Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnuo

QUOTE(laukiu mazo stebuklo @ 2009 02 08, 18:38)
galit man durnai isaiskint  blush2.gif  biggrin.gif  . Mums jau i 7 menesiuka keltis ar i sesta?

į septintą mirksiukas.gif 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laukiu mazo stebuklo @ 2009 02 08, 19:38)
galit man durnai isaiskint  blush2.gif  biggrin.gif  . Mums jau i 7 menesiuka keltis ar i sesta?

Manau, kad jau pats laikas i 7 keltis, po savaites ir mes atkeliausim.
Atsakyti
Aciu ax.gif
Atsakyti
Iki kelių kg pastatomas tai nežinau, bet jis brangesnis žymiai. Bet gražus smile.gif O aš manau, kad po poros mėnesių mūsų ropliukai varinės po butus keturiom, dzin gal jau tas šokliukas bus biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(indvai3 @ 2009 02 08, 20:02)
Tai juk nuo sesto menesio mesyte valgom... Mes ragavom versiena , paukstiena...
Sinadien i vaikstyne pastaciau, ir pradejo rekti tuo viskas ir baigesi...
Na vln moliuga tai turgeli perku, bet tik anksti ryte buna, tai ir kaune ieskokit turguj ax.gif


O sakykit, kodėl nusprendėt taip anksti mėsą duot? Nes aš niekaip nesuprantu, kur mamos skuba, gal aš ką praleidau????? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 02 08, 19:21)
Iki kelių kg pastatomas tai nežinau, bet jis brangesnis žymiai. Bet gražus smile.gif  O aš manau, kad po poros mėnesių mūsų ropliukai varinės po butus keturiom, dzin gal jau tas šokliukas bus biggrin.gif 

Papildyta:
O sakykit, kodėl nusprendėt taip anksti mėsą duot? Nes aš niekaip nesuprantu, kur mamos skuba, gal aš ką praleidau????? bigsmile.gif

man atrodo kad nieko nepraleidai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 02 08, 20:21)
Papildyta:
O sakykit, kodėl nusprendėt taip anksti mėsą duot? Nes aš niekaip nesuprantu, kur mamos skuba, gal aš ką praleidau????? bigsmile.gif

man irgi atrodo,kad mesytei ankstoka,kiek zinau ji nuo 8men ivedama po truputi......
Atsakyti
QUOTE(kur-rita @ 2009 02 09, 09:14)
man irgi atrodo,kad mesytei ankstoka,kiek zinau ji nuo 8men ivedama po truputi......

Labas rytas bigsmile.gif ir aš kaip žinau, kad mėsytę ne ankščiau 8 mėn. duodama, bet čia jau žinot, mėsytė tai dar nieko čia jau dešrelem, kubelio sultyniais maityna .....tai mėsytė virta dar thumbup.gif .
............aš pabandžiau žirnelių į košytę įtraukti, tai praeita naktis buvo bemiegė unsure.gif norėjosi jau kaip nors paivaitinti daržovienę..........
Papildyta:
QUOTE(kur-rita @ 2009 02 08, 16:42)
mes jau irgi norejom pirkti sokliuka ir i vaikstukus sodinom,bet buvom pas daktare ir kai vyras pasake tai,ji akis ispute ir pradejo bartis... sako,kad per anksti...tai nzn ka ir daryt g.gif  viena gyd sake galima kita -ne

aš į vaikštukus kol kas labai trumpam 2-3 min. buvau kelis kart pasodinusi, kai reikėjo išbėgti, o dukrytė viena niekur daugiau nesėdi verkia(labai daug dėmesio reikalauja), o vaikštukuose kol kas idomu..tai ateidama rasdavau kt. vietoj, bet daugiau kol kas nesodinsiu nes ji kažkaip jame dar netvirtai sėdi ax.gif
Atsakyti
Mesyte siaip tai nuo 6 men jau pardedama duoti...Atrodo niekur neskubu, bet vaika vien misiniu maitinti 6 men man atrodo nelogiska. O ypac maniske labai valgi tai kas valanda tikriua siai maitinciau...
na as nuo 4 men darzoves i vedziau nuo 5 pridejau kruopas o nuo 6 mesyte...
Del desreliu ar sultinio tai as kategoriskai pries... schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JuliaK @ 2009 02 09, 11:27)
Labas rytas bigsmile.gif ir aš kaip žinau, kad mėsytę ne ankščiau 8 mėn. duodama, bet čia jau žinot, mėsytė tai dar nieko čia jau dešrelem, kubelio sultyniais maityna .....tai mėsytė virta dar  thumbup.gif .
............aš pabandžiau žirnelių į košytę įtraukti, tai praeita naktis buvo bemiegė unsure.gif norėjosi jau kaip nors paivaitinti daržovienę..........
Papildyta:

aš į vaikštukus kol kas labai trumpam 2-3 min. buvau kelis kart pasodinusi, kai reikėjo išbėgti, o dukrytė viena niekur daugiau nesėdi verkia(labai daug dėmesio reikalauja), o vaikštukuose kol kas idomu..tai  ateidama rasdavau kt. vietoj, bet daugiau kol kas nesodinsiu nes ji kažkaip jame dar netvirtai sėdi ax.gif



cia matau labai visi pries desreles nusistate,as sutinku,kad tokio amziaus vaikams ju negalima,bet nuo1-1,5metu manau galima duoti paragauti svieziu desreliu is farso,o dar geriau kai namie gamintos is triusienos ir t.t del sultinio tai cia isvis doh.gif doh.gif doh.gif
o del vaikstuku tai musu koldunui irgi tik vaikstukuose patinka buti,kitaip tik ant ranku doh.gif ir ismoko vaikscioti juose tai lekioje per kambari kaip isprotejes kol kur nors neatsitrenke lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(indvai3 @ 2009 02 09, 10:55)
Mesyte siaip tai nuo 6 men jau pardedama duoti...Atrodo niekur neskubu, bet vaika vien misiniu maitinti 6 men man atrodo nelogiska. O ypac maniske labai valgi tai kas valanda tikriua siai maitinciau...
na as nuo 4 men darzoves i vedziau nuo 5 pridejau kruopas o nuo 6 mesyte...
Del desreliu ar sultinio tai as kategoriskai pries... schmoll.gif  doh.gif


Na mamytes, mes jungiames prie jusu smile.gif
As asmeniskai manau kad su primaitinimu nera ko skubeti smile.gif pradesiu ivedineti anksciau siai nuo 6 men, kai kopsom i 7 men, bet kiekviena mama zino kas jos vaikui geriausia smile.gif bent jau nujaucia tai tikrai mirksiukas.gif

Papildyta:
Noreciau laukiu mazo stebuklo
ir jos leliu pasveikint, juk sian ju menesiadienis 4u.gif birthday.gif ploja.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Waidilute: 09 vasario 2009 - 12:06
na mes iš gydytojos tai 5 mėnesių sveriam 7,5 kg ir esam 65 cm ūgio thumbup.gif
mano manymu, mėsytę reikia duoti jau nuo 6 mėnesio kiek skaičiau, nes nuo 4 mėnesio daržovienė, nuo 5 grūdų košės o nuo šešto mėsytė mirksiukas.gif
aš tai kategoriškai prieš visokias dešreles ir sultinius, man išvis yra protu nesuvokiama kaip mama gali duoti tokį br.. atsiprašant vaikui valgyti doh.gif
Atsakyti
Ir mes sveikinam laukiu mazo stebuklo,
user posted image
jos stebuklui šiandien 6 mėn., ji jau keliauja į 7mėn. skyrelį bigsmile.gif
mes irgi greit prisijungsim prie jūsų smile.gif
Papildyta:
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 02 09, 13:25)
aš tai kategoriškai prieš visokias dešreles ir sultinius, man išvis yra protu nesuvokiama kaip mama gali duoti tokį br.. atsiprašant vaikui valgyti doh.gif

thumbup.gif Pilnai sutinku

o dėl mesytes tai čia kas mišinukais maitina, tai sutinku,gal ir nuo 6mėn., bet kas MP ir pradeda vėliau duoti papildomo maisto, tai ten ir mėsyte ne ankščiau 8 mėn . duodama..........bet čia ir vėl kiekviena mamytė gal g.gif pati mato, kada jos leliukas jau subrendęs valgyti rimtesnį maistą
Atsakyti