Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnuo

QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 02 06, 13:02)
na man ir iš tikrųjų žiauru kad tokiu maistu maitina kūdikius schmoll.gif  aš pati tų dešrelių stengiuosi nevalgyti, nu jos tikrai šlykščios, o jau jų sudėtis doh.gif  apie varškę girdėjau kad tik nuo 8 mėnesių galima...



o nuo kada galima jogrto?as galvojau,kad panasiai kaip varske nuo8-10men,o vakar buvom parduotuveje,ziuriu tyreles su jogurtu nuo 4men yra,tai visai susipajniojau....... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 02 06, 12:46)

Nu dar nesąmonė... Dantų užuomazgos jau būna vaikui gimus. Ir tikrai nuo varškės dantys neims dygt kaip grybai po lietaus biggrin.gif

Visiskai pritariu, ir dar manau, kad mamytes neturetu visiskai pasitiketi gydytojomis, bet ir pacios dometis kuo ir kaip maitinti savo kudikelius, dabar yra begale informacijos internete
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 02 06, 12:53)
Pažiūrėjau, nėra ten cukraus. Reikia manyti, kad nemeluoja, nes griežta atranka vaikų maistelių. Aš apskritai nusistačiusi iki 2 metų vaikui jokių saldumynų neduoti (nebent saldūs vaisiai ir sūreliai, jogurtai). smile.gif
Papildyta:
Super atsakymas thumbup.gif
Papildyta:

Daug mokate, bet jums beveik 6 mėnesiai jau smile.gif  Tuoj keliausit į septintą mėnesį...
Papildyta:

aaaa, bet ar reikia to daikto? g.gif

rašo kad nėra cukraus ir panašiai, nu bet kodėl pvz tos hipp kad ir grūsų košės tokios saldžios būna, kažkokia mistika doh.gif
o dėl to daikto tai net nž, abejoju ar reikia, mes išsiversim ir be jo.. vis tiek db žadu tik tyreles duoti bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(kur-rita @ 2009 02 06, 12:56)
o nuo kada galima jogrto?as galvojau,kad panasiai kaip varske  nuo8-10men,o vakar buvom parduotuveje,ziuriu tyreles su jogurtu nuo 4men yra,tai visai susipajniojau....... blink.gif

žavuolis tavo lelius paraše wub.gif na panašiai kaip ir varškę... rimtai matei jogurto nuo 4 mėnesio, o kokios firmos, čia tas pats kai tyrelės su mėsa arba grūdų košės doh.gif
Papildyta:
QUOTE(*Katinukas* @ 2009 02 06, 13:00)
Visiskai pritariu, ir dar manau, kad mamytes neturetu visiskai pasitiketi gydytojomis, bet ir pacios dometis kuo ir kaip maitinti savo kudikelius, dabar yra begale informacijos internete

kartais ir tuo internetu ne visada gali pasitikėti blush2.gif kuo toliau tuo lb pastebiu mirksiukas.gif geriau pasiskaityti šiuolaikinės mokslinės literatūros, straipsnių apie primaitinimą, galiausiai yra netgi internetinių puslapių, kuriuose į žmonių pateiktus klausimus atsako pediatrai mirksiukas.gif jei norėsit mestelsiu nuorodėlę mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DdoviliuxX: 06 vasario 2009 - 12:06
QUOTE(dange29 @ 2009 02 06, 13:53)
Pažiūrėjau, nėra ten cukraus. Reikia manyti, kad nemeluoja, nes griežta atranka vaikų maistelių. Aš apskritai nusistačiusi iki 2 metų vaikui jokių saldumynų neduoti (nebent saldūs vaisiai ir sūreliai, jogurtai). smile.gif



dabar nesiginciosiu,nes tikrai nepamenu kuri arbata(norejau ja pirkti,bet kai paskaiciau sudeti.....), ten ant bonkutes buvo parasyta,kad be kristalinio cukraus,o sudetyje buvo fuktoze kuri yra pati saldziausia is visu naturaliu cukraus rusiu.........ir dar daug visko..
Atsakyti
QUOTE(kur-rita @ 2009 02 06, 12:33)
zinokit,o cia ir nesuprasi,vieni daktarai sako,kad galima-kiti ne.cia matyt jau pati mama turi apsispresti, beje ziuriu musu vaikai ta pacia diena gime 4u.gif  bigsmile.gif

Tikrai ! thumbup.gif 4u.gif Kur gimet?
Atsakyti
Nėra nei fruktozės nei cukraus toj kur turiu arbatėlėj, o saldžios jos gali būti ir dėl to, kad sudėty yra pankolių ( aš geriu juos vienus, tai saldu ir cukraus nereikia) smile.gif
Dėl primaitinimo, jau imu atsirinkinėti straipsnius, vasario 26 d pradėsiu smile.gif Ir info tikrai daug, tik spėk atsirinkti kas ir kur smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 02 06, 14:04)
Papildyta:
žavuolis tavo lelius paraše wub.gif  na panašiai kaip ir varškę... rimtai matei jogurto nuo 4 mėnesio, o kokios firmos, čia tas pats kai tyrelės su mėsa arba grūdų košės doh.gif


pavadinimo neziurejau,ten tyrele;jogurtas su bananais ,ir obuoliais,aki greitai uzmeciau,tai neisidemejau.bet kai kita karta i rimi vaziuosim, butinai paziuresiu.....
Papildyta:
QUOTE(dange29 @ 2009 02 06, 14:23)
Nėra nei fruktozės nei cukraus toj kur turiu arbatėlėj, o saldžios jos gali būti ir dėl to, kad sudėty yra pankolių ( aš geriu juos vienus, tai saldu ir cukraus nereikia) smile.gif
Dėl primaitinimo, jau imu atsirinkinėti straipsnius, vasario 26 d pradėsiu smile.gif Ir info tikrai daug, tik spėk atsirinkti kas ir kur smile.gif



gail buti,as nesakau,kad visuose jo yra 4u.gif ,bet tikrai yra tokiu kur ji deda!!!
Atsakyti
Ar yra mamų, kurios mažiams dedate Libero sauskelnes? Akcija yra Euro vaistinėj, bet nzn ar geros, ar apsimoka. Nes seniau truputį per akciją įsigijom Maximos sauskelnių, tai nelabai verysad.gif
Maniškiam kapšelį beria kažko, dar nzn skubėt čia pas gydytoją ar dar ne g.gif
Atsakyti
Daktare tai man sake kad varske duoti nuo 6,5 men.. na bet asw anksciau...
o jus kokius vaisius duodat be obuolio ir banano???
Atsakyti
QUOTE(Karina20 @ 2009 02 06, 14:22)
Tikrai !  thumbup.gif  4u.gif  Kur gimet?


mes vilniuje,o jus kur?
Atsakyti
QUOTE(selena_888 @ 2009 02 05, 14:24)
sveikos mamyte,
na kelias dienas nesilankaiu tai dabar sunku pasivyt,prisipazystu kad visko neskaiciau labai jau daug  blush2.gif
aha mes ir ta maitintuva isigijom,tai sendien jau isbandem super thumbup.gif

na mes dar nebuvom pas sesele,nes oras pila kaip is kibiro,tai eisim antradieni ax.gif
Skaiciau kad vakai daug misinuko valgo,manoji tai isvis jo nebenori,jau tik kai labai miegucio nori tada suvalgo 120-150ml,bet nenoriai,tai mes valgom vaisiu tyreles,darzovienes,kosytes vaiku ryziu ir kukuruzu su vaisiais,labai patinka thumbup.gif atsigert arbatos arba kudikiu sulciu mirksiukas.gif
del zaisliuku tai jai viskas patinka kas barska,tarska,zybsi...seip ir ta FP suniuka turim tai jau maigo lotuliukas.gif baby gym atsibodo,sokliukas thumbup.gif ,o seip pats geriausiais zaislas jai pedutes ypac jai plikos atsiseda ir rakineja ji jas paskui atsigula ir i burna kisa doh.gif

kas ten per maitintuvas? pirma karta girdziu apie toki g.gif mes irgi tokio norim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 02 06, 15:11)
Ar yra mamų, kurios mažiams dedate Libero sauskelnes? Akcija yra Euro vaistinėj, bet nzn ar geros, ar apsimoka. Nes seniau truputį per akciją įsigijom Maximos sauskelnių, tai nelabai verysad.gif
Maniškiam kapšelį beria kažko, dar nzn skubėt čia pas gydytoją ar dar ne g.gif

aš ir apie tą akciją šiandien perskaičiau, bet kad nieko apie tas libero sauskelnes negirdėjus, tai kažkaip bijau rizikuoti...
Papildyta:
QUOTE(indvai3 @ 2009 02 06, 15:31)
Daktare tai man sake kad varske duoti nuo 6,5 men.. na bet asw anksciau...
o jus kokius vaisius duodat be obuolio ir banano???

mes tik hipp tyreles valgom, tai iš jų obuolys+bananas+persikas ir juos visaip keičiam ir dar slyvų tyrelę, kai viduriukai kietėja... iš savo darželio obuolį valgom mirksiukas.gif
Atsakyti