Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnuo

sveikos, mamytes! nusprendem ir mes prie jusu prisijungti smile.gif sulauke 5 menesiuku mes jau mokame apsiverst nuo nugaros ant pilvo (kolkas tik per viena sona smile.gif ) o vat issedet nei sekundes pats negali, nors labai nori, guledamas vis galvyte kelia biggrin.gif o naktimis tai siaubiakas kazkoks, iki pirmos nakties kas 15-20min. pabunda ir verkia, apie pirma uzmiega, o 3val. jau pavalgyt keliasi doh.gif uzvakar prasikale pirmas dantukas, vakar antras thumbup.gif gal greit ir miegot pradesim normaliai...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
O mano mazoji kazkaip nenori vartytis g.gif pora kartu pabande ir viskas,turbut nepatiko rolleyes.gif
Dantu dar nesimato,bet irzli,tik nepatenkinta viskuom doh.gif nori tik sedeti,nepaguldisi doh.gif
Atsakyti
Mes irgi prisijungiame prie jusu 4u.gif Mano ziurniukui 5 men ir dvi savaites. Labai aktyviai apsivercia ant pilvuko, bet atgal dar nemoka. Turim du dantukus thumbup.gif Miegstame pavalgyt ir pazyzti ax.gif Kadangi pati nebaimaitinu, tai valgome darzoviu ir kruopu koses. Is vaisiu duodu obuoliuka ir banana, viena karta daviau kivi paragauti, bet nepatiko, susirauke ir isspjove lotuliukas.gif Siaip negeras laikas primaitinimui verysad.gif svieziu darzoviu nera, o is parduotuves su nitratais nesinori duoti. Tai is darzoviu duodu bulve su morka, kol turejau moliugo dedavau, dabar jau nebeturiu verysad.gif Pagalvojau, gal geriau duoti saldytu darzoviu, gal ten nitratu ir chemijos maziau, juk nepurskia saugojimui g.gif Kaip manote, mamytes?
Atsakyti
Neduočiau šaldytų daržovių schmoll.gif Geriau tada paruoštas tyreles pirkti.
Šiandien ant kilimėlio gulėdamas antrą kartą apsivertė, pagaliau ir mes pradėjom drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės... biggrin.gif
QUOTE(kur-rita @ 2009 02 11, 10:32)
saunu lotuliukas.gif butu labai gerai jeigu atsiustumet....is anksto aciu

Išsiunčiau... 4u.gif

QUOTE(Rutaeg @ 2009 02 11, 14:30)
Sveikos  4u.gif

Norėčiau ir aš prie jūsų prisijungti

Mums masažas irgi labai aktualu. Abingtonai, gal galėtum ir man masažistės numeriuką parašyt?

Sveika prisijungusi... 4u.gif Išsiunčiau ir tau į AZ masažistės numerį... rolleyes.gif

QUOTE(NiuTaM82 @ 2009 02 11, 16:54)
sveikos, mamytes! nusprendem ir mes prie jusu prisijungti

Sveika... 4u.gif

QUOTE(Jelena.R @ 2009 02 11, 17:48)
Mes irgi prisijungiame prie jusu  4u.gif   Siaip negeras laikas primaitinimui  verysad.gif  svieziu darzoviu nera, o is parduotuves su nitratais nesinori duoti. Tai is darzoviu duodu bulve su morka, kol turejau moliugo dedavau, dabar jau nebeturiu  verysad.gif  Pagalvojau, gal geriau duoti saldytu darzoviu, gal ten nitratu ir chemijos maziau, juk nepurskia saugojimui  g.gif  Kaip manote, mamytes?

Sveika... 4u.gif Gydytoja sakė, kad šiuo metu geriausia pirktinės daržovių tyrelės, nes šviežių daržovių nėra...Net ir ekologiškos daržovės yra senos, todėl geriau pirktinės daržovių tyrelės kūdikiams, kurių gamybai keliami aukšti reikalavimai...Be to viena mamytė kitoj temutėj rašė, kad pamatavo nitratų kiekį turgelyje pirktų ekologiškų morkų berods, tai viršyja visas normas... blink.gif Va tau ir ekologiškos daržovės doh.gif

Nu ką mes jau ryt persirisim į septintą mėnesiuką... yahoo.gif assa.gif didis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo abingtonas: 11 vasario 2009 - 18:09
Tai kad pirktiniu tyreliu pvz. vien bulves man atrodo ir nera g.gif ,bent as neradau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(menininke @ 2009 02 11, 19:16)
Tai kad pirktiniu tyreliu pvz. vien bulves man atrodo ir nera g.gif ,bent as neradau ax.gif

Pradėk nuo morkos... rolleyes.gif Aš nuo morkos pradėjau. Jokio skirtumo ar nuo morkos ar nuo bulvės pradėti. Tik stebėk ar nealergizuoja... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo abingtonas: 11 vasario 2009 - 18:30
O aš pradėsiu nuo bulvės+morka, nes nuo bulvės tai laaaabai maža tikimybė, kad alergizuos. Vat morka tai gali. Dabar galvoju ar šaukšteliu reiks maitint ar pienu praskiedus iš buteliuko? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 02 11, 19:57)
O aš pradėsiu nuo bulvės+morka, nes nuo bulvės tai laaaabai maža tikimybė, kad alergizuos. Vat morka tai gali. Dabar galvoju ar šaukšteliu reiks maitint ar pienu praskiedus iš buteliuko? g.gif

jokiu būdu nemaitink iš buteliuko, taip negalima schmoll.gif vaikas turi valgyti tik iš šaukštelio ir neskiesk tiek kad būtų skysta, ji turi būti tyrės formos, nebėgti per kraštus mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(jurgutex @ 2009 02 11, 16:45)
Cia visos mamytes, visi teveliai ir ju leliukai yra laukiami  4u.gif  Negaliu nepasigirti, kaip graziai musu mazyte sneka  assa.gif Sako: a-ba-da-ba-da  wub.gif

ooo mūsiškė sako amamamamam it te ttyyyyysss nu taip įdomiai ji ten lotuliukas.gif
Papildyta:
kaip smagu kad mūsų čia tiek daugėja thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 02 11, 21:38)
ooo mūsiškė sako amamamamam it te ttyyyyysss nu taip įdomiai ji ten lotuliukas.gif
Papildyta:
kaip smagu kad mūsų čia tiek daugėja thumbup.gif  drinks_cheers.gif



tikrai musu vaiku panasus pasiekimai lotuliukas.gif musiskis irgi sako amamamam,ir ma-ma sako wub.gif aisku matyt dar ne specialiai,bet vistiek sirdele glosto wub.gif dar jo zodyne yra ooobanaaa, da-da. te-te, ba-ba bllllaa,ir t.t bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(dange29 @ 2009 02 11, 20:57)
O aš pradėsiu nuo bulvės+morka, nes nuo bulvės tai laaaabai maža tikimybė, kad alergizuos. Vat morka tai gali. Dabar galvoju ar šaukšteliu reiks maitint ar pienu praskiedus iš buteliuko? g.gif



mes tai nuo bulves pradejom,musu daktare sake,kad geriau nuo vienos darzoves pradeti,o po sav po biski maisyti ir kita.pvz; morka,ir jeigu nuo jos prades berti maisyti su kita,o po sav 3-4 vel morka pabandyti...
Atsakyti
QUOTE(abingtonas @ 2009 02 11, 19:29)
Pradėk nuo morkos... rolleyes.gif Aš nuo morkos pradėjau. Jokio skirtumo ar nuo morkos ar nuo bulvės pradėti. Tik stebėk ar nealergizuoja... rolleyes.gif

sveikinam abingtonas su 6 mėnesiuku happybday.gif

O mes norim atsisveikinti...labai mums čia ptiko bigsmile.gif buvo labai malonu su Jumis visomis bendrauti, ir gauti iš visų naudingų patarymų ir informacijos aciuks.gif Ačiū
Mums šiandien 6 mėnesiukai, begam kepti tortą birthday.gif
Atsakyti
QUOTE(JuliaK @ 2009 02 12, 12:14)
sveikinam abingtonas su 6 mėnesiuku happybday.gif

O mes norim atsisveikinti...labai mums čia ptiko bigsmile.gif  buvo labai malonu su Jumis visomis bendrauti, ir gauti iš visų naudingų patarymų ir informacijos  aciuks.gif  Ačiū
Mums šiandien 6 mėnesiukai, begam kepti tortą birthday.gif



Sveikinu JuliaK ir abingtonas su menesiadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti