Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnuo

QUOTE(Adeks @ 2009 01 31, 19:56)
Labas mes irgi is Lentvario ax.gif Tik dabar Airijoj gyvenam rolleyes.gif

sveika,labai malonu?kaip airija gyvena,ar krize nespaudzia?pas mus lentvari labai daug vaikuciu,visur tik mamos su vezimeleis!!!prisijnkit,kaip jusu vaikutis auga?
Papildyta:
QUOTE(olik @ 2009 01 31, 19:43)
clap.gif mes augam pagal vidurki.Vystomes truputuka liečiau  dar nesėdim, bet nori atsisėsti, o apie stovėjimą, dar ilgai lauksim. Sveriam 7750 g o ugis 70 cm. Valgom viska, koses balintas pienu, darzovių tyre, kuria vaikas baisiai nemegsta, mesa, kurios irgi nemegsta, tai kovojam biggrin.gif Rytoj darysiu bulvių kose su mesyte, gal suvalgis.O jei ne, tai daktare patare mesa duoti su kruopom, nes mano mazulka labai megsta kruopu koses.

visai neblogai,mes tai tik 68cm,sedet irgi nemoka,kai nuleidom lovyte ismoko kelti,tai dabar stovim biggrin.gif sianden pastebejau kad dantukas islindo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(XVXVX @ 2009 01 31, 22:22)
Adeks, labai grazi nuotrauka  bigsmile.gif Beja,mes taip pat gyvename Airijoj- Dubline smile.gif
Del maziuku virssvorio, tai normalus vaikas  metu laiko turi sverti 10-12kg. o del maitinimo ir permaitinimo, tai manau reikejo ji reguliuoti nuo gimimo, o neleisti vaikams "persiryti", nes ateiti, bus daug sunkiau jei svoris nekris  schmoll.gif , ir vaikui bus sunku  schmoll.gif (nieko nesakau del MP, bet tie kurie valgo misinukus ir koses, tai reketu kontroliuoti, nes pvz: maniskis tai besotis, valgo kiek duosi)
bet cia tik mano nuomone  4u.gif

o maniškė atvirščiai tų košių nelb megėja, pavalgo kiek jai reikia o paskui spjauna, mes nei 100 ml neišvalgom, paskui dar duodu mišinuką, tai jo dar kokį 40 ml ištraukia, niekaip nesumąstau ar jau man keisti tą mišinuką kokią arbatėle, vakar grūdinės košės ragavom ir daviau atsigerti virinto vandenuko, tai jį visą atpylė doh.gif doh.gif

Papildyta:
QUOTE(JANYTE25 @ 2009 01 31, 22:43)
visai neblogai,mes tai tik 68cm,sedet irgi nemoka,kai nuleidom lovyte ismoko kelti,tai dabar stovim biggrin.gif sianden pastebejau kad dantukas islindo biggrin.gif


sveikinimai dideliausi dantuko proga 4u.gif , mes dar laukiam thumbup.gif
Atsakyti
sianden pastebejau kad dantukas islindo biggrin.gif
[/quote]
mums pries 3 dienas dantukai islindo smile.gif laukiam kad jau matyti galesim, nes nerodo bigsmile.gif
Atsakyti


visai neblogai,mes tai tik 68cm,sedet irgi nemoka,kai nuleidom lovyte ismoko kelti,tai dabar stovim biggrin.gif sianden pastebejau kad dantukas islindo biggrin.gif
[/quote]

tai islindo reishkia labai ramiai ,kad net nepastebejai anksciau, kad dygsta? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Teide1 @ 2009 01 31, 19:14)
Jungiames prie jusu mums 5,5 men. Mazylis valgo MP, bet jau po truputi pradejome ragauti ir bulvyte.


ir kaip ji tavo suneliui? skani? g.gif
Atsakyti
O mano mergytė labiausiai mėgsta kruopų košytes, bananus ir obuoliukus, su daržovienė tai truputuka kariaujam suvalgo nedaugiau 80-max.100g., bandysiu gal kokiu sviestuku paskaninti g.gif
Ir pastebėjau jai vakare apie 19val. suvalgo kruopų košytes tai naktį 2k. keliasi , o jai ne tai kas 1,5-2val., nors ir pieno turiu daug...........ir išgeria prieš miega nemažai, gal MP jai jau netoks kaloringas ir sotus... ax.gif

P.S. kruopų košytę valgo gerai, bet suvalgo savo norma apie 100/120ml.ir neįkiši daugiau, o kartais , kai, tikriausiais viršija norma, tai irgi atpilinėja tą "viršnorminę" košytę ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuliaK: 01 vasario 2009 - 11:31
pabandyk pagardinti kose ne sviestu o alyvogiu alejumi jis ir sveikas ir skoni turi mano mazoji valgo kose jai biski alejaus ipilu pirma karta 1 lasiuka ir taip kiekviena diena po biski jau pilu arbatini sauksteli jo visiskai uztenka nes porcija nelabai didele ax.gif
o mano irgi jai tik suvalgo viena jau netelpanti sauksta koses kuri per apgaule jai ikisu po po viska atpila doh.gif as po to perskaiciau kad vaikai negali suvalgyti daugiau nei jems reikai kai kurios sako persivalge kudikis nemokapersivalgyti todel atpila kai buna per daug tai as jau nekisu jai galva nusuka reiske viskas pavalge biggrin.gif
Atsakyti
mano mazas koses kerta kaip reikalas,kiek duosi tiek suvalgys ir dar paprasys,gal del to,kad as duodu pirktines g.gif ,o vat del tyreliu kariaujam doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kur-rita @ 2009 01 31, 19:51)
o skiepa del geltos profilaktiskai dare ar jus sergat? 4u.gif

skiepijo profilaktiskai... o jus skiepo negavot?
Ir man atrodo kad mano panele normalaus svorio tie daktarai, ai bele kalba... nelabai as ju klausau...
Mano dukra irgi biski prie tinginiuku, tai zaisla i sona padedu kad pati siektu, tai rekia kad paduotume... Kelis kartus nedavem tai dabar jau bando pati siekti tai po biski "iriasi" rankomis ir kojomis i prieki, bet tik ant grindu...
O jus i vaikstyne savo mazyliu nededat? as tai dar ne, bet stovi manoji jau thumbup.gif . Tik batu nenori mautis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indvai3: 01 vasario 2009 - 12:27
QUOTE(kur-rita @ 2009 02 01, 13:20)
mano mazas koses kerta kaip reikalas,kiek duosi tiek suvalgys ir dar paprasys,gal del to,kad as duodu pirktines g.gif ,o vat del tyreliu kariaujam doh.gif

na mes ir valgom pirktines, bet jinai jų nelb valgo.. valgo skaniai tik morką, moliūgą ir bulvę, vakar tai brokolius daviau, tai spajudėsi, raukėsi, 40 ml išvalgė ir viskas doh.gif
Papildyta:
QUOTE(indvai3 @ 2009 02 01, 13:26)
skiepijo profilaktiskai... o jus skiepo negavot?
Ir man atrodo kad mano panele normalaus svorio tie daktarai, ai bele kalba... nelabai as ju klausau...
Mano dukra irgi biski prie tinginiuku, tai zaisla i sona padedu kad pati siektu, tai rekia kad paduotume... Kelis kartus nedavem tai dabar jau bando pati siekti tai po biski "iriasi" rankomis ir kojomis i prieki, bet tik ant grindu...
O jus i vaikstyne savo mazyliu nededat? as tai dar ne, bet stovi manoji jau  thumbup.gif . Tik batu nenori mautis doh.gif

mes į vaikšytnę dar nededam.. kažkaip dar bijau, tas stuburiukas dar toks menkutis, nors stovėti gerai stovime ir remiamės visa pėda, tačiau dar nesėdim, dėl to ir nededu į vaikštynę schmoll.gif batų ir mautis nenorime blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveiki, norėčiau ir aš prisijungti 4u.gif Mano sūneliui jau virš 5 mėn.
Čia kažkas klausė apie vaikštynes, tai perpasakosiu, ką sakė mano vaiko kinezeterapiautė. Pasak jos vaikštynės blogis, nes vaikai ten jose vaikšto kaip balerūnai. Aplamai patarė neskubint vaiko raidos. T.y. nesodinti per prievartą, nevartoti vaikštynės ir netgi tų nešioklių-kengūrų. O su sedėjimu yra taip - turi kažkiek išsedėti pasodintas šešto mėnesio pabaigoje, o septinto pabaigoje jau turėtų mokėti pats atsisėsti. Jei norit, kad greičiau vystytųsi, geriau vaiką pamankštinti, ypač gerai paguldžius ant pilvuko duoti jam žaisliukus - taip žaizdamas jis išlavina pečių liniją ir sėdint ateity geriau išlaikys lygsvarą. kol pilnai nesėdi, reiktų vengti stačių maitinimo ar automobilinių kėdučių. Ir pats ankstyvas vaikščiojimas nėra geras dalykas, geriau jei vaikas pirma išmoksta roplioti, antraip, ateity vaikai gali turėti problemų su raisčiais ir Achilo sausgyslėm.
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2009 02 01, 14:04)
na mes ir valgom pirktines, bet jinai jų nelb valgo.. valgo skaniai tik morką, moliūgą ir bulvę, vakar tai brokolius daviau, tai spajudėsi, raukėsi, 40 ml išvalgė ir viskas doh.gif
Papildyta:

mes į vaikšytnę dar nededam.. kažkaip dar bijau, tas stuburiukas dar toks menkutis, nors stovėti gerai stovime ir remiamės visa pėda, tačiau dar nesėdim, dėl to ir nededu į vaikštynę schmoll.gif  batų ir mautis nenorime blush2.gif  lotuliukas.gif

Nelabai suprantu, tai kai vaikiuka pastatot tai stuburiuko neapkraunat??? tai toks pat blogis kaip ir vaikstyne, jei vaikas pats neatsistoja. O kaip gali vaikas atsistoti jei nesedi?? vadinas jus ji pastatot ir jis stovi??? prasau paaskinkit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(XVXVX @ 2009 02 01, 16:08)
Nelabai suprantu, tai kai vaikiuka pastatot tai stuburiuko neapkraunat??? tai toks pat blogis kaip ir vaikstyne, jei vaikas pats neatsistoja. O kaip gali vaikas atsistoti jei nesedi?? vadinas jus ji pastatot ir jis stovi??? prasau paaskinkit smile.gif

na aš ją pastatau taip ir prilaikau, nž ar čia reiškiasi pastatymas, tikrai gal nemokėjau išsireikšti doh.gif maniškė jau remiasi pastatyta visa pėda lotuliukas.gif tą tuėjau omeny doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DdoviliuxX: 01 vasario 2009 - 15:26