Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnuo

QUOTE(kur-rita @ 2009 02 12, 11:48)
Sveikinu JuliaK ir abingtonas su menesiadieniu  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Ačiū, ačiū, ačiū flirt.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Sveikinam ir mes Abingtona ir JuliaK su meniasiadieniais thumbup.gif

Abingtonai, dekui už masažistės numerį, pasiskambinau, susitariau, bus ramiau dabar smile.gif
Atsakyti
ir mes prisidedam prie sveikinimu drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
SVEIKINIMAI ARINAI IR DOMANTUI!!!!:friends:
Atsakyti
Sveikutės... Ačiū visoms už sveikinimus 4u.gif Mes ir jau kelsimės į septintą mėnesiuką, lauksim ten ir jūsų... 4u.gif 4u.gif 4u.gif rolleyes.gif

QUOTE(JuliaK @ 2009 02 12, 11:51)
Labas rytas  4u.gif

Sveikinam ir mes Abingtona ir JuliaK su meniasiadieniais  thumbup.gif

Abingtonai, dekui už masažistės numerį, pasiskambinau, susitariau, bus ramiau dabar  smile.gif

Nėr už ką, tikiuosi būsit patenkinti... didis.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
mes tai pat prisidedam prie sveikinimų mėnesiadienų proga 4u.gif ir sėkmės jums 7 mėnesiuke thumbup.gif smagių ir šiltų plepaliukų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jelena.R @ 2009 02 11, 17:48)
Mes irgi prisijungiame prie jusu  4u.gif  Mano ziurniukui 5 men ir dvi savaites. Labai aktyviai apsivercia ant pilvuko, bet atgal dar nemoka. Turim du dantukus  thumbup.gif 



QUOTE(dange29 @ 2009 02 11, 18:03)
Neduočiau šaldytų daržovių schmoll.gif  Geriau tada paruoštas tyreles pirkti.
Šiandien ant kilimėlio gulėdamas antrą kartą apsivertė, pagaliau ir mes pradėjom drinks_cheers.gif


Sveiki prisijunge Jelena 4u.gif 4u.gif
As nezinau kaip jus mamytes, bet as tai daviau morkyte, ir labai uzkietejo viduriukai mano mazajai doh.gif . Jokios alergijos nebuvo, tai pamaisau isvirta morkyte su kriause, obuoliuku, jau ragavome biggrin.gif . Snd jau 3 dienos kaip duodu zalia agurka su kriause, obuoliu. Viska darau pati, smulkiai sutarkuoju, ir dar sulciu gaunasi apie 70 ml, thumbup.gif . tai mano mazoji noriai pavalgo atsigeria, ir sveika. Kazkaip nekyla ranka pirkti tu padarytu kosyciu is parduotuves. cool.gif
Beje mamytes, ar jus turite jau nusistovejusi grafika, valgymo miegojimo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina_25_KLP @ 2009 02 12, 14:02)
Beje mamytes, ar jus turite jau nusistovejusi grafika, valgymo miegojimo?  g.gif



mes turim ir beveik visada jo laikomes thumbup.gif valgom kas 2,5val, miegam kas 2 val, tik kas bus ,kai pradesim valgyt bulvytes ir pan, nzn, gal ir paiskeis ta dienotvarke doh.gif
Atsakyti
nezinau kodel, bet as nepasitikiu pirktinemis tyrelemis g.gif Gal ir be reikalo... Pazistu keleta vaiku, kurie po pirktiniu tyreliu nenorejo valgyti mamu paruosto maisto. Nenoriu, kad mano vaikui taip atsitiktu.

O del rezimo, tai pas mus jau yra sioks toks ir valgymo ir miegojimo
Atsakyti
QUOTE(Lina_25_KLP @ 2009 02 12, 15:02)
Sveiki prisijunge Jelena  4u.gif  4u.gif
As nezinau kaip jus mamytes, bet as tai daviau morkyte, ir labai uzkietejo viduriukai mano mazajai doh.gif . Jokios alergijos nebuvo, tai pamaisau isvirta morkyte su kriause, obuoliuku, jau ragavome biggrin.gif . Snd jau 3 dienos kaip duodu zalia agurka su kriause, obuoliu. Viska darau pati, smulkiai sutarkuoju, ir dar sulciu gaunasi apie 70 ml, thumbup.gif . tai mano mazoji noriai pavalgo atsigeria, ir sveika. Kazkaip nekyla ranka pirkti tu padarytu kosyciu is parduotuves. cool.gif
Beje mamytes, ar jus turite jau nusistovejusi grafika, valgymo miegojimo?  g.gif

iš kur perki agurkus? schmoll.gif nemanau kad lb gera mintis duoti agurkus mažyliui, bet čia kiekviena mama renkasi doh.gif manai tie pc agurkai geresni už tas pirktines tyreles doh.gif
mes ir turim valgymo ir miegojimo grafiką, kurio daugmaž laikomės mirksiukas.gif
Atsakyti
mes db pradedame nauja tvarka, kadangi sveriame nemazai tai valgome kas 4 val, (gaunasi 4-5 maitinimai i diena) aisku buna kad neislaiko tiek ilgai, o miegam kas 2 val. saunuole musu ievute, paguldom i lovyte ir iskart uzmiega. biggrin.gif tik dar reikia ciulptuko, neisivaizduoju kaip reikes atpratinti ir kada. beje jau pati moka issitraukti ir isikisti i burnyte atgal. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jelena.R @ 2009 02 12, 15:07)
nezinau kodel, bet as nepasitikiu pirktinemis tyrelemis  g.gif Gal ir be reikalo... Pazistu keleta vaiku, kurie po pirktiniu tyreliu nenorejo valgyti mamu paruosto maisto. Nenoriu, kad mano vaikui taip atsitiktu.

O del rezimo, tai pas mus jau yra sioks toks ir valgymo ir miegojimo

mes žinok valgom ir tą ir tą.. daug noriau valgom mano gamintas daržovienes, bet kad aš tik namines morkas ir bulves teturiu, bet jas verdu, tai kai šveičia thumbup.gif iš pirktinių tyrelių duodu tik moliūgą su bulve, kitko nieko nevalgo.. mūsų racionas gana skurdus, bet nėra ko norėti žiemą bigsmile.gif nieko blogo neturiu prieš pirktines tyreles, nu bet prieš PC daržoves ir vaisius tai tyliu... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Lina_25_KLP @ 2009 02 12, 15:10)
mes db pradedame nauja tvarka, kadangi sveriame nemazai tai valgome kas 4 val, (gaunasi 4-5 maitinimai i diena) aisku buna kad neislaiko tiek ilgai, o miegam kas 2 val. saunuole musu ievute, paguldom i lovyte ir iskart uzmiega.  biggrin.gif tik dar reikia ciulptuko, neisivaizduoju kaip reikes atpratinti ir kada. beje jau pati moka issitraukti ir isikisti i burnyte atgal.  thumbup.gif

mūsiškė ir pati užmiega, o db ir stengiamės maitintis kas 4 valandas bet nelb išeina... ir su tiūte kaip ir jūs užmiegam thumbup.gif
Atsakyti