Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnuo

QUOTE(menininke @ 2009 02 10, 19:13)
O jus pati nusprendet kad reikia masazistes,ar gyd. patare?

Gydytoja patarė, nes buvo padidėjęs raumenukų tonusas... rolleyes.gif Aš manau, kad dėl masažo būtinai reikia pasikonsultuoti su savo gydytoja... mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina_25_KLP @ 2009 02 10, 04:51)
sveikos mamytes  4u.gif  ir naujai prisijungusios po  4u.gif  4u.gif 
DANGE  tik db pastebejau kad musu vaikuciu skirtumas tik viena dienike  thumbup.gif 
O jau nakti kiek daznai jus keliates doh.gif , jau taip vaikutis neramiai miega. Mano mazoji pora ar 3 kartus maximum keliasi, bet pavalgo ir iskart uzmiega labai retai sugalvoja ji pazaisti, pakalbeti.
Mes jau vartomes gal savaitike, kaip ismoko tai ir duodasi biggrin.gif . O vaikstuko neturime, tai daug laiko praleidzia ant grindu, ir gal del to ropinet paskatino ja.
Aciu uz palaikymus del naktinio maitinimo thumbup.gif . Tikrai keista kodel vieni vaikai ismiega visa nakti, o kiti ne. Mano grupiokes mergaite nuo 23 iki ryto 8 ar 9 ismiega, ir jokio maisto nereikia. Bet manau toms kurios dar maitiname MP nera taip blogai, juk musu pienukas greiciau virskinamas nei misinukai drinks_cheers.gif . Sianakt bandziau duoti vandenuko 3 val kur tau ji jo negeria, isvis issibudino nori zaisti, bet kai tik priglaudziau prie krutines pavalge ir uzmigo iskart  tongue.gif
Papildyta:
Sveikinam jus su pirmuoju dantuku  4u.gif  4u.gif  4u.gif  mes taip pat labai laukiame, patarsiu mamytems kuriu vaikuciai neramus ir verkia, patepkit dantenas medumi tik aisku geriau naturaliu. mums padeda iskart ir saldus vaikuciams patiks. nezinau tiksliai koks ten poveikis jo, bet mama man patare ir pabandem. SUVEIKE  thumbup.gif

Na nezinau kiek cia tos tiesos,bet skaiciau kad medaus vaikui kazkodel nepatariama duoti.Ta prasme tepti smegeneles. g.gif
Atsakyti
QUOTE(jav @ 2009 02 10, 19:25)
Na nezinau kiek cia tos tiesos,bet skaiciau kad medaus vaikui kazkodel nepatariama duoti.Ta prasme tepti smegeneles.  g.gif

drinks_cheers.gif Ir aš taip manau ir to niekada nedarysiu nono.gif
Atsakyti
Sakykit mamytes,o jus jau vaikucius bandot sodint i sportini vezimeli.Nes man su savo maziuke problemos nelabai ji noriai guli lauke. cry.gif
Atsakyti
QUOTE(jav @ 2009 02 10, 18:37)
Sakykit mamytes,o jus jau vaikucius bandot sodint i sportini vezimeli.Nes man su savo maziuke problemos nelabai ji noriai guli lauke. cry.gif

As dar ne, bet mano drauge 6men. mergyte jau sodina.
Atsakyti
QUOTE(jav @ 2009 02 10, 18:37)
Sakykit mamytes,o jus jau vaikucius bandot sodint i sportini vezimeli.Nes man su savo maziuke problemos nelabai ji noriai guli lauke. cry.gif

As jau veziuoju sportinuku,nes irgi jei nenori megoti ,tai nenori guleti.Pusiau gulima padietimi vezu ir patenkintas vaikas 4u.gif
Atsakyti
Na reikes ir man pabandyti gal kas gausis,nes taip tai as labiau pavargstu negu pailsiu lauke.Dar vienas klausimelis ,o masininej kedutej jau taip pat sodinat i ta didesne. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kur-rita @ 2009 02 10, 12:48)
musu zuikis irgi tik vakar ismoko varytis,tai db visa laika tik tai ir daro nuo ngarytes ant pilvo ir atgal doh.gif  lotuliukas.gif

sveikos mamytes, mes naujokai mirksiukas.gif musu panelei 26 diena bus 6 menesiukai, bet musu racionas be MB pilnaiu dar ir obuoliukas, bananas, valgom jau 3 grudines koses, bandem ir darzoviu, nelabai patiko, tad palikau velesniam laikui. musu svoris puikus, taciau auginu antra dukryte ir manau, kad kiekviena mama pati geriausiai zino, kas jos vaikui geriausiai tinka ir patinka. dukryte pirmaja auginau labai baugiai ir atsargiai duodavau papildomo maisto, taciau antra karta jauciuosi daug drasesne ir papildomai duodu ivairiu jau produktu, manau, kad vaiko skrandukas turi vystytis po truputi, o MP tai beabejo auskinis vaistas. mes pavalgom kosyte ir visada dar istustinam mamytes maistuka, tad tuo paciu ir labai sveika ir nereikia duoti jokio papildomo skyscio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(evutukas @ 2009 02 10, 09:54)
sveikos mamytes, mes naujokai mirksiukas.gif musu panelei 26 diena bus 6 menesiukai, bet musu racionas be MB pilnaiu dar ir obuoliukas, bananas, valgom jau 3 grudines koses, bandem ir darzoviu, nelabai patiko, tad palikau velesniam laikui. musu svoris puikus, taciau auginu antra dukryte ir manau, kad kiekviena mama pati geriausiai zino, kas jos vaikui geriausiai tinka ir patinka. dukryte pirmaja auginau labai baugiai ir atsargiai duodavau papildomo maisto, taciau antra karta jauciuosi daug drasesne ir papildomai duodu ivairiu jau produktu, manau, kad vaiko skrandukas turi vystytis po truputi, o MP tai beabejo auskinis vaistas. mes pavalgom kosyte ir visada dar istustinam mamytes maistuka, tad tuo paciu ir labai sveika ir nereikia duoti jokio papildomo skyscio mirksiukas.gif

O man atvirksciai ,as taip pat auginu antra dukryte,bet viskas taip nauja atrodo kaip pirma karta.Mes taip pat valgom koses,bananu,obuoliu tyreles.Vakar bandziau duoti virta bulve su morkyte,tai ji net vemti pradejo.Tai nusprendziau nebekankinti,ateis laikas ir valgys. blink.gif
Atsakyti
Mes irgi vaikštom į masažiukus, šiandien jau buvom 4 karta, tai tikrai masažiukas padeda, mano mergytė jau vežimėlyje pati atsiseda ir tvirtai sėdi , kai pavargsta atsigulia pailsi, bet neilgai lotuliukas.gif ir vėl atsiseda, kojytes stato pilna peda, net kai į vakštukus keliom minutem pastatau, vaikšto kojytes statidama pilna peda, vienas seansas pas mus trunka 30min, kaina 17,50Lt., daro masažiukus ir mankštelę visam kūnui, ir dar su kamuoliu kas antra diena

o dėl sportinuko mes jau apie 3 sav. kai pusiau gulimoj padėtij vežymelije važinėjam ir namie bunam, nes kitaip didžiausia isterika ir su pakelta galva pastoviai, tai gydytoja pasakė, geriau pakelkit truputuka vežimuko nugarytę, nes didelis kruvis nugarytei.............tai vat todėl ir mes taip važinėjam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JuliaK @ 2009 02 10, 20:04)

o dėl sportinuko mes jau apie 3 sav. kai pusiau gulimoj padėtij vežymelije važinėjam ir namie bunam, nes kitaip didžiausia isterika ir su pakelta galva pastoviai, tai gydytoja pasakė, geriau pakelkit truputuka vežimuko nugarytę, nes didelis kruvis nugarytei.............tai vat todėl ir mes taip važinėjam  smile.gif

Mes dar telpam į lopšį, bet jau ant ribos... doh.gif Reiks jau dėti sportinę dalį g.gif Mūsų tai dar guli vežimėlyje, kažkaip neprieštarauja...tfu tfu tfu... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jav @ 2009 02 10, 19:50)
Na reikes ir man pabandyti gal kas gausis,nes taip tai as labiau pavargstu negu pailsiu lauke.Dar vienas klausimelis ,o masininej kedutej jau taip pat sodinat i ta didesne.  blush2.gif

o į kedutę sodinam jau nuo 9 kg., ten yra tokia pusiau gulima padietis tai va tokioj padėtij ir važiuojam, nes toj kedutei 0-13kg. nenori visiškai sedėti
Atsakyti