Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnuo

QUOTE(olik @ 2009 01 29, 18:47)
Papildyta:
is darzoviu:morka,bulve,burokelis,kopustai,skaninu pienu nes kitaip  schmoll.gif .    o koke labai lengva isvyrti:dedi kruopu,daugiau vandens ir maisyti kol uzvir,paskui palikti 20 min,bet vandens daugiau,kad skystesne butu, as tai darau su pienu,tai vietoj vandens piena pilu.o veliau su blenderiu sumaisau,idedu banano,obuolio,cukraus

Dėl burokėlio g.gif kažin ar tokio amžiaus vaikui galima duoti blink.gif O apie cukrų į košę, tai nė kalbos nėra swoon.gif Aš košes balinu mišinėliu,ne pienu schmoll.gif Kam tas cukrus,jei vaisių dedate blink.gif galima vaisių tyrele paskaninti good.gif
Atsakyti
sveikos mamytes smile.gif
as cia prisikaiciau kad jus jau tiek valgot ir susirupinau...mano leliui (5men svere 9850g ugis 70cm) daktare leido valgyt tik vaisiu tyreles,nes tipo svoris gerai auga,nedirginam skranduko maziukui,tai nelabai daugiau ko ir daviau. per diena suvalgo viena hipp ar milupa maza indeli tos tyreles,dabar jau pradejau duoti daugiau,bet jokiu tyriu su mesa,kosyciu su grikiais ar ryziais tai man net mintis kazkaip neatejo smile.gif))) ir nezinau dabar,jei pradesiu duoti koses tai mano vaikas isvis bus storuliukas,jau ir taip rinke ant rinkes smile.gif))) tai nezinau dabar duot tu kosiu ar ne,kaip manot?misinuka valgo ir valgo,dienos norma jauciu dukart virsija ohmy.gif gal as cia per mazai jam tu tyriu duodu ir jis neprivalgo man,m?
ir siaip..prisiskaiciau kad jusu jau sedi,kai kuriu mamyciu leliai ir stovi jau patys lovytej..kaip smagu.mano lelis ir taip sunkiai apsivercia nuo pilvo ant nugaros ir tai retkarciais,sedet nesedi pats,bet atremtas pasedi.
Atsakyti
QUOTE(majux @ 2009 01 29, 19:10)
sveikos mamytes smile.gif
as cia prisikaiciau kad jus jau tiek valgot ir susirupinau...mano leliui (5men svere 9850g ugis 70cm) daktare leido valgyt tik vaisiu tyreles,nes tipo svoris gerai auga,nedirginam skranduko maziukui,tai nelabai daugiau ko ir daviau. per diena suvalgo viena hipp ar  milupa maza indeli tos tyreles,dabar jau pradejau duoti daugiau,bet jokiu tyriu su mesa,kosyciu su grikiais ar ryziais tai man net mintis kazkaip neatejo smile.gif))) ir nezinau dabar,jei pradesiu duoti koses tai mano vaikas isvis bus storuliukas,jau ir taip rinke ant rinkes smile.gif))) tai nezinau dabar duot tu kosiu ar ne,kaip manot?misinuka valgo ir valgo,dienos norma jauciu dukart virsija ohmy.gif gal as cia per mazai jam tu tyriu duodu ir jis neprivalgo man,m?
ir siaip..prisiskaiciau kad jusu jau sedi,kai kuriu mamyciu leliai ir stovi jau patys lovytej..kaip smagu.mano lelis ir taip sunkiai apsivercia nuo pilvo ant nugaros ir tai retkarciais,sedet nesedi pats,bet atremtas pasedi.


nu tai gal daktare geriau zino, ka duot vaikeliui, nei mes? smile.gif
bet svoris gal didokas... g.gif
mes tai iki 6men nieko nevalgysim ,tik gersim drinks_cheers.gif
irgi nesivartom..nors ir nestoruliuke; )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sostine_: 29 sausio 2009 - 19:18
QUOTE(daivuteklp @ 2009 01 29, 18:20)
Dėl burokėlio g.gif kažin ar tokio amžiaus vaikui galima duoti blink.gif  O apie cukrų į košę, tai nė kalbos nėra swoon.gif Aš košes balinu mišinėliu,ne pienu schmoll.gif Kam tas cukrus,jei vaisių dedate blink.gif galima vaisių tyrele paskaninti good.gif


o manot vaisiu tyreleje neideda cukraus biggrin.gif , o pirktinese kosese irgi cukraus nera? P tai idomi kodel tokios saldzios jos tongue.gif .As niekam nesakau valgyti taip kaip mes valgom, tiesiog pasidalinau tuo kaip as gaminu tas koses.O vaikas mano jauciasi gerai ir tai svarbiausias rodiklis. Burokeli valgo nuo 5 menesio ir sultis geria burokelio nuo 5 menesio.Taigi matau, kad organizmas gerai toleruoja. Be to man taip juokinga kai mamos mano, kad pienas yra baisiai vaikui nesveikas, ar burokelis nesveikas, o jus ka manot kad mesyte, labai lengvas produktas vaiko skrandziui, deja jis yra dar sunkiau virskinamas.
Papildyta:
QUOTE(majux @ 2009 01 29, 19:10)
sveikos mamytes smile.gif
as cia prisikaiciau kad jus jau tiek valgot ir susirupinau...mano leliui (5men svere 9850g ugis 70cm) daktare leido valgyt tik vaisiu tyreles,nes tipo svoris gerai auga,nedirginam skranduko maziukui,tai nelabai daugiau ko ir daviau. per diena suvalgo viena hipp ar  milupa maza indeli tos tyreles,dabar jau pradejau duoti daugiau,bet jokiu tyriu su mesa,kosyciu su grikiais ar ryziais tai man net mintis kazkaip neatejo smile.gif))) ir nezinau dabar,jei pradesiu duoti koses tai mano vaikas isvis bus storuliukas,jau ir taip rinke ant rinkes smile.gif))) tai nezinau dabar duot tu kosiu ar ne,kaip manot?misinuka valgo ir valgo,dienos norma jauciu dukart virsija ohmy.gif gal as cia per mazai jam tu tyriu duodu ir jis neprivalgo man,m?
ir siaip..prisiskaiciau kad jusu jau sedi,kai kuriu mamyciu leliai ir stovi jau patys lovytej..kaip smagu.mano lelis ir taip sunkiai apsivercia nuo pilvo ant nugaros ir tai retkarciais,sedet nesedi pats,bet atremtas pasedi.

o as manau, jei misinuko norma dienos du kart virsijat, tai geriau viena karta duoti koses 150 ml ir vaikas bus pavalges, jog kuodaugiau duodat misinio, tuo skrandis isitempia, nebent daznai bet po truputi duodat. Nu tai mano nuomuone.
Papildyta:
o vaisiu tyrelemis tikrai vaikas neprisivalgis, ar jus nuo obuolio daug pavalgot, vaisiu tyre turi buti kaip desertas ir 5 men kudikiui 50 ml pakanka. Darzoviu tyrelem irgi neprisivalgis, bet rekomenduojama duoti 125-150 ml tokio amzziaus vaikui.
O del stovejimo ir sedejimo.mano maziuke apsiverte 5,5 men. O dabar jau greit 7 men., bet dar nesedim ir stoveti nestovim. Anksciau panikavau del to, bet dabar rami, tiesiog vystosi truputuka leciau ax.gif Visi skirtingi vaikai.O Jusu vaikeliu del svoro gali buti sunkoka, tai mankstas dazniau darykit.As savo lelka mankstinu ir mankstinu.Sportininke bus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(majux @ 2009 01 29, 20:10)
sveikos mamytes smile.gif
as cia prisikaiciau kad jus jau tiek valgot ir susirupinau...mano leliui (5men svere 9850g ugis 70cm) daktare leido valgyt tik vaisiu tyreles,nes tipo svoris gerai auga,nedirginam skranduko maziukui,tai nelabai daugiau ko ir daviau. per diena suvalgo viena hipp ar  milupa maza indeli tos tyreles,dabar jau pradejau duoti daugiau,bet jokiu tyriu su mesa,kosyciu su grikiais ar ryziais tai man net mintis kazkaip neatejo smile.gif))) ir nezinau dabar,jei pradesiu duoti koses tai mano vaikas isvis bus storuliukas,jau ir taip rinke ant rinkes smile.gif))) tai nezinau dabar duot tu kosiu ar ne,kaip manot?misinuka valgo ir valgo,dienos norma jauciu dukart virsija ohmy.gif gal as cia per mazai jam tu tyriu duodu ir jis neprivalgo man,m?
ir siaip..prisiskaiciau kad jusu jau sedi,kai kuriu mamyciu leliai ir stovi jau patys lovytej..kaip smagu.mano lelis ir taip sunkiai apsivercia nuo pilvo ant nugaros ir tai retkarciais,sedet nesedi pats,bet atremtas pasedi.

mano maziukas irgi gere daug misinuko,tai man patare pratinti pre maisto,taip ir darau,per daug misinuko nesveika,pas jus jau virssvoris,mano mazas jau 7 men.beveik apie 10kg!!!(ir tai daug)mano patarimas:bandik jau sriubites duot,kosites!mano neseniai tik pradejo keltis.nes nuleidom lovite!!
Atsakyti
tai va,kad jis pas mane priprates valgyt po 100ml ir kas dvi val kazkur.bandziau keliskart virti morkyte su bulvyte ir truputeli misinuko ipyliau,tai net ciaupciojo kaip buvo neskanu,galvojau jau kad vems,taip gaila pasidare kad nebedaviau daugiau. o va tyres tai taip valgo,kad net ausys linksta smile.gif Bet aisku,as nenurimsiu, vis teik bandysiu isiulyt.
bet pagal daktare tai nera virssvorio,gerai auga.kai pati maitinau,o tai dariau beveik iki 4men (tai nieko nebandziau duoti nei valgyt nei gerti)vaikas zymiai daugiau priaugdavo negu dabar kai misinuka ir tyres pradejau duoti.
Atsakyti
Sveikos mamytes
Noriu patarimo. Maniskei visai negaliu jokio maisto suvalgydinti. Bandziau ir pati virti ir dabar perku Hip darzoviene, bet ji ziaupcioja ir nevalgo. Na gal puse arbatinio saukstelio ir nuryja, bet nedaugiau. Kaip isiulote maisto savo kleckam???
Atsakyti
Labutis 4u.gif

olik , po keliu dieneliu ne tik dantukus pajusi pirstu, bet ir pamatysi. O po geru dvieju savaiciu tie dantukai svytes is tolo vaiko burnyteje. Mat tai taip grazu wub.gif

D. mama , siulyciau daugiau eksperimentuoti su maistu ir nenuleisti ranku. Gal vaikui nepatinka vienos ar kitos darzoves skonis. Gal mielai valgys vien bulve sutrinta ir pagardinta trupuciu alyvuogiu aliejaus g.gif . siaip pirktines koses gi labai neskanios. Musu bernuzelis ne nezvilgteri i jas.

Na o musu berniukas tik neseniai pradejo ragauti kosytes darzoviu. Bet valgo noriai - verdu bulve, morka, brokoli, spinatus, kalafiora. tas darzoves ivairiai kaitalioju - viena diena vienokia kosyte, kita diena kitokia. O siaip dar pagrindinis maistas MP ax.gif . Gal jau kita savaite meginsim skanauti ir grudines koses smile.gif

O visoms mamoms kantrybes. Juk vaikui taip pat sunku prisitaikyti prie ivairiu pokyciu 4u.gif
Atsakyti
Labas,
kai kuriu draugiu vaikuciai irgi sunkiai valgyt pradejo kosytes, o maniske, tai ispradziu pasirauke, o dabar rtiesiog normuot turiu.

Tik pastebejau viena dalyka, kad reikia labai sumalt kose, nes jei koks gabaliukas iskart spjauna ir ziaugcioja. Mano maziuke pirktiniu nevalgo, bent jau kiek bandziau darzovienes, vaisiu tyre valge. siaip verdu savo, juk ten daug laiko neuzima. Pietums valgom darzoves, vakarienei kruopas. i tarpus vaisiu, uogu, sausianiuka ar barankyte. Apetitas liuks.
Atsakyti
QUOTE(majux @ 2009 01 29, 23:16)
tai va,kad jis pas mane priprates valgyt po 100ml ir kas dvi val kazkur.bandziau keliskart virti morkyte su bulvyte ir truputeli misinuko ipyliau,tai net ciaupciojo kaip buvo neskanu,galvojau jau kad vems,taip gaila pasidare kad nebedaviau daugiau. o va tyres tai taip valgo,kad net ausys linksta smile.gif Bet aisku,as nenurimsiu, vis teik bandysiu isiulyt.
bet pagal daktare tai nera virssvorio,gerai auga.kai  pati maitinau,o tai dariau beveik iki 4men (tai nieko nebandziau duoti nei valgyt nei gerti)vaikas zymiai daugiau priaugdavo negu dabar kai misinuka ir tyres pradejau duoti.

o 100ml cia nadaug!!!!!mes 240 kas 3 val valgem tai issigandau,pradejau kita maista kist,irgi tik tyreles valge sriubos nenorejo,tada man patere i sriubite:morkos ,bulves imesti trupuciuka sultinio(kubelio),MAN CIA RASE KAD NETINKAMAS PATARIMA!bet ziurek pati man paviko,dabar viska valgo,as dziaugosi,nes toks maistelis geriau negu perdaug misinuko,to labiau jis dabar pabrango,tai18lt 4 dienom doh.gif
o del virsvario man irgi daktare nesako,pati matau ir kiti sako,juk neko nepadarisi,jaigu valgit nori!! g.gif prades vaikscioti,svoris nukris tikiosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(olik @ 2009 01 29, 21:31)
Be to man taip juokinga kai mamos mano, kad pienas yra baisiai vaikui nesveikas, ar burokelis nesveikas, o jus ka manot kad mesyte, labai lengvas produktas vaiko skrandziui, deja jis yra dar sunkiau virskinamas.



mes irgi burokeli jau duodam,ir kosytes skanint pienu zadam nuo 6men ax.gif
Atsakyti
QUOTE(JANYTE25 @ 2009 01 30, 12:10)
o 100ml cia nadaug!!!!!mes 240 kas 3 val valgem tai issigandau,pradejau kita maista kist,irgi tik tyreles valge sriubos nenorejo,tada man patere i sriubite:morkos ,bulves imesti trupuciuka sultinio(kubelio),MAN CIA RASE KAD NETINKAMAS PATARIMA!bet ziurek pati man paviko,dabar viska valgo,as dziaugosi,nes toks maistelis geriau negu perdaug misinuko,to labiau jis dabar pabrango,tai18lt 4 dienom doh.gif
o del virsvario man irgi daktare nesako,pati matau ir kiti sako,juk neko nepadarisi,jaigu valgit nori!! g.gif prades vaikscioti,svoris nukris tikiosi ax.gif

tai pabandysiu kazkaip isiulyt,gal valgys (tikiuosi) o ka geriat? as sulciu dar nebandziau duoti,tik arbateles arba virinto vandens nesaldinto,tai gere smile.gif
bandziau apgauti kad daugiau istemptu nevalges,tai ka tu,reke tol kol misinuko neparagavo ohmy.gif
mes tai aptamila valgom tai isvis sesiom dienom 46lt, kartais tik 5 uztenka:( bet ka darysi,nenorejom keisti jau kitu,nes pirma misineli kai pirkom tai nevalge teko pakeist.
Papildyta:
QUOTE(D. mama @ 2009 01 30, 08:36)
Sveikos mamytes
Noriu patarimo. Maniskei visai negaliu jokio maisto suvalgydinti. Bandziau ir pati virti ir dabar perku Hip darzoviene, bet ji ziaupcioja ir nevalgo. Na gal puse arbatinio saukstelio ir nuryja, bet nedaugiau. Kaip isiulote maisto savo kleckam???

Kad zinok ne tavo vienos vaikas sitaip,bandau vis dar po biskuti duoti,bet ir nelabai valgo,o tyreles valgo?
Atsakyti