ziaukciojam , bet gal priprasim smile.gif  siaip valgom dar biskeli MP, bet pries 2 sav pradejo misinuka, del nustojusio augti svorio. bandom sestis, snekam, juokiames, sliauziojam loveleje ... vienu zodziu linksminames rolleyes.gif

4u.gif Sveikutė
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2009 02 18, 15:08)
Sveikutės  4u.gif  Kalbėjot apie pagalvėles. Aš tai nupirkau vilnonę didelę pagalvę, kur atsegus užtrauktuką išsiima viduj esanti pagalvė su užpildu. Taigi išėmiau tą vidų ir liko tik vilnonis plonas viršus, ji apvilkau užvalkaliuku, kad veidelio nedirgintu ir ant jo miegam nuo gimimo  mirksiukas.gif Kadangi pagalvė ilga, tai užima visą lovelės plotį ir mažiukas niekada nuo jos nenusirita. Kai bus didesnis, na kokių 1 m. tai įdėsiu į vidų tą vidinę pagalvę( tik reikės praardyt ir daugiau nei pusę to užpildo iškrapštyt, nes taip tai ji labai stora doh.gif )
Sakykit , kiek duot bulvytės pirmą kartą, nes galvoju kitą savaitę duot paragaut ir po kiek laiko pridėti morkos  g.gif ar po dienos kitos ar kai normaliai bulvienę valgys ? Pamiršau kaip auginau vyresnėlius  lotuliukas.gif  blush2.gif

dolly gražus tavo sūnelio vardas  mirksiukas.gif Aš rinkausi iš 3 vardų, kurių vienas buvo Grantas wub.gif



mes irgi senokai ant pagalves miegam,beje kiek zinau visos vaikiskos pagalves turi buti ilgos cia standartas.....o del maisto tai bent mes tai is pirno pie bulviu pratinom,o tik po pus antros sav po truputi morka ivedem.....labai bijojau,kad isbers ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2009 02 18, 15:08)
Sveikutės  4u.gif  Kalbėjot apie pagalvėles. Aš tai nupirkau vilnonę didelę pagalvę, kur atsegus užtrauktuką išsiima viduj esanti pagalvė su užpildu. Taigi išėmiau tą vidų ir liko tik vilnonis plonas viršus, ji apvilkau užvalkaliuku, kad veidelio nedirgintu ir ant jo miegam nuo gimimo  mirksiukas.gif Kadangi pagalvė ilga, tai užima visą lovelės plotį ir mažiukas niekada nuo jos nenusirita. Kai bus didesnis, na kokių 1 m. tai įdėsiu į vidų tą vidinę pagalvę( tik reikės praardyt ir daugiau nei pusę to užpildo iškrapštyt, nes taip tai ji labai stora doh.gif )
Sakykit , kiek duot bulvytės pirmą kartą, nes galvoju kitą savaitę duot paragaut ir po kiek laiko pridėti morkos  g.gif ar po dienos kitos ar kai normaliai bulvienę valgys ? Pamiršau kaip auginau vyresnėlius  lotuliukas.gif  blush2.gif

dolly gražus tavo sūnelio vardas  mirksiukas.gif Aš rinkausi iš 3 vardų, kurių vienas buvo Grantas wub.gif

Aš po kelių dienų jau pradėsiu primaitint, manau, kad bulvienę dvi dienas, o po to morką jungsiu... Baisoka taip, pirmą kartą smile.gif Bet ir taip faina bus smile.gif Beje, maniškis vartosi tik per vieną šoną g.gif Tai nelabai gerai turbūt? Kaip jūsų vaikeliai vartosi?
Atsakyti
mes irgi vartomes tik i viena puse, bandom treniruotis i mkita betn kazkaip nesigauna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 02 18, 16:28)
Aš po kelių dienų jau pradėsiu primaitint, manau, kad bulvienę dvi dienas, o po to morką jungsiu... Baisoka taip, pirmą kartą smile.gif Bet ir taip faina bus smile.gif Beje, maniškis vartosi tik per vieną šoną g.gif Tai nelabai gerai turbūt? Kaip jūsų vaikeliai vartosi?



aha as irgi pastebejau,kad mazius tik per kaire pusia vartosi g.gif
Atsakyti
Na va, o maniškis per dešinę... Gal tai natūralu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 02 18, 14:59)
Na va, o maniškis per dešinę... Gal tai natūralu? smile.gif


Mes ir mieliau vartomės tik į dešinę tongue.gif
Atsakyti