Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnuo

zuikiu dainos aciu uz patarima thumbup.gif pabandysiu,jo vyras smulkus.dantuku ir mes neturim,bet vartomes kaip kulverstukas lotuliukas.gif
del masazu pasakysiu savo nuomone,jai matot kad vaikucio silpnos kojytes butinai masazuokit,pas mus buvo tapati istorija,nuejom 5 men.pas gyd.ji sako labai silpnos kojytes,ir stojasi tik ant pirstu galu,parekomendavo masazus.praejom mes kursa 10 masazu thumbup.gif ,stovi siek tiek prilaikoma,tai kaip nuejom pas gyd.,tai ji apako rezultatais.jai kam trakuose reikia geros masazistes rasykit i az.duosiu koordinates
Atsakyti
QUOTE(audrast @ 2009 02 02, 15:29)
labutis. Priimkit ir mus. mes irgi neskubam augt - dantų dar nėra, vartytis irgi tingi, sėdėt baisiai nori, bet neilgam.
maitinu MP, jau pradedu pratinti prie darzovienes.
beje, aciu uz nuoroda i manksteles  thumbup.gif

labas,musu sunus gime ta pacia diena smile.gif netycia uzmaciau:))
Atsakyti
na va, sveriam 8 kg 700, ūgis - 68 cm. Po 3 sav pradėsiu primaitint smile.gif
Atsakyti
o kur cia 6tokes dingo? g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mano mazoji irgi dar neseda pati,bet manau dar ankstoka ax.gif O vartosi tik nuo pilvo ant nugaros,atvirksciai nenori rolleyes.gif g.gif Dantu neturim ir nepergivenam,nes pirmam vaikui isdygo tik 8men.,ir zinau pas ka tik 1metu pirmas atsirado ax.gif rolleyes.gif
Aciu uz nuoroda del mankstos thumbup.gif Reikes pabandt mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas, mamytes, norim prisijungti prie jusu grazaus burio 4u.gif Mes taip pat dar dantuku neturim, vartytis nemokam blush2.gif Mokam daug kalbeti, garsiai juoktis, purksti seilytes ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgutex: 03 vasario 2009 - 17:06
Sweiki mamukai 4u.gif mes ir registruojames i sia temele 4u.gif
Musu pasiekimai:

Esam 69cm ir 7kg 900g,jau turim du dantukus,mokam visaipkaip vartytis,valgom daug darzovieniu ir kruopienes,deja dar nesedim,bet nuolat treniruojames mirksiukas.gif
Atsakyti
daug darzovieniu ir kruopienes[
labas,kaip jus verdat kruopiene g.gif maniske visai nenori pirktiniu kosiu valgyt,virsiu pati 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(majux @ 2009 02 02, 19:40)
labas,musu sunus gime ta pacia diena smile.gif netycia uzmaciau:))


Papildyta:
man tai kazkokia 13 dienos magija - 13 diena susituokem, darbe dirbu 13 kabinete, sunus 13 diena gime, ir akusere pakliuvo tokia pat - ir jos dukra 13 d. gimusi. mistika kazkokia biggrin.gif
Atsakyti
audrast Paskelbta Šiandien, 21:39
man tai kazkokia 13 dienos magija - 13 diena susituokem, darbe dirbu 13 kabinete, sunus 13 diena gime, ir akusere pakliuvo tokia pat - ir jos dukra 13 d. gimusi. mistika kazkokia


rugpjucio 13 d yra tarptautine kairiarankiu diena biggrin.gif mano vyras kairiarankis,ir vaikas ziuriu kaire rankyte labiau kisa i burnyte,jauciu kairiarankis bus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo majux: 03 vasario 2009 - 21:13
QUOTE(edekka @ 2009 02 03, 20:47)
daug darzovieniu ir kruopienes[
labas,kaip jus verdat kruopiene g.gif maniske visai nenori pirktiniu kosiu valgyt,virsiu pati 4u.gif


Mes tai pirktine vartojam ax.gif bet manau,kad galima butu ir paciai ka nors sumastyt,tik reikia kruopytes labai gerai susmulkint mirksiukas.gif
Atsakyti

rugpjucio 13 d yra tarptautine kairiarankiu diena biggrin.gif mano vyras kairiarankis,ir vaikas ziuriu kaire rankyte labiau kisa i burnyte,jauciu kairiarankis bus ax.gif
[/quote]
biggrin.gif geras! neznojau.
Atsakyti