Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnuo

QUOTE(abingtonas @ 2009 02 02, 14:19)
Sveikutės... Nu ir mums jau šeši mėnesiukai ne už kalnų... rolleyes.gif Tai jungiamės prie jūsų... 4u.gif
Mes jau vartomės ir nuo pilvo ant nugaros ir atvirkčiai...Bandom kelti užpakaliuką ir šliaužti...Valgom daržovienes ir vaisių tyreles... essen.gif Bet dantuko dar nei vieno neturim... schmoll.gif

Sveiki ir mums šeši mėnesiukai ne už kalnų....pažiurėjau kad tą pačią diena gimė mūsų leliukai bigsmile.gif ir žiuriu, kad abu daro ta pati ir valgo ir vartosi ir bando pakelus užpakaliuką šliaužti.....................ir dantukų vis dar neturim schmoll.gif , bet jaučiu, kad ankščiau nei 8mėn. neturėsim, nes pirmo vaiko lygiai 8mėn. pasirodė smile.gif
Atsakyti
Sveika,
Mano pupa irgi prie tu mazyciu...
Mano patarimas tau.. nesinervink ir dziaukis , kad tavo lelius nesunkus.. tau lengviau nesioti smile.gif
Mes sveriam 6,64 kg ir 63 cm.
Zodziu viskas gerai..
Atsakyti
Iš tikrųjų, kuo vaikas sunkesnis, tuo mamai sunkiau unsure.gif Kai tenka beveik 9 kg panešiot tai doh.gif
Jau ėmė sukiotis aplink savo ašį - ten, kur buvo galva randu kojas... Ėmė labai šunim domėtis...
Atsakyti
QUOTE(Crim @ 2009 01 14, 19:59)
Kiek musu daktare sake, tai negalima mixo duoti. Nuo 4-to men reikia duoti grudines kosytes, o nuo  5 men darzoviu arba atvirksciai nuo 4 darzoves, nuo 5 grudai, o jau nuo 6 mesyte (jautiena arba vistiena). As nelabai jos klausau ir duodu mixa, nes nuo varskytes ji nepavalgo (iskart suvalgo 1,5 ir nepasakyciau kad soti), o jei padarau banano ir obuolio tyre tai popusvalandzio ji vel praso valgyt, tai nusprendziau,kad reikia sotesnio maisto, tuo labiau, kad mazai aplamai priaugam.

Atsakyti
Aš pradėsiu nuo bulvės, tada prijungsiu morkytę... O tai, kad 6 mėn kūdikiui jau mėsą duoti yra absoliuti nesąmonė doh.gif Na, bet mums dar 3 savaitės nerūpestingo pienelio valgymo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JuliaK @ 2009 02 04, 11:36)
Sveiki ir mums šeši mėnesiukai ne už kalnų....pažiurėjau kad tą pačią diena gimė mūsų leliukai bigsmile.gif ir žiuriu, kad abu daro ta pati ir valgo ir vartosi ir bando pakelus užpakaliuką šliaužti.....................ir dantukų vis dar neturim schmoll.gif , bet jaučiu, kad ankščiau nei 8mėn. neturėsim, nes pirmo vaiko lygiai 8mėn. pasirodė smile.gif

mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Nu mes tai irgi ieškom dantukų, bet jų kaip nėr taip nėr... lotuliukas.gif Nemanau, kad ankščiau kaip 6 mėn. išdygs, gal net ir vėliau...
Atsakyti
Mes šiandien buvom poliklinikoje, svoris 8kg., o ūgis 69cm., paskyrė mums masažus,pasakė, kad nelabai gerai, kad mano dukrytė vartosi ten ir atgal tik per kairę pusę, kad rankyčių tonusas padidėjęs, o šiaip viskas thumbup.gif pasakė, kad labai hiperaktivi mano mažytė........ tai rytoj eisim į pirmą masažą smile.gif
Atsakyti
Masažai tik į gera smile.gif o kaip pediatrė nustatė, kad vaikas hiperaktyvus? unsure.gif
Atsakyti
kažkodėl čia labai ramu, penktam mėnesy buvo įdomiau schmoll.gif O gal vaikai judresni, nėra laiko mamoms rašinėti? biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Mano mazoji jau antra diena neduoda ramybes doh.gif nezinau kas darosi,gal dantukai kalasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 02 04, 19:23)
kažkodėl čia labai ramu, penktam mėnesy buvo įdomiau schmoll.gif  O gal vaikai judresni, nėra laiko mamoms rašinėti? biggrin.gif

tai jau tikrai, vis įlendu pasižiūrėti, bet kaip niekas nerašo taip niekas nerašo doh.gif va mes eisim penktad svertis, pažiūrėsim kiek priaugom ir paaugom.. kaip dėl šokliuko nusipirkai ką nors, nusprendei kokį pirksi? mirksiukas.gif
Atsakyti
Pamiršau gydytojos paklaust dėl šokliuko, bet šeštad manau pavažinėt po parduotuves pasižiūrėt. Pastatomas geresnis, bet ir kainuoja... nenaujų pakabinamų yra pirkti internete, o su pastatomais striuka g.gif dar ieškosiu žaislų lavinamųjų, bet jau kaaaainos doh.gif bet kažką reiks nusipirkti, gal šuniuką Fredį? Gal turite pasiūlymų, kokie žaislai įdomūs g.gif
Atsakyti