Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnuo

QUOTE(abingtonas @ 2009 02 10, 19:24)
Mes gyvenam Vilniuje, tai kai  į namus ateidavo masažistė  mokėdavom  25 Lt. Vienas seansas trukdavo maždaug 40 min. kartais ir daugiau, o susideda iš masažo ir mankštelės...Tai mano berniukui labai patikdavo... thumbup.gif Sustiprėjo visi raumenukai, pradėjo vartytis, bando šliaužt, nori sėstis ir jau kelias sekundes vienas nenugriuvęs pasėdi... wub.gif  rolleyes.gif



o sakykit ar masaziste i visus vilniaus rajonus vazineja?mane labai sudomino gal nr turite?
Atsakyti
QUOTE(abingtonas @ 2009 02 10, 20:10)
Mes dar telpam į lopšį, bet jau ant ribos... doh.gif Reiks jau dėti sportinę dalį g.gif Mūsų tai dar guli vežimėlyje, kažkaip neprieštarauja...tfu tfu tfu... rolleyes.gif

tfu tfu mūsiškė ir dar guli vežimuke ir neprieštarauja bigsmile.gif bei kedutėj toj 0-13 kg dar noriai sėdi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kur-rita @ 2009 02 10, 20:49)
o sakykit ar masaziste i visus vilniaus rajonus vazineja?mane labai sudomino gal nr turite?

Net nežinau... g.gif Mes fabuose gyvenam tai atvažiavo...O telefoną tai galiu į AZ parasyti, jei norite...Mums tai ji labai patiko, moka su vaikučiais bendrauti... thumbup.gif Maloni moteriškė... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo abingtonas: 10 vasario 2009 - 19:54
mes irgi dar miegam lauke guledami 3 val:) svarbu, kad soske butu burnoj, tada viskas thumbup.gif lotuliukas.gif
JAV, msuu dukrytes ta pacia diena gimusios:0 08 27 drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mamytems:
Pampersai labai gerom kainom:
http://www.skelbiu.lt/5822413.html

Didesniems kiekiams taikome nuolaidas. Kreiptis skelbime nurodytais kontaktais

Atsakyti
Eilinė prasta naktis doh.gif Išsibudina, sunkiai užmiega, ai, nėr žodžių. Ir kodėl neęaišku. Gydytoja tik ranka numoja, būna tokių vaikų ir tiek smile.gif
Naktį keičiu pampersą, o maniškis tik švyst ir apsivertė nuo nugaros ant pilvo, pats, miegodamas beveik biggrin.gif Bet dieną bando, neišeina dar unsure.gif Žiūriu čia visoms mamoms dantų laukimo metas mirksiukas.gif Stiprybės....
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 02 11, 09:03)
Eilinė prasta naktis doh.gif Išsibudina, sunkiai užmiega, ai, nėr žodžių. Ir kodėl neęaišku. Gydytoja tik ranka numoja, būna tokių vaikų ir tiek smile.gif
Naktį keičiu pampersą, o maniškis tik švyst ir apsivertė nuo nugaros ant pilvo, pats, miegodamas beveik biggrin.gif Bet dieną bando, neišeina dar unsure.gif Žiūriu čia visoms mamoms dantų laukimo metas mirksiukas.gif Stiprybės....

Labas rytas smile.gif ir mes laukiam dantukų, seiles bėga upeliais, , bet kol kas nieko schmoll.gif , mano mergytė po masažo mėga 3val., masažojames pireš pietu miegą, o po jo miega ilgai ir gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 02 10, 21:51)
tfu tfu mūsiškė ir dar guli vežimuke ir neprieštarauja bigsmile.gif  bei kedutėj toj 0-13 kg dar noriai sėdi bigsmile.gif


pas mus irgi problemu,nei su vezimeliu nei su kedute nera lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(abingtonas @ 2009 02 10, 21:53)
Net nežinau... g.gif Mes fabuose gyvenam tai atvažiavo...O telefoną tai galiu į AZ parasyti, jei norite...Mums tai ji labai patiko, moka su vaikučiais bendrauti... thumbup.gif Maloni moteriškė... rolleyes.gif



saunu lotuliukas.gif butu labai gerai jeigu atsiustumet....is anksto aciu ax.gif
Atsakyti
sveiki smile.gif

QUOTE(Teide1 @ 2009 02 10, 18:15)
Masaziste ateina i namus kiekviena diena ir moku 10Lt


dekui uz info, labai pigus masaziukai, as irgi galvoju, kad reiketu mazei pasisamdyti.

QUOTE(abingtonas @ 2009 02 10, 19:28)
drinks_cheers.gif Ir aš taip manau ir to niekada nedarysiu nono.gif

apie medu radau tiek, jame yra clostiridium botulinam sporu, kurios gali sukelti kudikiams viduriu uzkietejima, bloga apetita. gyd rekomenduoja pradeti duoti nuo 8 men, o as ji naudoju kaip gydomaja priemone, juk neduodi jo saukstais o tik patepi smegeneles, juk ir suaugusiam nerekomenduojama vartoti daugiau nei saukstelio i diena. mes ir vakar patepem ir baigesi visi zyzimai. mes duodam 1 kart dienoj. bet cia mano nuomone, jus galit paskaityti ir pasilikti prie savosios. smile.gif

QUOTE(jav @ 2009 02 10, 19:37)
Sakykit mamytes,o jus jau vaikucius bandot sodint i sportini vezimeli.Nes man su savo maziuke problemos nelabai ji noriai guli lauke. cry.gif


mes sedim pusiau sedimoj padeti vezimuke, kai uzmiega visada paguldau ir miega po 3 val. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Norėčiau ir aš prie jūsų prisijungti ax.gif

Mums masažas irgi labai aktualu. Abingtonai, gal galėtum ir man masažistės numeriuką parašyt? mirksiukas.gif
Atsakyti
gal ir mane priimsit i kompanija? 4u.gif o del sodinimo tai mano vyrukas jau pripazysta tik pusiau sedima padeti guleti jis jau neguli schmoll.gif
Atsakyti
Cia visos mamytes, visi teveliai ir ju leliukai yra laukiami 4u.gif Negaliu nepasigirti, kaip graziai musu mazyte sneka assa.gif Sako: a-ba-da-ba-da wub.gif
Atsakyti