Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnuo

Na aš tai nematau, kiek subrendęs maniškis ką valgyt biggrin.gif Kol kas MP, greit daržovienes valgysim. Ir niekur nerandu, kad mėsa nuo 6 mėn (net jei mišinukai), nu nzn... g.gif
O kas nuo žirnių vaikams būna? Viena mamytė rašė, kad bemiegė naktis buvo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(JuliaK @ 2009 02 09, 13:32)
Ir mes sveikinam laukiu mazo stebuklo,
user posted image
jos stebuklui šiandien 6 mėn., ji jau keliauja į 7mėn. skyrelį bigsmile.gif
mes irgi greit prisijungsim prie jūsų smile.gif
Papildyta:

thumbup.gif Pilnai sutinku

o dėl mesytes tai čia kas mišinukais maitina, tai sutinku,gal ir nuo 6mėn.,  bet kas MP ir pradeda vėliau duoti papildomo maisto, tai ten ir mėsyte ne ankščiau 8 mėn . duodama..........bet čia ir vėl kiekviena mamytė gal g.gif  pati mato, kada jos leliukas jau subrendęs valgyti rimtesnį maistą

na tai jei MP tada taip ir išeina kad nuo 8 mėnesio mėsytė, nes juk su MP vaikas lb daug maistingų medžiagų gauna, o čia nuo to mišinėlio tai ką aš žn... 6 mėnesis - daržovienė, 7 mėnesis - grūdų košės, 8 mėnesis mėsa.. su mišinuku jau kiek kitaip mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(dange29 @ 2009 02 09, 13:42)
Na aš tai nematau, kiek subrendęs maniškis ką valgyt biggrin.gif Kol kas MP, greit daržovienes valgysim. Ir niekur nerandu, kad mėsa nuo 6 mėn (net jei mišinukai), nu nzn... g.gif
O kas nuo žirnių vaikams būna? Viena mamytė rašė, kad bemiegė naktis buvo rolleyes.gif

jie lb pučia vidurius, jei neteko girdėti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 02 09, 13:42)
O kas nuo žirnių vaikams būna? Viena mamytė rašė, kad bemiegė naktis buvo rolleyes.gif


Pataisysiu: ne žirnių, o žalių žirnelių mirksiukas.gif Mums tai nieko rolleyes.gif , labai skaniai sukertam košytę su žirneliais. Rytoj mąstau duot špinato paragaut smile.gif

Dar tokia bėdelė mane ištiko verysad.gif Žiauriai noriu saldumynų. Taip jau gal kelias savaites. Anksčiau suvalgydavau kokį sausainiuką, pyragiuką, sūrelį prie kavos, o dabar negaliu atsitraukt nuo šokolado, saldainių blush2.gif Labiausiai jaudinuosi dėl MP kokybės. Ar jis netapo per saldus? Jei taip, tai gal galima chromo preparatų pavartot? ax.gif
Atsakyti
sveikos merginos smile.gif mes jungiames i jusu buri, paskaitau kaip bendraujat, ir tik db pasiryzau prisiregistruoti biggrin.gif . tiesa plepejau kai nestuke buvau, bet vaikeliui gimus, vis laiko nerasdavau prie kompo sedeti.... doh.gif
taigi mano dukrele Ievute ikope tik ka i sesta menesiuka... 4u.gif nezinau ka cia dar parasius, gal kas turit klausimuku? tiesa noretumem pasirodyti, kur cia galetume foto ikelti?






http://www.supermama...xt_Dukrytei.gif[/img][/url]
Atsakyti
QUOTE(Lina_25_KLP @ 2009 02 09, 14:46)
sveikos merginos smile.gif  mes jungiames i jusu buri, paskaitau kaip bendraujat, ir tik db pasiryzau prisiregistruoti biggrin.gif . tiesa plepejau kai nestuke buvau, bet vaikeliui gimus, vis laiko nerasdavau prie kompo sedeti.... doh.gif
taigi mano dukrele Ievute ikope tik ka i sesta menesiuka...  4u.gif nezinau ka cia dar parasius, gal kas turit klausimuku? tiesa noretumem pasirodyti, kur cia galetume foto ikelti?
http://www.supermama...xt_Dukrytei.gif[/img][/url]

Sveika prisijungusi 4u.gif
Tai pasakokit kiek sveriat, koks ūgis, ką mokat? Mums viskas įdomu, ar ne mamytės? mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GiedrėM @ 2009 02 09, 14:37)
Dar tokia bėdelė mane ištiko  verysad.gif  Žiauriai noriu saldumynų. Taip jau gal kelias savaites. Anksčiau suvalgydavau kokį sausainiuką, pyragiuką, sūrelį prie kavos, o dabar negaliu atsitraukt nuo šokolado, saldainių blush2.gif  Labiausiai jaudinuosi dėl MP kokybės. Ar jis netapo per saldus? Jei taip, tai gal galima chromo preparatų pavartot? ax.gif

aš kai pagimdžiau dukrytę nuo pirmos atvikymo į namus dienos iš ryto suvalgau kokį šokoladėlį su kava, jai per dieną nesuvalgau šokolado , ar keletą šokoladinių saldainių tai man net silpna darosi....todėl valgau šitą skanuminą kasdien, dėl šito kol kas jokių problemų neturiu ir neturėjau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuliaK: 09 vasario 2009 - 14:44
truputi apie Ievuli: as nezinau ar daug ar mazai ji moka, tai bus gera proga palyginti su kitais vaikuciais thumbup.gif siaip ji lb daug kalba, ko gero kad cia visiems tai budinga, moka jau apsisukti aplink savo asi guledama ant pilvuko, be galo jai patinka stoveti palaikomai uz rankyciu, o sedeti jau moka, tik vienos dar nepalieku, nes virsta i sonus tongue.gif , tai pastoviai koki meskina padedu prie jos, ar pati atsisedu ir zaidziam kartu. beje ismoko ievulis judet atbulini, taigi guli ant pilvuko zaidzia ir isvaziuoja po truputi, per visa kambari pereina. tai labai nustebino kad 5 men mergyte jau bando ropineti bigsmile.gif , tai turiu rupesti ja stebeti, ir jau galvoju apie namu apsaugojima ( visus laidus, rozetes uzslepti).
o sveriame 9 kg, ugis 66 cm. i menesi mano panele 1,3 kg priauga doh.gif , ir taip nesustodama, tai turiu vargo su ja. nes gyd pataria valgyti neduoti, o maitinu savo pieneliu, ir visko po truputi duodu paragauti. o gyd isvis neleido nieko primaitinti. merginos, o jus nakti maitinate savo vaikelius? g.gif as duodu valgyti pora kartu, snd buvome pas ortopeda gavau barti, sako duoti vandenuko kai prabus, bet ji jo isvis neima, nei arbatu? tai pasimetus kaip cia ja nakti apgaut reikes? g.gif tai tiek trumpai apie mus, beje gyvename Danes g. gal yra norinciu prisijungti laukeli, ir pastumdyti vezimelius? g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes va ir mums jau 6 men.,jau greit keliausim i 7men. skireli...
Mano mazylis labai megsta zuvyte ir raudona ir juros lydeka,va siandien valge is jos sriubyte.. 4u.gif smile.gif ir labai patiko thumbup.gif musu valgiarastis labai ivairus... 8.00 valgom kosyte, 12.00 banana,obuoly arba tyreles... 15.00 pas mus pietus ir be mesytes ju niekaip negalim apsieiti... 18.00 valgom jogurtuka arba varskyte uzsigerdami pienuku... o nakciai 340ml koses,kuria verdu pati is avyzu arba grikiu ir kukuruzu...
Mano mazyliui labai patinka...
Mes jau tvirtai sedim ir tvirtai zengiam zingsniukus-turbut jau greit esim patys tapu tapu... thumbup.gif tongue.gif labai laukiam...
Papildyta:
Ka savo mazyliams jus mamytes siulot naujo paragauti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 02 09, 14:53)
na tai jei MP tada taip ir išeina kad nuo 8 mėnesio mėsytė, nes juk su MP vaikas lb daug maistingų medžiagų gauna, o čia nuo to mišinėlio tai ką aš žn... 6 mėnesis - daržovienė, 7 mėnesis - grūdų košės, 8 mėnesis mėsa.. su mišinuku jau kiek kitaip mirksiukas.gif
Papildyta:

jie lb pučia vidurius, jei neteko girdėti tongue.gif


Kad maniškiam visada pučia, puksi ir puksi (matyt, kad saldainių pavalgyt mėgstu biggrin.gif ). Tai žirniais mūsų jau neišgąsdinsi biggrin.gif
Atsakyti
Skaiciau kad zuvi duoti nuo 8 men, tai as dar nesuodu...
o jus pienuka duodat atsigerti?
Atsakyti
QUOTE(GiedrėM @ 2009 02 09, 15:37)
Pataisysiu: ne žirnių, o žalių žirnelių mirksiukas.gif  Mums tai nieko rolleyes.gif , labai skaniai sukertam košytę su žirneliais. Rytoj mąstau duot špinato paragaut smile.gif

Dar tokia bėdelė mane ištiko  verysad.gif  Žiauriai noriu saldumynų. Taip jau gal kelias savaites. Anksčiau suvalgydavau kokį sausainiuką, pyragiuką, sūrelį prie kavos, o dabar negaliu atsitraukt nuo šokolado, saldainių blush2.gif  Labiausiai jaudinuosi dėl MP kokybės. Ar jis netapo per saldus? Jei taip, tai gal galima chromo preparatų pavartot? ax.gif


Ai, valgau aš saldumynus, tik ne kilogramais, žinoma. Vaikui tik vidurius pūsti gali (bent maniškiam), o šiaip drūtas, sveikas vyras auga, valgyk į sveikatą. Ryt Maximoj saldainiams ir šokoladui 20 proc. nuolaida. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Lina_25_KLP @ 2009 02 09, 15:46)
sveikos merginos smile.gif  mes jungiames i jusu buri, paskaitau kaip bendraujat, ir tik db pasiryzau prisiregistruoti biggrin.gif . tiesa plepejau kai nestuke buvau, bet vaikeliui gimus, vis laiko nerasdavau prie kompo sedeti.... doh.gif
taigi mano dukrele Ievute ikope tik ka i sesta menesiuka...  4u.gif nezinau ka cia dar parasius, gal kas turit klausimuku? tiesa noretumem pasirodyti, kur cia galetume foto ikelti?
http://www.supermama...xt_Dukrytei.gif[/img][/url]


Sveika 4u.gif Rašyk standartiškai kiek sveriat, ūgis, ką valgo, ką moka biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Miksta @ 2009 02 09, 17:53)
Sveikos mamytes va ir mums jau 6 men.,jau greit keliausim i 7men. skireli...
Mano mazylis labai megsta zuvyte ir raudona ir juros lydeka,va siandien valge is jos sriubyte.. 4u.gif  smile.gif  ir labai patiko thumbup.gif  musu valgiarastis labai ivairus... 8.00 valgom kosyte, 12.00 banana,obuoly arba tyreles... 15.00 pas mus pietus ir be mesytes ju niekaip negalim apsieiti... 18.00 valgom jogurtuka arba varskyte uzsigerdami pienuku... o nakciai 340ml koses,kuria verdu pati is avyzu arba grikiu ir kukuruzu...
Mano mazyliui labai patinka...
Mes jau tvirtai sedim ir tvirtai zengiam zingsniukus-turbut jau greit esim patys tapu tapu... thumbup.gif  tongue.gif  labai laukiam...
Papildyta:
Ka savo mazyliams jus mamytes siulot naujo paragauti? smile.gif

Jūs turėtumėt būti septintam mėnesy ir greitai į aštuntą žygiuosit smile.gifČia mažesni renkasi. Bet malonu, va jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
Dėl naktinio maitinimo. Būna 1 ir 2 kartai, o su arbatėle pavyksta tik truputį laiką prastumt, bet vistiek nubunda, tenka Mp maitint. Mus irgi barė gydytoja, bet turbūt reiktų savaitę nemiegot, kad tik su arbatėlėm išmoktų... O galų gale juk vistiek kelsis gert, tai ką jau čia, ir taip pieno nėr kur dėt, tegu geria biggrin.gif
Atsakyti
vat vat ir as galvoju, kad pripratinti nevalgyti nakti kokia savaite uztruktu, manau reiketu palaukti savaitgalio nes MB miegas butinas, kaip ir man. doh.gif nors siaip mano maze pamiega daug. snd kai parejom is lauko tai nuo 11 iki puse 3 parpe ax.gif ir taip daznai buna.
zinokit man gyd sako, db nieko neduok dukrai valgyti, o 6 men jau galesi duoti bulves su mesyte biggrin.gif . tai as ir pasimeciau, nejau 6 men vaikus jau galima taip maitinti, cia kaip suaugusio porcija. tai as darysiu savaip, duosiu dukrai darzoves ir vaisius visus kol kas.
Atsakyti