Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnuo

o as skaiciau, kad varske galima duoti tik po 12 men, kaip ir karves piena, nes cia analogiskas baltymas, bet pritariu JuliaK, kad kiekviena mamyte pati zino kas jos vaikiukui geriausia smile.gif
Atsakyti
Na as varskytea po 30 g per diena tai duodu ir nematau nieko blogo...
O jus triusiena duodat?
Atsakyti
QUOTE(indvai3 @ 2009 02 06, 10:51)
Na as varskytea po 30 g per diena tai duodu ir nematau nieko blogo...
O jus triusiena duodat?

Triušiena duodavau savo sūneliui , bet irgi tik nuo 8mėn., o dukrytei kol kas dar visai jokios mesytes neduodu.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuliaK: 06 vasario 2009 - 10:11
As taip pat buvau nusistaciusi, kad varskyte rejkia duoti nuo kokio 10 menesio... Taciau drauge su 6 ar 7 menesiu dukryte buvo pas daktare, kai pasiklause daktares del dantuku, ta atkirto , kad jej varskes ne duodi is kur dantys bus? ohmy.gif tai ir susimasciau apie varske... g.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 02 06, 10:08)
Na, negerai cukrus, oi negerai g.gif



Zinau,kad ankstoka,bet kitaip neiseina,ir saukstais jo neberiu, beje jus galvojat,kad pirktinese arbatose ju nera?(cia apie tirpes pvz hipp)
Atsakyti
QUOTE(Karina20 @ 2009 02 06, 12:12)
As taip pat buvau nusistaciusi, kad varskyte rejkia duoti nuo kokio 10 menesio... Taciau drauge su 6 ar 7  menesiu dukryte buvo pas daktare, kai pasiklause daktares del dantuku, ta atkirto , kad jej varskes ne duodi is kur dantys bus?  ohmy.gif  tai ir susimasciau apie varske... g.gif



zinokit,o cia ir nesuprasi,vieni daktarai sako,kad galima-kiti ne.cia matyt jau pati mama turi apsispresti, beje ziuriu musu vaikai ta pacia diena gime 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(JuliaK @ 2009 02 06, 10:00)
Va toks yra šviežio maisto maitintuvas, na pas mus toks....., gal jie skirtingi buna

user posted image
P.S.


O tą maitintuvą vaikučiui duodate bet kada kaip žaisliuką ar specialiai valgymo laiku?

Pagal senus vaiko primaitinimo vadovėlius viską labai anksti reikia duoti: nuo trijų mėn - vaisiai, daržovės, vėliau kruopos, nuo šešių - varškė. Už tai kai kurie gydytojai taip ir sako daryt. O aš tokiem gydytojam pasiūlyčiau nepatingėt ir gydytojų tobulinimosi kursuose Santariškėse apsilankyt. Kažin kada, jų manymu, išaugdavo dantys akmens amžiaus vaikiukams, kai varškė dar nebuvo "išrasta" g.gif
Atsakyti
QUOTE(JuliaK @ 2009 02 06, 10:00)
Va toks yra šviežio maisto maitintuvas, na pas mus toks....., gal jie skirtingi buna

user posted image
P.S. Kiek žinau varškytė ne ankščiau 8mėn. galima duoti, na čia turbūt kiekvienas savaip.......nes perskaičiau, kad čia jau ir dešreles duoda, sultynius kubeliuose tai čia jau visai schmoll.gif nesuprantu, kaip galima tokiems mažiukams duoti tai, kas visai neturiu jokios vertės, naudos ir pan., na čia jau aišku kievienos mamytes reikalas...bet vistiek  ax.gif

na man ir iš tikrųjų žiauru kad tokiu maistu maitina kūdikius schmoll.gif aš pati tų dešrelių stengiuosi nevalgyti, nu jos tikrai šlykščios, o jau jų sudėtis doh.gif apie varškę girdėjau kad tik nuo 8 mėnesių galima...
Papildyta:
QUOTE(indvai3 @ 2009 02 06, 10:51)
Na as varskytea po 30 g per diena tai duodu ir nematau nieko blogo...
O jus triusiena duodat?

triušiena lb sveika mėsa thumbup.gif bet mėsos dar savo mažylei tikrai neduosiu, pirma išragausim grūdines košytes mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Karina20 @ 2009 02 06, 11:12)
As taip pat buvau nusistaciusi, kad varskyte rejkia duoti nuo kokio 10 menesio... Taciau drauge su 6 ar 7  menesiu dukryte buvo pas daktare, kai pasiklause daktares del dantuku, ta atkirto , kad jej varskes ne duodi is kur dantys bus?  ohmy.gif  tai ir susimasciau apie varske... g.gif

man ir daktarė liepė primaitinti duodant varškę, nu bet aš tikrai nebesivadovauju ta sovietmečio literatūra ir tikrai neduodu dukrytei varškės mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(GiedrėM @ 2009 02 06, 11:47)
O tą maitintuvą vaikučiui duodate bet kada kaip žaisliuką ar specialiai valgymo laiku?

Pagal senus vaiko primaitinimo vadovėlius viską labai anksti reikia duoti: nuo trijų mėn - vaisiai, daržovės, vėliau kruopos, nuo šešių - varškė. Už tai kai kurie gydytojai taip ir sako daryt. O aš tokiem gydytojam pasiūlyčiau nepatingėt ir gydytojų tobulinimosi kursuose Santariškėse apsilankyt. Kažin kada, jų manymu, išaugdavo dantys akmens amžiaus vaikiukams, kai varškė dar nebuvo "išrasta" g.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
na stai ir mes jau jungiames prie jusu. Mes jau isikibe laisvai atsistojam, sedim, bet pats dar irgi neatsiseda, su sliauzimu tai idomiai - uzpakali pakeliam, galva ant zemes ir sokam i prieki smile.gif. Beja jau turim 2 dantukus, tai ziauriai neramus naktim doh.gif , buna per 1 val kokius 6 kartus keliames .
Atsakyti
QUOTE(*Katinukas* @ 2009 02 06, 11:11)
o as skaiciau, kad varske galima duoti tik po 12 men, kaip ir karves piena, nes cia analogiskas baltymas, bet pritariu JuliaK, kad kiekviena mamyte pati zino kas jos vaikiukui geriausia  smile.gif


O aš nemanau, kad kiekviena žino, kas geriausia schmoll.gif O jei trūksta informacožijos žmogui? Juk jei kiši vaikui dešreles ir mėsą nuo 6 mėn tai tikrai kažką kažkur praleidai, nes NIEKUR neparašyta ir JOKS gydytojas to nepatars,... Aš pvz nemanau, kad viską žinau, kas mano vaikui geriausia. Pvz kad ir tas maitintuvas, nu nesupratau nė velnio, foto graži, bet kaip jis veikia? Kam skirtas??? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Karina20 @ 2009 02 06, 12:12)
As taip pat buvau nusistaciusi, kad varskyte rejkia duoti nuo kokio 10 menesio... Taciau drauge su 6 ar 7  menesiu dukryte buvo pas daktare, kai pasiklause daktares del dantuku, ta atkirto , kad jej varskes ne duodi is kur dantys bus?  ohmy.gif  tai ir susimasciau apie varske... g.gif


Nu dar nesąmonė... Dantų užuomazgos jau būna vaikui gimus. Ir tikrai nuo varškės dantys neims dygt kaip grybai po lietaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 02 06, 12:46)
O aš nemanau, kad kiekviena žino, kas geriausia schmoll.gif O jei trūksta informacožijos žmogui? Juk jei kiši vaikui dešreles ir mėsą nuo 6 mėn tai tikrai kažką kažkur praleidai, nes NIEKUR neparašyta ir JOKS gydytojas to nepatars,... Aš pvz nemanau, kad viską žinau, kas mano vaikui geriausia. Pvz kad ir tas maitintuvas, nu nesupratau nė velnio, foto graži, bet kaip jis veikia? Kam skirtas??? ax.gif
Papildyta:
Nu dar nesąmonė... Dantų užuomazgos jau būna vaikui gimus. Ir tikrai nuo varškės dantys neims dygt kaip grybai po lietaus biggrin.gif

nu aš kaip suprantu, įdedi ten kokią vaisiaus skiltelę, o vaikas jį įsikiša į bruną ir žiaumoja, čia kad nepaspringtų bent jau aš taip manau.. o gal klįstu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kur-rita @ 2009 02 06, 12:17)
Zinau,kad ankstoka,bet kitaip neiseina,ir saukstais jo neberiu, beje jus galvojat,kad pirktinese arbatose ju nera?(cia apie tirpes pvz hipp)

Pažiūrėjau, nėra ten cukraus. Reikia manyti, kad nemeluoja, nes griežta atranka vaikų maistelių. Aš apskritai nusistačiusi iki 2 metų vaikui jokių saldumynų neduoti (nebent saldūs vaisiai ir sūreliai, jogurtai). smile.gif
Papildyta:
QUOTE(GiedrėM @ 2009 02 06, 12:47)
O tą maitintuvą vaikučiui duodate bet kada kaip žaisliuką ar specialiai valgymo laiku?

Pagal senus vaiko primaitinimo vadovėlius viską labai anksti reikia duoti: nuo trijų mėn - vaisiai, daržovės, vėliau kruopos, nuo šešių - varškė. Už tai kai kurie gydytojai taip ir sako daryt. O aš tokiem gydytojam pasiūlyčiau nepatingėt ir gydytojų tobulinimosi kursuose Santariškėse apsilankyt. Kažin kada, jų manymu, išaugdavo dantys akmens amžiaus vaikiukams, kai varškė dar nebuvo "išrasta" g.gif



Super atsakymas thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(laukiu mazo stebuklo @ 2009 02 06, 13:33)
na stai ir mes jau jungiames prie jusu. Mes jau isikibe laisvai atsistojam, sedim, bet pats dar irgi neatsiseda, su sliauzimu tai idomiai - uzpakali pakeliam, galva ant zemes ir sokam i prieki smile.gif. Beja jau turim 2 dantukus, tai ziauriai neramus naktim  doh.gif , buna per 1 val kokius 6 kartus keliames .

Daug mokate, bet jums beveik 6 mėnesiai jau smile.gif Tuoj keliausit į septintą mėnesį...
Papildyta:
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 02 06, 13:48)
nu aš kaip suprantu, įdedi ten kokią vaisiaus skiltelę, o vaikas jį įsikiša į bruną ir žiaumoja, čia kad nepaspringtų bent jau aš taip manau.. o gal klįstu doh.gif

aaaa, bet ar reikia to daikto? g.gif
Atsakyti