Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnuo

o musu mazyte dar nesivarto verysad.gif
Atsakyti
Mano dukrytė iš pradžių irgi nelabai gerai valgydavo t.y. daugiau terliodavosi nei valgydavo, spjaudavo lauk, bet dabar jau thumbup.gif valgo tik spek duoti....kol kas vaiską gerai valgo: bananus, obuoliukus, grūdines košytes laaabai patinka, daržovienės gal nelebai patinka, bet valgo gerai smile.gif
Atsakyti
labas visoms.
pagaliau ir mes jau turim danti, bet kaip sunkiai...
turiu klausimeli - darzovienes duodat pries MP ar atvirksciai? Vienose knygose vienaip raso, kitose - kitaip, tai ir susipainiojau jau visai g.gif
Atsakyti
sveikos mamytes 4u.gif ir naujai prisijungusios po 4u.gif 4u.gif
DANGE tik db pastebejau kad musu vaikuciu skirtumas tik viena dienike thumbup.gif
O jau nakti kiek daznai jus keliates doh.gif , jau taip vaikutis neramiai miega. Mano mazoji pora ar 3 kartus maximum keliasi, bet pavalgo ir iskart uzmiega labai retai sugalvoja ji pazaisti, pakalbeti.
Mes jau vartomes gal savaitike, kaip ismoko tai ir duodasi biggrin.gif . O vaikstuko neturime, tai daug laiko praleidzia ant grindu, ir gal del to ropinet paskatino ja.
Aciu uz palaikymus del naktinio maitinimo thumbup.gif . Tikrai keista kodel vieni vaikai ismiega visa nakti, o kiti ne. Mano grupiokes mergaite nuo 23 iki ryto 8 ar 9 ismiega, ir jokio maisto nereikia. Bet manau toms kurios dar maitiname MP nera taip blogai, juk musu pienukas greiciau virskinamas nei misinukai drinks_cheers.gif . Sianakt bandziau duoti vandenuko 3 val kur tau ji jo negeria, isvis issibudino nori zaisti, bet kai tik priglaudziau prie krutines pavalge ir uzmigo iskart tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(audrast @ 2009 02 10, 14:25)
labas visoms.
pagaliau ir mes jau turim danti, bet kaip sunkiai...
turiu klausimeli - darzovienes duodat pries MP ar atvirksciai? Vienose knygose vienaip raso, kitose - kitaip, tai ir susipainiojau jau visai  g.gif


Sveikinam jus su pirmuoju dantuku 4u.gif 4u.gif 4u.gif mes taip pat labai laukiame, patarsiu mamytems kuriu vaikuciai neramus ir verkia, patepkit dantenas medumi tik aisku geriau naturaliu. mums padeda iskart ir saldus vaikuciams patiks. nezinau tiksliai koks ten poveikis jo, bet mama man patare ir pabandem. SUVEIKE thumbup.gif
Atsakyti

nezinau ka daryti mums jau 6men ir 15dienu,mums keltis i 7men?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miksta: 10 vasario 2009 - 13:58
QUOTE(Miksta @ 2009 02 10, 14:56)
nezinau ka daryti mums jau 6men ir 15dienu,mums keltis i 7men?

Taip galit jau laisvai keltis thumbup.gif
Atsakyti
mes vakar išbandėm šokliuką - įkėliau trumpam, tai tokia laiminga buvo, tiek ji ten sukos jame, tiek su kojytėmis davėsi, nu tikrai daiktas thumbup.gif thumbup.gif bet ilgai nelaikau jame schmoll.gif
o šiaip tai lb jau nerami ji man doh.gif arba klykia doh.gif arba miega bigsmile.gif šiandien tiek klykė, matosi kad kažkas skauda, tai tepiau su tepaliuku dantenas bet nepadėjo... beje mums jau pro dantenas du dantukai apačioj baltuoja bigsmile.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(kur-rita @ 2009 02 10, 12:48)
musu zuikis irgi tik vakar ismoko varytis,tai db visa laika tik tai ir daro nuo ngarytes ant pilvo ir atgal doh.gif  lotuliukas.gif

žiūriu mūsų vaikų panašūs pasiekimai drinks_cheers.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(jurgutex @ 2009 02 10, 13:35)
o musu mazyte dar nesivarto  verysad.gif

nepergyvenk ateis laikas ir vartysis mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(audrast @ 2009 02 10, 14:25)
labas visoms.
pagaliau ir mes jau turim danti, bet kaip sunkiai...
turiu klausimeli - darzovienes duodat pries MP ar atvirksciai? Vienose knygose vienaip raso, kitose - kitaip, tai ir susipainiojau jau visai  g.gif

kad po to jau reikia duoti, o kai jau suvalgo visą normą daržovienės MP pakeisti arbatėle, kad skrandukas neapsikrautų.. kai jau valgysit mėsą MP išvis užsigerti negalės duoti mirksiukas.gif
sveikinu su dantuku 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Lina_25_KLP @ 2009 02 10, 14:51)
Papildyta:
Sveikinam jus su pirmuoju dantuku  4u.gif  4u.gif  4u.gif  mes taip pat labai laukiame, patarsiu mamytems kuriu vaikuciai neramus ir verkia, patepkit dantenas medumi tik aisku geriau naturaliu. mums padeda iskart ir saldus vaikuciams patiks. nezinau tiksliai koks ten poveikis jo, bet mama man patare ir pabandem. SUVEIKE  thumbup.gif

mano draugė ir patarė medum tepti, tai kai šiandien tepaliukas nepadėjo, patepiau medum ir buvo thumbup.gif tikrai super ir suveikė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgutex @ 2009 02 10, 12:35)
o musu mazyte dar nesivarto  verysad.gif

Kaip jau buvau rasiusi, kad kviesiu masaziste, tai jau antra savaite masaziukus ir manksteles darom. Siaip galiu pasakyti, kad tikrai vaikiukas daug pasikeite, sustiprejo, pradejo vartytis, noreti sestis ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teide1: 10 vasario 2009 - 17:05
QUOTE(Teide1 @ 2009 02 10, 18:04)
Kaip jau buvau rasiusi, kad kviesiu masaziste, tai jau antra savaite masaziukus ir manksteles darom. Siaip galiu pasakyti, kad tikrai vaikiukas daug pasikeite, sustiprejo, pradejo vartytis, noreti sestis ir t.t.



ar galiu paklausti, kiek kainuoja masaziuko seansas, ar i namus ateina masazuoti leliaus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina_25_KLP @ 2009 02 10, 17:11)
ar galiu paklausti, kiek kainuoja masaziuko seansas, ar i namus ateina masazuoti leliaus?  smile.gif

Masaziste ateina i namus kiekviena diena ir moku 10Lt
Atsakyti
QUOTE(Lina_25_KLP @ 2009 02 10, 18:11)
ar galiu paklausti, kiek kainuoja masaziuko seansas, ar i namus ateina masazuoti leliaus?  smile.gif

Mes gyvenam Vilniuje, tai kai į namus ateidavo masažistė mokėdavom 25 Lt. Vienas seansas trukdavo maždaug 40 min. kartais ir daugiau, o susideda iš masažo ir mankštelės...Tai mano berniukui labai patikdavo... thumbup.gif Sustiprėjo visi raumenukai, pradėjo vartytis, bando šliaužt, nori sėstis ir jau kelias sekundes vienas nenugriuvęs pasėdi... wub.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo abingtonas: 10 vasario 2009 - 17:29
QUOTE(abingtonas @ 2009 02 10, 17:24)
Mes gyvenam Vilniuje, tai kai  į namus ateidavo masažistė  mokėdavom  25 Lt. Vienas seansas trukdavo maždaug 40 min. kartais ir daugiau, o susideda iš masažo ir mankštelės...Tai mano berniukui labai patikdavo... thumbup.gif Sustiprėjo visi raumenukai, pradėjo vartytis, bando šliaužt, nori sėstis ir jau kelias sekundes vienas nenugriuvęs pasėdi... wub.gif  rolleyes.gif

O jus pati nusprendet kad reikia masazistes,ar gyd. patare?
Norejau dar pasiklaust nuo kokio amziaus galima vaika i vaikstukus statyt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo menininke: 10 vasario 2009 - 18:14