Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnuo

QUOTE(sostine_ @ 2009 02 05, 15:39)
turi mirgi toki daikciuka is amerikes atsiusta...bet kadangi misinuko ten negalima pilti, tai laukaim tu dienu, kai ka daugiau valgysim:) kazi, kaip seksis g.gif


jus teisi misinuko ten neipilsi drinks_cheers.gif
QUOTE(JuliaK @ 2009 02 05, 16:27)
Mes irgi turim maitintuvą, viena nupirkau , o kita padovanojo dukrytes krikštamotė, nežinant, kad turim....
tai jai kas nores galim pasiūlyti......, valgom su juo irgi bananus, obuoliukus, kriaušė....o ką daugiau dėti, net neįsivaizduoju g.gif

aha as ir neisivaizduoju ,veliau tai galima ir mesytes idet bet man kazkaip keistai mesa ten det butu g.gif

QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 02 05, 16:49)
1 joa turiu, bet kažkaip dar nededu schmoll.gif  bijau kažko, tik nž ko.. mes turim tą prie staktos kabinamą dėl to ir bijau iš disney lyg ir g.gif  norėjau mamyčių paklausti, nuo kada galima į tą šokliuką, nes instrukcijoj neparašyta g.gif
2 dėl to maitintuvo, kur jį galima įsigyti ir kokia kainytė, prisipažinsiu neb žn kaip jis atrodo, kažkur lyg ir mačiau, bet nelb užfiksavau.. sakot jis lb naudingas? g.gif

1.pas mus ir yra sokliukas kur ant staktos pakabinamas tai ten raso,kad nuo 3men iki 12 kg,bet negalima det jai jau vaikas vaiksto,pas mus lindam firmos,na mes tai kazkur nuo 4-4,5men naudojam bet seip daznai nededu i sav karta du,nes dabar labai ji jau isisiauteja jame mirksiukas.gif
2.cia mamyte jau ikele foto mirksiukas.gif mes tai mokejom 28lt.


QUOTE(majux @ 2009 02 06, 16:54)
kas ten per maitintuvas? pirma karta girdziu apie toki  g.gif  mes irgi tokio norim 4u.gif

na cia viena mamyte ikele foto,as butent gyvenu airijoj ir cia tokio nemaciau ,o pirkau supermamoj,kur vaikiska technika ten viena mamyte pardavineja berods mazyte nikas,ji klaipedoj ,bet siuncia visur kur reik ir seip pas ja visokiu idomybiu yra prekes naujos ax.gif o skirtas jis tam kad vaikas mokintusi pats valgyt ir kad nepaspringtu,cia kazkas domejosi kada duodam,tai as duodu karta i diena pa kolkas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo selena_888: 06 vasario 2009 - 18:10
QUOTE(selena_888 @ 2009 02 06, 20:07)
jus teisi misinuko ten neipilsi drinks_cheers.gif

aha as ir neisivaizduoju ,veliau tai galima ir mesytes idet bet man kazkaip keistai mesa ten det butu g.gif
1.pas mus ir yra sokliukas kur ant staktos pakabinamas tai ten raso,kad nuo 3men iki 12 kg,bet negalima det jai jau vaikas vaiksto,pas mus lindam firmos,na mes tai kazkur nuo 4-4,5men naudojam bet seip daznai nededu i sav karta du,nes dabar labai ji jau isisiauteja jame mirksiukas.gif
2.cia mamyte jau ikele foto mirksiukas.gif mes tai mokejom 28lt.



kodel taip pigiai?
Atsakyti
QUOTE(selena_888 @ 2009 02 06, 19:07)
cia kazkas domejosi kada duodam,tai as duodu karta i diena pa kolkas mirksiukas.gif


Aš domėjausi ax.gif Manau, kad negerai vaikui duot "valgomą žaisliuką". Jis nepaleis jo iš rankų/burnos, zirs, kad pridėtum ten maisto, įpras daug valgyt ir nutuks. O jei duodama, kai ateina specialus valgymo laikas, tai gal ir nieko. Bet nebūtina g.gif Papildomas vargas plaut unsure.gif
Atsakyti
Vis tiek butu idomu pasiziureti kaip ten tas maitintuvas atrodo,nu niekaip neissivaizduoju g.gif

O del tu sauskelniu tai irgi noreciau,bet bijau rizikuoti,kad prastos bus. Nors A.Vingro "Tavo vaikas" knygoj skaiciau,kad jos labai geros,pralaidzios orui ir t.t.
Gal vertetu surizikuoti,tik vat kainyte butu idomu suzinoti ir kiek vienetu poke.

Vat dabar susiradau, kad cia, supermamoj, buvo aptarinetos libero sauskelnes,tai kiek paskaiciau visos mamos labai patenkintos libero discovery. Bliamba,gal reiktu sakau pabandyt,nes manajam nuo pampers pilvuka pradejo berti,kai atsirado su tom tampriom juostelem blink.gif o senu jau, be tu juosteliu tai niekur nera,nebegamina jau tikriausiai schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo majux: 06 vasario 2009 - 21:22
QUOTE(kur-rita @ 2009 02 06, 16:50)
mes vilniuje,o jus kur?

Mes taip pat, vilniaus gimdymo namuose, 5val 20 min ryte mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės...
QUOTE(Zuikių_dainos @ 2009 02 05, 10:51)
"tavo vaike" sausio m4nesio rašo, kad kruopas pirma reiktų sumalti kavamale ir išvirti skystą košelę. Virt tik sulaukus šešių mėn. pirma ryžius, po to grikiai, avižos, kukurūzų kruopos. perlines siūlomos tik nuo aštuonių mėn., o manų kaip ir nerekomenduoja iš viso duoti
Papildyta:

Mums dabar moliūgo ir bulvės savaitė, tai laabai mielai valgo. Pabandykit, gal ir jusiškiui patiks.

Mums irgi moliūgas ir bulvė labai patinka... thumbup.gif blush2.gif

QUOTE(JuliaK @ 2009 02 06, 10:00)
P.S. Kiek žinau varškytė ne ankščiau 8mėn. galima duoti, na čia turbūt kiekvienas savaip.......nes perskaičiau, kad čia jau ir dešreles duoda, sultynius kubeliuose tai čia jau visai schmoll.gif nesuprantu, kaip galima tokiems mažiukams duoti tai, kas visai neturiu jokios vertės, naudos ir pan., na čia jau aišku kievienos mamytes reikalas...bet vistiek  ax.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(indvai3 @ 2009 02 06, 10:51)
Na as varskytea po 30 g per diena tai duodu ir nematau nieko blogo...
O jus triusiena duodat?

Nei varškės nei triušienos neduodu... blink.gif Aš dar neišprotėjau?????? doh.gif

QUOTE(Karina20 @ 2009 02 06, 11:12)
As taip pat buvau nusistaciusi, kad varskyte rejkia duoti nuo kokio 10 menesio... Taciau drauge su 6 ar 7  menesiu dukryte buvo pas daktare, kai pasiklause daktares del dantuku, ta atkirto , kad jej varskes ne duodi is kur dantys bus?  ohmy.gif  tai ir susimasciau apie varske... g.gif

Kvanka ta daktarė, pati nieko nesupranta ką šneka...aggressive.gif gun_rifle.gif nono.gif

QUOTE(GiedrėM @ 2009 02 06, 11:47)
O tą maitintuvą vaikučiui duodate bet kada kaip žaisliuką ar specialiai valgymo laiku?

Pagal senus vaiko primaitinimo vadovėlius viską labai anksti reikia duoti: nuo trijų mėn - vaisiai, daržovės, vėliau kruopos, nuo šešių - varškė. Už tai kai kurie gydytojai taip ir sako daryt. O aš tokiem gydytojam pasiūlyčiau nepatingėt ir gydytojų tobulinimosi kursuose Santariškėse apsilankyt. Kažin kada, jų manymu, išaugdavo dantys akmens amžiaus vaikiukams, kai varškė dar nebuvo "išrasta" g.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif

QUOTE(dange29 @ 2009 02 06, 15:11)
Ar yra mamų, kurios mažiams dedate Libero sauskelnes? Akcija yra Euro vaistinėj, bet nzn ar geros, ar apsimoka. Nes seniau truputį per akciją įsigijom Maximos sauskelnių, tai nelabai verysad.gif
Maniškiam kapšelį beria kažko, dar nzn skubėt čia pas gydytoją ar dar ne g.gif

Mes naudojam ekologiškas sauskelnes BAMBO, tai jos labai geros...Mums nieko neberia, o be to ir peliukas nekaista... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(abingtonas @ 2009 02 07, 00:04)
Nei varškės nei triušienos neduodu... blink.gif Aš dar neišprotėjau?????? doh.gif

drinks_cheers.gif ne kartą ir aš ginčijausi dėl tokio tourist5.gif vaikų maitinimo,su dešrelėm,su sultinio kūbeliais.. swoon.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivuteklp: 07 vasario 2009 - 11:19
Patarkit, kur Kaune rasti pirkti moliuga. Noriu jau ivesti prie bulvytes, bet niekur nerandu nusipirkti. Beja nuo morkytes uzkietejo viduriukai.
Atsakyti
QUOTE(Teide1 @ 2009 02 07, 18:34)
Patarkit, kur Kaune rasti pirkti moliuga. Noriu jau ivesti prie bulvytes, bet niekur nerandu nusipirkti. Beja nuo morkytes uzkietejo viduriukai.

Mano pirmo vaiko(sūnelio) organizmas išvis nuo mažens nepriiminėjo morkos, jis ir dabar net negeria jokių sulčių ir pan. kur yra morka, o dukrytei kolkas viskas gerai....ir dar noriu parašyti, aš kai pradėjau duoti dukrytei papildomo maisto, pas ja irgi pirmom sav. viduriukai streikavo tai 1k. per 3d. tai 1k. per dvi darė kaku, bet dabar jau susitvarkė........ir viskas thumbup.gif

P.S. nupirkau Libero per tą akciją (2 perki - 3 nemokamas), kol kas esam patenkinti thumbup.gif , nes išberė dukryte nuo Huggies, pirkau 7-18kg.(42vnt.) kaina 35Lt.
Atsakyti
QUOTE(Karina20 @ 2009 02 07, 00:00)
Mes taip pat, vilniaus gimdymo namuose, 5val 20 min ryte  mirksiukas.gif



mes RK- 17,35
Atsakyti
man libero sauskelnės thumbup.gif tik jos paprastai brangesnės už visas kitas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 02 06, 16:11)
Ar yra mamų, kurios mažiams dedate Libero sauskelnes? Akcija yra Euro vaistinėj, bet nzn ar geros, ar apsimoka. Nes seniau truputį per akciją įsigijom Maximos sauskelnių, tai nelabai verysad.gif
Maniškiam kapšelį beria kažko, dar nzn skubėt čia pas gydytoją ar dar ne g.gif



mums asmeniskai tai jos pacios geriausios, gerai sugeria, svelnios ir nesmirda kaip kitos sauskelnes
Atsakyti