Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnuo

QUOTE(JANYTE25 @ 2009 01 31, 23:43)
sveika,labai malonu?kaip airija gyvena,ar krize nespaudzia?pas mus lentvari labai daug vaikuciu,visur tik mamos su vezimeleis!!!prisijnkit,kaip jusu vaikutis auga?
Papildyta:

visai neblogai,mes tai tik 68cm,sedet irgi nemoka,kai nuleidom lovyte ismoko kelti,tai dabar stovim biggrin.gif sianden pastebejau kad dantukas islindo biggrin.gif

Sveikos 4u.gif
Mes augam pobiski rolleyes.gif Tik kazkam alergija turim,nes valgo MP ir berimai vis islenda kartais,bet negaliu suprast nuo ko doh.gif Jau ir taip daug ko atsisakiau,kad svoris mano krenta ne dienom o valandom doh.gif Sedet nori,bet dar nemoka,tik kai prilaikai.Pobiski pradedu duoti kosyte,bet nelabai nori ax.gif
Labai smagu,kad Lentvary daug vaikuciu,daug jaunmo bus hihihi.gif
O Airijoj irgi krize,kaip ir visur unsure.gif
o kurioj pusej Lentvario gyvenat mirksiukas.gif
Atsakyti
Radau puslapį su leliukų mankštom, gal kam pravers
http://kineziterapij...i-ir-atsisesti/

Atsakyti
QUOTE(Teide1 @ 2009 02 01, 23:02)
O maniskis visai nenori sestis, rytoj jau kviesiu masaziste.

maniske tai sestis norisi ir dar kaip, taciau isvis nesivarto, ant vieno sono ir kito gerai apsivercia, nu bent ant pilvo ir atvirksciai niekaip.. kazi sunerimti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuikių_dainos @ 2009 02 02, 00:04)
Gal geriau kinezeterapiaute siūlyčiau. Maniškis lankėsi tiek pas masažuotoją, tiek pas kinezeterapiautą, tai po mankštų jaučiasi didesnis efektas.
Labai nepergyvenk dar - tik apie septinto pabaigą jie jau turi mokėti atsisėst. Nors sportas niekam dar nepakenkė  smile.gif

Gal galetute parekomenduoti gera kinezeterapiaute Kaune.
Papildyta:
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 02 02, 00:46)
maniske tai sestis norisi ir dar kaip, taciau isvis nesivarto, ant vieno sono ir kito gerai apsivercia, nu bent ant pilvo ir atvirksciai niekaip.. kazi sunerimti? g.gif

Rytoj su masaziste viska issiaiskinsiu, nes jis irgi tik ant soniuku vartosi ir labai greitai ir daznai kojytemis "dviraciu mina".
Atsakyti
Labukas ,jungiuosi i jusu gretas smile.gif gal ka galit patarti mano mergytei 6 men,valgom,nemazai,ir jau darzoviene su mesyte ir koseliu o svoris sunkiai auga i men. kokiu 200 gr,dabar sveriam 7.100,gal ka gakit patarti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Teide1 @ 2009 02 02, 00:04)
Gal galetute parekomenduoti gera kinezeterapiaute Kaune.
Papildyta:

Rytoj su masaziste viska issiaiskinsiu, nes jis irgi tik ant soniuku vartosi ir labai greitai ir daznai kojytemis "dviraciu mina".

Aš lankiausi Dainavos poliklinikoj, tai ten neblogos yra Margarita, Ramutė... bet esmė ta, kad aš ėjau su siuntimu iš neurologo, o kas privačiai kad užsiimtų, aš nežinau. Tiesa, toj poliklinikoj galima išsipirkti masažus ( prieš naujus vieno užsiėmimo kaina buvo apie šešis litus ), tai gal ir mankštų galima nusipirkt, tik reiktų pasiskambint ir pasiklausti.
O šiaip gal bandykit "apskųst" savo vaiką šeimos daktarui, na pvz., pasakyti, kad dar nesivarto, tuomet jis turėtų nusiųst pas neurologą, o tas jei ką diagnuozuos gali išrašyti mankštų ir masažų kompleksą, nes šiaip beveik kas antras vaikas turi bėdų dėl raumenukų. Pvz. maniškiui buvo įtempti kojos ir nugaros raumenys, tad jis nemėgo gulėti ant pilvo, tai automatiškai vėlavo su apsivertimais ir t.t. palankėm, lyg ir išsisprendė visos bėdos.
Papildyta:
QUOTE(edekka @ 2009 02 02, 00:43)
Labukas ,jungiuosi i jusu gretas smile.gif gal ka galit patarti mano mergytei 6 men,valgom,nemazai,ir jau darzoviene su mesyte ir koseliu o svoris sunkiai auga i men. kokiu 200 gr,dabar sveriam 7.100,gal ka gakit patarti? smile.gif

Bandykit į dieną kartą pamaitinti tom visom pieniškom košėm, turėtų padėti. O gal tiesiog jūs maža, tai ir vaikas mažas bus g.gif Mano draugės mergaitėi tuoj bus metai, ji tik dabar 8 kg pasiekė. Ir visai sveikas, judrus vaikas, tik kad smulki, bet ir jos mama prie mažesnių ( berods 45 kg ar kažkas tokio ).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuikių_dainos: 02 vasario 2009 - 01:12
Jungiamės prie jūsų smile.gif
Maniškis sėdasi jau, bet nesivarto dar schmoll.gif Šiandien keliausim pas gydytoją tai sužinosim kiek sveria (įtariu beveik 9 kg). Valgom MP, primaitint dar nesiruošiu smile.gif Dantų nerasta mirksiukas.gif
Atsakyti
mes ir dantų neturim ir įtariu, kad dar ilgai ir neturėsim. Maniškis neskuba užaugti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 02 02, 00:46)
maniske tai sestis norisi ir dar kaip, taciau isvis nesivarto, ant vieno sono ir kito gerai apsivercia, nu bent ant pilvo ir atvirksciai niekaip.. kazi sunerimti? g.gif



musu burbulas irgi dar nesivarto,tik ant sonu,bet as nepergyvenu tikrai dar ismoks ir daktare nieko blogo tame neizvelge..... dabar turim nauja problema mazas ismoko prikelti uzpakaliuka atsispirti kojom ir taip ant nugaros sliauzioti,tai vakar paguldziau ant lovos tik nusisukau jo buteliuka paimti,atsisuku ziuriu nuo lovos nukrito doh.gif doh.gif doh.gif tfu tfu tfu nieko neatsitiko...
Atsakyti
Sveikutės... Nu ir mums jau šeši mėnesiukai ne už kalnų... rolleyes.gif Tai jungiamės prie jūsų... 4u.gif
Mes jau vartomės ir nuo pilvo ant nugaros ir atvirkčiai...Bandom kelti užpakaliuką ir šliaužti...Valgom daržovienes ir vaisių tyreles... essen.gif Bet dantuko dar nei vieno neturim... schmoll.gif
Atsakyti
mes irgi nesivartome, bet nepergyvenam del to cool.gif
abington ir dange 29, sveikos uzaugusios 4u.gif
Atsakyti
labutis. Priimkit ir mus. mes irgi neskubam augt - dantų dar nėra, vartytis irgi tingi, sėdėt baisiai nori, bet neilgam.
maitinu MP, jau pradedu pratinti prie darzovienes.
beje, aciu uz nuoroda i manksteles thumbup.gif
Atsakyti