Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnuo

QUOTE(Lina_25_KLP @ 2009 02 13, 12:54)
sveiki,
noriu pasigirti sianakt mano dukra atsibudo gal kokius 3 kart, bet tik tutuka paduodavau ir toliau miega. valgyti norejo tik 7, ismiegojo iki 9.  thumbup.gif galvojau bus baisiau valgyti neduoti, bet viska ji gerai pernesa biggrin.gif .
Zinot guliu lovoj ryte ir galvoju, kas paskatina tuos vaikus taip atsibudineti? g.gif  tai isvadu priejau tokiu:  kai kurie vaikai miega kietai, gali bet ka daryti ir jie neatsibus, o kiti miega jautriai gali nuo bet kokio garso atsibusti, taip kaip ir as girdziu kiekviena jos atodusi, tutes iskritima. Ji miega kartu su mumis kambaryje, gal priezastis ir yra cia unsure.gif . O jei pabandzius perkelti atskirai i kambari, gal ir vaikas ramiau miegotu ir mes. Mergaites parasykite, ar jus kartu miegate vienam kambari? ar yra tokiu kur atskirai ir kokia jusu nuomone?
Mes sultis skiedziame vandenuku virintu, puse ant puse smile.gif

Miegam vienam kambary, o kai atsibosta kilnotis tai pasiguldau šalia, ant pagalvės. Žinau, kad negerai, bet palaikau už rankytės kai ima blaškytis ir miegam taip verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina_25_KLP @ 2009 02 13, 12:54)
sveiki,
noriu pasigirti sianakt mano dukra atsibudo gal kokius 3 kart, bet tik tutuka paduodavau ir toliau miega. valgyti norejo tik 7, ismiegojo iki 9.  thumbup.gif galvojau bus baisiau valgyti neduoti, bet viska ji gerai pernesa biggrin.gif .
Zinot guliu lovoj ryte ir galvoju, kas paskatina tuos vaikus taip atsibudineti? g.gif  tai isvadu priejau tokiu:  kai kurie vaikai miega kietai, gali bet ka daryti ir jie neatsibus, o kiti miega jautriai gali nuo bet kokio garso atsibusti, taip kaip ir as girdziu kiekviena jos atodusi, tutes iskritima. Ji miega kartu su mumis kambaryje, gal priezastis ir yra cia unsure.gif . O jei pabandzius perkelti atskirai i kambari, gal ir vaikas ramiau miegotu ir mes. Mergaites parasykite, ar jus kartu miegate vienam kambari? ar yra tokiu kur atskirai ir kokia jusu nuomone?
Mes sultis skiedziame vandenuku virintu, puse ant puse smile.gif



mes miegam vienam kambari,o vaikas jau nuo 2men naktim nesikele,man patinka, tai,kad jis su mumis,nes kitaip as neramiai miegociau, kelciausi po keleta kartu ir eiciau ziuireti ar uzklotas ir pan,o dabar girdziu viska,ir man ramiau ir manau vaikas saugiau jauciasi.....
Atsakyti
QUOTE(odetele @ 2009 02 13, 12:13)
mes irgi miegam vienam kambari, ir as girdziu kiekviena jo krustelejima, bet kad jam uztektu tik tute nakti idet ir viskas, tai pas mus tikrai taip neimanoma schmoll.gif , jei as ilgiau piena jam darau tai tokia isterija uzkelia doh.gif , net neisivaizduoju, kaip reiks atpratint nuo valgymo nakti, bet tikrai dar iki kokiu 1,5 tai nenesiu vaiko i kita kambari, man kazkaip nejauku, jei as jo pakelus galva nematau, arba negirdziu smile.gif
o sultis tai mes vakar pabandem is hippo obuoliu-apelsinu(neskiestu), tai jam tikrai patiko, nes jau labai laizesi, bet daviau labai nedaug, ir gerem ne is buteliuko o is puodelio, jis skirtas jau nuo 4men, nu bet man ten tos skylutes tai per dideles, labai greitai jau ten bega. blush2.gif


man irgi nedrasu, jos perkelti, kai paskaitai cia, tai atrodo mums isvis dar tragedijos nera. miega normaliai, tai ir nekelsiu. bet diena pavyzdziui kai miega pietuku, as klausau radijos taip garsiau, tai pastebejau zymiai ilgiau ir geriau pamiega, o jei tik isjungiu iskart ir atsibunda. tai labai tyliai nesistengiu buti, aisku nakti tai jau tylu. o kai vyras keliasi i darba, viskas taip garsiai skamba, bijau kad nepabustu, bet miega ji toliau.
del puodelio tai manau saunuoliai, kad naudojate drinks_cheers.gif as esu davus is papr virtuvinio ir atsigere, leksiu snd pirkti jai, nes ir buteliuko ciulptukai su tokia mazyte skylute, pabandziau atsigerti neimanoma ten ka nors istraukti, tai irgi jau reikia nauju. nors kai pirkau rase 0-6 men. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina_25_KLP @ 2009 02 13, 12:25)
man irgi nedrasu, jos perkelti, kai paskaitai cia, tai atrodo mums isvis dar tragedijos nera. miega normaliai, tai ir nekelsiu. bet diena pavyzdziui kai miega pietuku, as klausau radijos taip garsiau, tai pastebejau zymiai ilgiau ir geriau pamiega, o jei tik isjungiu iskart ir atsibunda. tai labai tyliai nesistengiu buti, aisku nakti tai jau tylu. o kai vyras keliasi i darba, viskas taip garsiai skamba, bijau kad nepabustu, bet miega ji toliau.
del puodelio tai manau saunuoliai, kad naudojate  drinks_cheers.gif as esu davus is papr virtuvinio ir atsigere, leksiu snd pirkti jai, nes ir buteliuko ciulptukai su tokia mazyte skylute, pabandziau atsigerti neimanoma ten ka nors istraukti, tai irgi jau reikia nauju. nors kai pirkau rase 0-6 men.  cool.gif

mes buteliuko ciulptukus naudojam aventus, tai ten pagal menesius, tai dabar pas mus jau su trim skylutem, nuo 6men reiks vel pakeist, bus jau keturios skyles. smile.gif
Atsakyti
as manau kad ir kaip mes beaugintume skirtingai tuos vaikus, vistiek mes esam saunios mamos. rupinames, keliames naktim o kas daugiau pasirupins tais mazais aukseliais, tai visoms po 4u.gif 4u.gif 4u.gif
beje, mamytes papasakokit kokios geriausios kedutes nuo 9 men, juk pardavejas neisvardins trukumu, i ka atkreipti demesi perkant g.gif . kokios firmos geriausios, gi vk su mazaja vaziavom i parduotuve, tai jai taip nepatiko toj kedutej visa kelia nuvaziuojant ir parvaziuojant zyze doh.gif . tai jau galvoju apie naujos pirkima.
Atsakyti
QUOTE(Lina_25_KLP @ 2009 02 13, 10:54)
sveiki,
noriu pasigirti sianakt mano dukra atsibudo gal kokius 3 kart, bet tik tutuka paduodavau ir toliau miega. valgyti norejo tik 7, ismiegojo iki 9.  thumbup.gif galvojau bus baisiau valgyti neduoti, bet viska ji gerai pernesa biggrin.gif .
Zinot guliu lovoj ryte ir galvoju, kas paskatina tuos vaikus taip atsibudineti? g.gif  tai isvadu priejau tokiu:  kai kurie vaikai miega kietai, gali bet ka daryti ir jie neatsibus, o kiti miega jautriai gali nuo bet kokio garso atsibusti, taip kaip ir as girdziu kiekviena jos atodusi, tutes iskritima. Ji miega kartu su mumis kambaryje, gal priezastis ir yra cia unsure.gif . O jei pabandzius perkelti atskirai i kambari, gal ir vaikas ramiau miegotu ir mes. Mergaites parasykite, ar jus kartu miegate vienam kambari? ar yra tokiu kur atskirai ir kokia jusu nuomone?
Mes sultis skiedziame vandenuku virintu, puse ant puse smile.gif

Mes miegame kartu vienoje lovoje, nes kitaip neimanoma, vos tik bandau kelti i lovyte atsibunda. O sianakt visai prastai miegojome, manau to priezastis vakarykstis skiepas. Parasykit ar jusu vaikuciai kaip nors reaguoja i skiepus?
Atsakyti
uzpildziau anketa, nes zinau, kaip sunku gauti atsakymus....

lina, se tau balionas uz grazius zodzius mamytems 4u.gif

del skiepu-po skeipo, kuri gavome 2men., reakcijos nebuvo, 4 men - t 37,2, 6men- nelabai laukiu:( nepatinka man tas dalykas...o kojytes niekada nelaikau.....nervai per silpni..
Atsakyti

Mamos - pasisakykite prasau cia apie tuberkuliozes skiepo randeli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2009 02 12, 22:48)
Ačiū ačiū  aciuks.gif Žiūriu daug leliukų jau valgo įvairų maistelį, o maniškis tik obuoliuko ragavo unsure.gif , bet kad dabar taip aiškina- jei MP, tai nieko daugiau nereikia iki 6 mėn. Bet mes nelauksim kol 6 sueis, po savaitėlės kitos jau bandysim., nes jaučiu kol pripras normaliai valgyt tai ir sueis tie 6  doh.gif  lotuliukas.gif Dabar kai obuoliuko duodu, tai  stumdo stumdo burnytėj kol nuryja  biggrin.gif

šaunuolė mamytė 4u.gif nėra ko čia skubėti primaitinti jei gerai svorio priaugat, o dar MP, nieko nėra geriau drinks_cheers.gif o kas liečia obuoliuką ir visą kitą primaitinimą, laikui bėgant pripras, maniškė ir taip darydavo mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(kur-rita @ 2009 02 13, 11:23)
Papildyta:
taip duodu,bet ne kiekviena diena,pirma skiedziau,puse per puse su vandenuku,o dabar jau nebe,mes irgi hipp sultis perkam .

aš šiandien nupirkau hipp obuolių sulčių tai bandysim paragauti thumbup.gif bet mums lb patinka mamos gamintas razinų kompotukas thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Lina_25_KLP @ 2009 02 13, 11:54)
Mergaites parasykite, ar jus kartu miegate vienam kambari? ar yra tokiu kur atskirai ir kokia jusu nuomone?

mes miegame viename kambaryje, dar manau maža miegoti kitame kabaryje, naktį girdžiu kiekvieną jos apsisukimą ir panašiai, man taip saugiau miegoti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Teide1 @ 2009 02 13, 13:16)
Mes miegame kartu vienoje lovoje, nes kitaip neimanoma, vos tik bandau kelti i lovyte atsibunda. O sianakt visai prastai miegojome, manau to priezastis vakarykstis skiepas. Parasykit ar jusu vaikuciai kaip nors reaguoja i skiepus?

tfu tfu, bet mes visus skiepus gerai pernešėme, gal buvo šiek tiek neramesnė, bet nei temperatūros nebuvo nei žvaukutės neprireikė mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(sostine_ @ 2009 02 13, 14:59)
del skiepu-po skeipo, kuri gavome 2men., reakcijos nebuvo, 4 men - t 37,2, 6men- nelabai laukiu:( nepatinka man tas dalykas...o kojytes niekada nelaikau.....nervai per silpni..

aš ir nelaikau, tėvelis visada laiko blush2.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Teide1 @ 2009 02 13, 14:16)
O sianakt visai prastai miegojome, manau to priezastis vakarykstis skiepas. Parasykit ar jusu vaikuciai kaip nors reaguoja i skiepus?


pas mus reakcijos i skiepus tfu tfu tfu dar nekarto debuvo,tik nuo roto skiepo neramus biski buvo.... ir tai nesupratau ar nuo skiepo ar siap kas.....
Atsakyti
QUOTE(Teide1 @ 2009 02 13, 13:16)
Mes miegame kartu vienoje lovoje, nes kitaip neimanoma, vos tik bandau kelti i lovyte atsibunda. O sianakt visai prastai miegojome, manau to priezastis vakarykstis skiepas. Parasykit ar jusu vaikuciai kaip nors reaguoja i skiepus?



I keturiu menesiu skiepa labai blogai reagavo, klyke visa para ir temperaturos turejo. As net suabejojau, ar gerai darau, kad skiepiju. Dabar tiek visokios info, kad galima ir suabejoti skiepu nauda. Pirmas vaikas i skiepus nereagavo, tai ir minciu tokiu nebuvo g.gif O dabar gi ir vakcina turetu buti geresne g.gif
Oj, arteja puse metu, net baisu pagalvoti.
Dar noriu paklausti, ar kuri nors zinote, nuo kada vaikui burokeli galima duoti ? Tokia skani ir naudinga darzove, as labai miegstu, bet jau neatsimenu kada pirmam vaikui pradejau duoti. Gal kuti nors jau badet?
Atsakyti
QUOTE(Jelena.R @ 2009 02 13, 17:49)
I keturiu menesiu skiepa labai blogai reagavo, klyke visa para ir temperaturos turejo. As net suabejojau, ar gerai darau, kad skiepiju. Dabar tiek visokios info, kad galima ir suabejoti skiepu nauda. Pirmas vaikas i skiepus nereagavo, tai ir minciu tokiu nebuvo  g.gif  O dabar gi ir vakcina turetu buti geresne  g.gif
Oj, arteja puse metu, net baisu pagalvoti.
Dar noriu paklausti, ar kuri nors zinote, nuo kada vaikui burokeli galima duoti ? Tokia skani ir naudinga darzove, as labai miegstu, bet jau neatsimenu kada pirmam vaikui pradejau duoti. Gal kuti nors jau badet?

nuo metų, ištirta kad ji kaip tik nelb naudinga daržovė, jei manai čia dėl mažakraujystės mirksiukas.gif
Atsakyti