Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnuo

QUOTE([COLOR=red)
kur-rita[/COLOR],2009 02 05, 12:34]
Papildyta:
mes tai dazniausiai perkam,ir dar mums mano mociute viena daro arbatike ten i sudeti ieina sukatzoles,ramuneles,kminai,melisa,meta...ja pries miega duodam,kad ramiau miegotu...


o dedat cukraus i arbateles?

QUOTE([B)
selena[/B] _888,2009 02 05, 13:24]

aha mes ir ta maitintuva isigijom,tai sendien jau isbandem super thumbup.gif




ir ka valget jo pagalba? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sostine_: 05 vasario 2009 - 13:52
QUOTE(sostine_ @ 2009 02 05, 14:51)
ir ka valget jo pagalba? bigsmile.gif

valgem banana,obuoly,kriause rolleyes.gif ,o seip galima ten det viska kas tinka jusu amziaus vaikui mirksiukas.gif (net mesa galima det ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(selena_888 @ 2009 02 05, 14:28)
valgem banana,obuoly,kriause rolleyes.gif ,o seip galima ten det viska kas tinka jusu amziaus vaikui mirksiukas.gif (net mesa galima det ax.gif )


turi mirgi toki daikciuka is amerikes atsiusta...bet kadangi misinuko ten negalima pilti, tai laukaim tu dienu, kai ka daugiau valgysim:) kazi, kaip seksis g.gif
Atsakyti
QUOTE(sostine_ @ 2009 02 05, 15:51)
o dedat cukraus i arbateles?



i ta kuria perkam ne,i kita dedu,bet labai nedaug,nes ji turi biski specifini skoni jis be cukraus negere jos doh.gif
Atsakyti
Mes šiandien buvom pirmam masaže, oj kaip patko dukrytei thumbup.gif , tik jau likus 10min. iki masažo galo pradėjo verkšlenti...,bet užtat po masažo miegojo beveik 3val. smile.gif , rytoj vėl einam o nuo pirmadienio su kamuoliu darys pratymus....

P.S
Mes irgi turim maitintuvą, viena nupirkau , o kita padovanojo dukrytes krikštamotė, nežinant, kad turim....
tai jai kas nores galim pasiūlyti......, valgom su juo irgi bananus, obuoliukus, kriaušė....o ką daugiau dėti, net neįsivaizduoju g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuliaK: 05 vasario 2009 - 15:28
QUOTE(JuliaK @ 2009 02 04, 22:27)
Pas mane vartosi ten ir atgal , bet tik per vieną pusę....tai pasakė, kad kitos  puses raumenų tonusas pamažėjęs, tai ir davė siuntimą masažiukus daryti smile.gif

nu va kaip jums gerai, skaičiau kad ir jau buvote masažiukuose ir thumbup.gif ? tai gal ir man gydytojos reikalauti siuntimo? g.gif
Papildyta:
QUOTE(dange29 @ 2009 02 05, 09:19)
bigsmile.gif A, tai turit šokliuką smile.gif  Ir kaip, patinka? Ar verta turėti?
Papildyta:
O maniškiam kiek duosi, atrodo, tiek suvalgys, tad tenka riboti MP. mirksiukas.gif
Papildyta:
Mums neurologė nustatė padidėjusį dirglumą smile.gif  Bet jau senokai ėjom, dabar vaikas geras smile.gif Nors aktyvus labai, jau tikrai nebus iš jo flegmatiko biggrin.gif

joa turiu, bet kažkaip dar nededu schmoll.gif bijau kažko, tik nž ko.. mes turim tą prie staktos kabinamą dėl to ir bijau iš disney lyg ir g.gif norėjau mamyčių paklausti, nuo kada galima į tą šokliuką, nes instrukcijoj neparašyta g.gif
Papildyta:
QUOTE(Zuikių_dainos @ 2009 02 05, 10:51)
"tavo vaike" sausio m4nesio rašo, kad kruopas pirma reiktų sumalti kavamale ir išvirti skystą košelę. Virt tik sulaukus šešių mėn. pirma ryžius, po to grikiai, avižos, kukurūzų kruopos. perlines siūlomos tik nuo aštuonių mėn., o manų kaip ir nerekomenduoja iš viso duoti
Papildyta:

Mums dabar moliūgo ir bulvės savaitė, tai laabai mielai valgo. Pabandykit, gal ir jusiškiui patiks.

mus taip pat moliūgas ir bulvė lb žavi bigsmile.gif bet lb morka su bulve wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Karina20 @ 2009 02 05, 12:35)
As kol kas is kosyciu tik avizinius dribsnius daviau, pirkau tuos kur minute tik virti rejkia, tai isviriau ir net nemaliau, paziurejau, kad ir taip kruopelytes lb smulkios, puikiai suvalge.  bigsmile.gif  jej turit kavamale, galima kruopas pries verdant sumalti, o jej ne, tai isvirus su blenderiu susimala jos  smile.gif mane domina gal kas patys arbatyte plikot vaikam? Ar perkat visos? As perku Hipp'o arbatytes, bet plikyciau pati, jej sveikiau butu... Kazkaip bandziau silpnas ramuneles duoti, ismauke iskart, taciau pilvuka po to skaudejo... unsure.gif

aš dažniausiai perku.. db turim iš hipp žolelių arbatą, tai geria thumbup.gif bet jinai man viską geria biggrin.gif kartais pati ramunėlių plikau ir duodu jai atsigerti arba vandenuko, razinų kompotą, bet sulčių dar neduodu schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(kur-rita @ 2009 02 05, 13:34)
o kokios maz daug kainos?
Papildyta:
mes tai dazniausiai perkam,ir dar mums mano mociute viena daro arbatike ten i sudeti ieina sukatzoles,ramuneles,kminai,melisa,meta...ja pries miega duodam,kad ramiau miegotu...

iš tikrųjų brangu.. tas pastatomas 300-450lt padėvėtas kainuoja, o kiek naujas tai net nž...
http://www.supermama...howtopic=397608
va man šitas pačių pačiausias thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(sostine_ @ 2009 02 05, 14:51)
o dedat cukraus i arbateles?
ir ka valget jo pagalba? bigsmile.gif

nededu cukraus, nemanau kad tokiam mažam jo reikia lotuliukas.gif biggrin.gif
Papildyta:
dėl to maitintuvo, kur jį galima įsigyti ir kokia kainytė, prisipažinsiu neb žn kaip jis atrodo, kažkur lyg ir mačiau, bet nelb užfiksavau.. sakot jis lb naudingas? g.gif
Atsakyti
QUOTE([B)
JulijaK[/B] ,2009 02 05, 15:27]
Mes šiandien buvom pirmam masaže, oj kaip patko dukrytei  thumbup.gif , tik jau likus 10min. iki masažo galo pradėjo verkšlenti...,bet užtat po masažo miegojo beveik 3val. smile.gif , rytoj vėl einam o nuo pirmadienio su kamuoliu darys pratymus....



kiek laiko trunka masaziukai?

QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 02 05, 15:49)

iš tikrųjų brangu.. tas pastatomas 300-450lt padėvėtas kainuoja, o kiek naujas tai net nž...
http://www.supermama...howtopic=397608
va man šitas pačių pačiausias thumbup.gif
Papildyta:



man irgi sitas superiausias, tik kt mamte pardavinedavo uz 370 ar tai 350lt...bet ta ivistiek kainyte gera cool.gif

skaitau, ka cia rasote, kaip maitinat vaikus..ir tiek...dar neaktualu, bet jauciu, kaip uzsipulsiu jus, kai pradesiu ir as savaji auksa bulbioshkem maitint, tad laikykites lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sostine_ @ 2009 02 05, 18:15)
kiek laiko trunka masaziukai?
man irgi sitas superiausias, tik kt mamte pardavinedavo uz 370 ar tai 350lt...bet ta ivistiek kainyte gera cool.gif

skaitau, ka cia rasote, kaip maitinat vaikus..ir tiek...dar neaktualu, bet jauciu, kaip uzsipulsiu jus, kai pradesiu ir as savaji auksa bulbioshkem maitint, tad laikykites lotuliukas.gif

na kainytė tai tikrai kad gera doh.gif bet ko dėl tų savo stebukliukų nepadarysi bigsmile.gif
laukiam tavo klausimų atakos bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DdoviliuxX: 05 vasario 2009 - 18:14
QUOTE(sostine_ @ 2009 02 05, 18:15)
kiek laiko trunka masaziukai?


Masažas trunka 30 min., daro visam kūnui, nors ir neuorologė davė siuntimą, parašydama tik nugarytei, kinezeterapeute pasakė, kad vaikam iki 8mėn-1met. negalima daryti masažo atskirai kūno daliai....
Atsakyti
Mano sunelis taip pat Hipp'ines arbatytes geria zoleliu, o pirkau avieciu su kazkuo arbatyte, man tokia skani pasirode, o jis i burna jos neime schmoll.gif tai patys su vyru ir iveikem ja blush2.gif biggrin.gif
O varskyte duodat jau vaikam valgyti? As karteli daviau paragauti, jam lb patiko, tik bijau duoti, gal ankstoka dar g.gif seip valgom vaisiu tyreles, avizine kosyte, darzoviu truputeli, sulciu ragavom... viska stengiuoso pati daryti... mirksiukas.gif Kai snekejau su daktare, ji sake kad pirktinese nei naudos, nei zalos nera... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Karina20 @ 2009 02 05, 13:35)
As kol kas is kosyciu tik avizinius dribsnius daviau, pirkau tuos kur minute tik virti rejkia, tai isviriau ir net nemaliau, paziurejau, kad ir taip kruopelytes lb smulkios, puikiai suvalge.  bigsmile.gif  jej turit kavamale, galima kruopas pries verdant sumalti, o jej ne, tai isvirus su blenderiu susimala jos  smile.gif mane domina gal kas patys arbatyte plikot vaikam? Ar perkat visos? As perku Hipp'o arbatytes, bet plikyciau pati, jej sveikiau butu... Kazkaip bandziau silpnas ramuneles duoti, ismauke iskart, taciau pilvuka po to skaudejo... unsure.gif


Aš duodu hippo "Ramaus miego". Bet riboju. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(kur-rita @ 2009 02 05, 16:49)
i ta kuria perkam ne,i kita dedu,bet labai nedaug,nes ji turi biski specifini skoni jis be cukraus  negere jos doh.gif


Na, negerai cukrus, oi negerai g.gif
Papildyta:
QUOTE(JuliaK @ 2009 02 05, 17:27)
Mes šiandien buvom pirmam masaže, oj kaip patko dukrytei  thumbup.gif , tik jau likus 10min. iki masažo galo pradėjo verkšlenti...,bet užtat po masažo miegojo beveik 3val. smile.gif , rytoj vėl einam o nuo pirmadienio su kamuoliu darys pratymus....

P.S
Mes irgi turim maitintuvą, viena nupirkau , o kita padovanojo dukrytes krikštamotė, nežinant, kad turim....
tai jai kas nores galim pasiūlyti......, valgom su juo irgi bananus, obuoliukus, kriaušė....o ką daugiau dėti, net neįsivaizduoju g.gif


kas tas maitintuvas??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 02 06, 09:08)
kas tas maitintuvas??? g.gif

Va toks yra šviežio maisto maitintuvas, na pas mus toks....., gal jie skirtingi buna

user posted image


P.S. Kiek žinau varškytė ne ankščiau 8mėn. galima duoti, na čia turbūt kiekvienas savaip.......nes perskaičiau, kad čia jau ir dešreles duoda, sultynius kubeliuose tai čia jau visai schmoll.gif nesuprantu, kaip galima tokiems mažiukams duoti tai, kas visai neturiu jokios vertės, naudos ir pan., na čia jau aišku kievienos mamytes reikalas...bet vistiek ax.gif
Atsakyti