Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnuo

O aš neradau libero tinkamų, Akropoly tik maži dydžiai schmoll.gif Tai nupirkau Bambo, ekologiškos, rašo ax.gif Dar paieškosim ir libero. Mes jau nuo 9 kg perkam. Tiesa, maniškis jau ėmė šliaužt, bet tik atgal smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 02 08, 17:18)
O aš neradau libero tinkamų, Akropoly tik maži dydžiai schmoll.gif Tai nupirkau Bambo, ekologiškos, rašo ax.gif Dar paieškosim ir libero. Mes jau nuo 9 kg perkam. Tiesa, maniškis jau ėmė šliaužt, bet tik atgal smile.gif


as irgi neradau didesniu ismeru,musu burbulas apie 10kg sveria.visi per mazi...gal ispirko didesnius g.gif
Atsakyti
QUOTE(kur-rita @ 2009 02 08, 17:26)
as irgi neradau didesniu ismeru,musu burbulas apie 10kg sveria.visi per mazi...gal ispirko didesnius g.gif


Tai kad buvau vaistinėj 9 ryto smile.gif
Nupirkom savo pupinukui šokliuką smile.gif Tai po truputį mankštinasi.
Atsakyti
mes jau irgi norejom pirkti sokliuka ir i vaikstukus sodinom,bet buvom pas daktare ir kai vyras pasake tai,ji akis ispute ir pradejo bartis... sako,kad per anksti...tai nzn ka ir daryt g.gif viena gyd sake galima kita -ne
Atsakyti
QUOTE(kur-rita @ 2009 02 08, 17:42)
mes jau irgi norejom pirkti sokliuka ir i vaikstukus sodinom,bet buvom pas daktare ir kai vyras pasake tai,ji akis ispute ir pradejo bartis... sako,kad per anksti...tai nzn ka ir daryt g.gif  viena gyd sake galima kita -ne


Į šokliuką teoriškai nuo 6 mėn, kai pats sėdi. Maniškis sėdasi seniai, bet pats dar nesėdi todėl trumpai šokliuke pabūna, jis pats zirzti ima, juk pavargsta truputį. tai su saiku jau galima. vaikštynei dar tikrai per anksti smile.gif Šokliuke pabūna max 10 min.
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 02 08, 18:22)
Į šokliuką teoriškai nuo 6 mėn, kai pats sėdi. Maniškis sėdasi seniai, bet pats dar nesėdi todėl trumpai šokliuke pabūna, jis pats zirzti ima, juk pavargsta truputį. tai su saiku jau galima. vaikštynei dar tikrai per anksti smile.gif Šokliuke pabūna max 10 min.



tai,kad jis jau pats atsiseda ir sedi irgi...tik ,kad dar ne ilgai apie 10-15min ir tada pusiausvera praranda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kur-rita @ 2009 02 08, 18:39)
tai,kad jis jau pats atsiseda ir sedi irgi...tik ,kad dar ne ilgai apie 10-15min ir tada pusiausvera praranda smile.gif


4u.gif šaunuolis koks, tai manau jau galit sodint neilgam į šokliuką, nes jis tik iki 12 kg, maniškis jau dabar beveik 9 kg smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 02 08, 17:47)
4u.gif šaunuolis koks, tai manau jau galit sodint neilgam į šokliuką, nes jis tik iki 12 kg, maniškis jau dabar beveik 9 kg smile.gif

o kokį pirkai? aš dar vis nesiryžtu dėt į šokliuką blush2.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DdoviliuxX: 08 vasario 2009 - 16:52
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 02 08, 18:51)
o kokį pirkai? aš dar vis nesiryžtu dėt į šokliuką blush2.gif  bigsmile.gif


ABC design, pakabinamas. Iš žmonių, naujas, tai už 130 išėjo. Jei jauti , kad dar anksti tai nedėk, juk tai nėra būtinas dalykas. Išaugs vaikas ir be to. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 02 08, 18:47)
4u.gif šaunuolis koks, tai manau jau galit sodint neilgam į šokliuką, nes jis tik iki 12 kg, maniškis jau dabar beveik 9 kg smile.gif



o statomas sokliukas iki keliu kg nezinot???nes iki 12kg mums jau nebedaug likoo maximum 2men pirkti nelabai norisi..... g.gif
Atsakyti
galit man durnai isaiskint blush2.gif biggrin.gif . Mums jau i 7 menesiuka keltis ar i sesta?
Atsakyti
Tai juk nuo sesto menesio mesyte valgom... Mes ragavom versiena , paukstiena...
Sinadien i vaikstyne pastaciau, ir pradejo rekti tuo viskas ir baigesi...
Na vln moliuga tai turgeli perku, bet tik anksti ryte buna, tai ir kaune ieskokit turguj ax.gif
Atsakyti