Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnuo

QUOTE(JuliaK @ 2009 01 27, 11:34)
Na va mūsų meniu jau normalizavosi, pūsryčiams valgom obouliukus, turim dar savus iš tėvų sodo, tai geriausias vitaminų šaltinis, pietums daržovienę, o vakare grūdų košytę .................labiausiai tai patinka obouliukas, ir labai tuo džiaguosi thumbup.gif
morka, bulvė, svogūnai  ir obouliukai viskas iš tėvų sodo, tai kol kas valgom ekologiškai švarus produktus, na ir bananą retkarčiais suvalgom, bet kai paragavo oboulį tai bananas dabar nelabai patinka....
Labai nori sedėti dukrytė patinka, nors sėdi dar netvirtai jai nesodinama tai isterika didžiausia, vis kaimynai tikriausiai girdi lotuliukas.gif tai po truputuka sėdim , vakar buvom poliklinikoje pasakė kad nieko tokio po truputuka sodinkit jai jau taip intensiviai kelia galva , rankytėmis pasiima už bet ką kas po ranką ir stengiasi atsisėsti...............
Mūsų ūgis 70cm. o svoris 8100

nenoriu pasirodyti l bijanti visko ir pan, bet ar ne per anksti duoti maziukam koses grudu ir pan? cia ne puolu, o klausiu, nes esu zalia 4u.gif as ir galvoju gal duot ka panasaus bet nzn varta... ten speciali kosyte kudikiam ar ta musu? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(indvai3 @ 2009 01 26, 16:44)
Kiek jusu vaikuciai sveria 6 men?
mes tai 8,8 kg

5 men ir 3 dienu mes sveremes, rode 6.700 smile.gif pakankamai palyginus kad gimem 2.660 bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tigriuke @ 2009 01 26, 16:57)
na mano nuomone biski kitokia anksciau ir be elektros gyvenoir be vandens namieir be sildinimo doh.gif  ir vaikus aguonom maityno kad ramesni butu o pasekmes po to vaikas protiskai atsilikes doh.gif ir ne viskas gerai ka anksciau dare reikia ziureti i prieki o ne dairytis atgal  schmoll.gif aisku kai kurie liaudiski patarymai tikrai geri bet reikia atrinkti kas tinka o kas ne mirksiukas.gif mano nuomone kad nereikia vaiko skubinti prie suaugusiu maisto tikrai suspies visko isragauti ir kepto ir suraus ir visokiu E213 E456 E986  E14 E256 E764 kaip sakoma neskubek ir busi pirmas thumbup.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(Sypsaliukas @ 2009 01 26, 19:30)
Sveikos mamytes... biggrin.gif

Turim siokia tokia beda....kadangi mum jau beveik 6 menesiukai taigi jau turim pereiti prie misnuko nr.2( tie kur nuo 6 men). Bet va mano kaprizingoji panelyte ne y burnyte neima buteliuko su antruoju misinuku arba jei ir patraukia gurksneli du likusi pienuka ispliurzija doh.gif  kazi ar nieko tokio jei maitinsiu tuo pirmuoju?

gali nepavalgyt nuo sito misinuko, nuo 6 men juos daro sotesnius 4u.gif
Atsakyti
Aš dudou , t.y. perku košytę kur nurodyta nuo 4mėn. susimaišau su MP, arba vakar pabandžiau duoti jau pieniška, megytei labai patiko smile.gif ,
nors ir turiu nemažia MP, bet mergyte pasidarė labai nerami..ir kai mes valgom labai riekia ir lupytem cepsi, rodo taip, kaip lyg tai nori valgyti , visada bandžiau duoti MP bet ji truputka pagerdavo ir vėl riekė, todėl nuo 5 mėn. pradėjau po truputuka duoti obuoliuką, banano, jokių problemų nebuvo..........vėliau įtraukiau daržovienę, o nuo sekmadienio košytę pirma k. paragavom..
Kikevienas vaikas individualus ir kiekvienas savu lauku reikalauja papildomo maisto, pvz. mano sūneliui iki 6,5 mėn nereikėjo nieko tik MP...................
Čia tik mano nuomonė.............. ax.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,na mums dar nevisai 5men bet jau noretumem prie jusu prisijungt 4u.gif zinoma jai priimsit blush2.gif


QUOTE(JuliaK @ 2009 01 27, 15:20)
Aš dudou , t.y. perku košytę kur nurodyta nuo 4mėn. susimaišau su MP, arba vakar pabandžiau duoti jau pieniška, megytei labai patiko smile.gif ,
nors ir turiu nemažia MP, bet mergyte pasidarė labai nerami..ir kai mes valgom labai riekia ir lupytem cepsi, rodo taip, kaip lyg tai nori valgyti , visada bandžiau duoti MP  bet ji truputka pagerdavo ir vėl riekė,  todėl nuo 5 mėn. pradėjau po truputuka duoti obuoliuką, banano, jokių problemų nebuvo..........vėliau įtraukiau daržovienę, o nuo sekmadienio košytę pirma k. paragavom..
Kikevienas vaikas individualus ir kiekvienas savu lauku reikalauja papildomo maisto, pvz. mano sūneliui iki 6,5 mėn nereikėjo nieko tik MP...................
Čia tik mano nuomonė.............. ax.gif

as savajai ir duodu kosytes miliupa,pradejom nuo babay rice,nes gyditojai sake kad ji geriausia pradedant valgyma su sauksteliu,o dabar valgom ir banana creal kosyte,jas duodu pakaitom,kartais abi sumaisau,bet kadangi MP maitinau tik 3sav,tai jas maisau su misinuku,bet seip nurodyta su virintu vandeniu,JuliaK o tu su grynu pienuku maisiai kosyte kiek zinau gryno pienuko galima vaikui duot nuo metu,o seip jai jau su pienuku darai tai geriau praskiestu su virintu vandenuku,bet jai tavo mazyliai viskas gerai tai puiku 4u.gif nes gali pilvuka skaudet ir viduriukai uzkietet ax.gif
Atsakyti
QUOTE(selena_888 @ 2009 01 27, 16:05)
sveikos mamytes,na mums dar nevisai 5men bet jau noretumem prie jusu prisijungt 4u.gif zinoma jai priimsit blush2.gif


sveika prisijungus į mūsų būrelį 4u.gif Kas prisijungia,o kam teks greit išsikelt į 7mėn mirksiukas.gif (mums rytoj pusmetis ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(indvai3 @ 2009 01 26, 16:44)
Kiek jusu vaikuciai sveria 6 men?
mes tai 8,8 kg

Musu svoris 7400g. 67cm. Kosyciu nelabai norim valgyti ax.gif Tik MP mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(daivuteklp @ 2009 01 27, 18:20)
(mums rytoj pusmetis ax.gif )

Su artejanciu gimtadieniu user posted image
Musu vaikai gime ta pacia diena user posted image
Atsakyti
QUOTE(selena_888 @ 2009 01 27, 16:05)
sveikos mamytes,na mums dar nevisai 5men bet jau noretumem prie jusu prisijungt 4u.gif zinoma jai priimsit blush2.gif
as savajai ir duodu kosytes miliupa,pradejom nuo babay rice,nes gyditojai sake kad ji geriausia pradedant valgyma su sauksteliu,o dabar valgom ir banana creal kosyte,jas duodu pakaitom,kartais abi sumaisau,bet kadangi MP maitinau tik 3sav,tai jas maisau su misinuku,bet seip nurodyta su virintu vandeniu,JuliaK o tu su grynu pienuku maisiai  kosyte kiek zinau gryno pienuko galima vaikui duot nuo metu,o seip jai jau su pienuku darai tai geriau praskiestu su virintu vandenuku,bet jai tavo mazyliai viskas gerai tai puiku 4u.gif nes gali pilvuka skaudet ir viduriukai uzkietet ax.gif

Aš maišau tik savo pienu,jai košytė nepieniška, o esu nupirkusi košytė nuo 4 mėn. nakčiai , tai ten ji jau pieniška,tik su vandeniu reikia sumaišyti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuliaK: 27 sausio 2009 - 19:19
Del kosyciu, tai jos plikomos, ant pakeliu yra uzrasyta nuo keliu menesiu tinka... jei jau gamina toki maista kudikiams, vadinasi galima smile.gif
O del misinuko keitimo, tai klausiau daktaro, ir sake, kad jei vaikui nera jokios negiamos reakcijos i valgoma misinuka, tai nebutina jo keisti, o mes ir nekeitem , kai buvo 4 men , ir tabevalgom aptamil1 thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo XVXVX: 27 sausio 2009 - 19:17
Sveikos mamytes 4u.gif mano maziukas labai neramus pasidare, tikras zirzlys, tik ant ranku gera jam ir tai nevisada, gal sakau dantuku sulauksim g.gif (sianakt kaip tik sapnavau, kad pilna maziuko burna dantuku biggrin.gif ) Seiletekis jau senokai mus vargina doh.gif Gal galit papasakoti kaip jums buvo pries dantuku augima
Atsakyti
QUOTE(Nicca @ 2009 01 27, 19:44)
Musu svoris 7400g. 67cm. Kosyciu nelabai norim valgyti ax.gif Tik MP mirksiukas.gif
Papildyta:

Su artejanciu gimtadieniu user posted image
Musu vaikai gime ta pacia diena user posted image

4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif SU GIMTADIENIU IR JUS!!!! Tik, va nemoku tokio įspūdingo pyrago iškepti ax.gif hihihi.gif svertis ir matuotis eisim vasario 3d,tada parašysiu kiek mes čia paūgėjom wink.gif Galvoju,gal dar nesikelti į 7mėn,norisi čia dar pabūti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivuteklp: 28 sausio 2009 - 07:49
QUOTE(daivuteklp @ 2009 01 27, 18:20)
sveika prisijungus į mūsų būrelį 4u.gif Kas prisijungia,o kam teks greit išsikelt į 7mėn mirksiukas.gif (mums rytoj pusmetis ax.gif )

dekui 4u.gif beje su 6 meniasiadieniu 4u.gif Nicca jus tai pat 4u.gif

QUOTE(JuliaK @ 2009 01 27, 20:15)
Aš maišau  tik  savo pienu,jai košytė nepieniška,  o esu nupirkusi košytė nuo 4 mėn.  nakčiai , tai ten ji jau pieniška,tik su vandeniu reikia sumaišyti

aaa,netaip supratau reiskia blush2.gif as tai perku kosytes nors ir pieniskos bet su misinuku maisau jos tada sknesnes buna mirksiukas.gif nes manoji su vandenuku nevalgo schmoll.gif isvis labai isranki,tokia maza,bet neikisi jai bet ko wub.gif
Atsakyti
sveikos supermamos 4u.gif
noretumem ir mes i jusu buri prisijungti.... tiesa mums tik rytoj bus 5 men,bet jau dabar norim susidraugauti 4u.gif
kiek dabar sverem nezinau,bet kai sveremes 4men buvo 8,250kg ir 65cm
valgom kosytes,tyreles ir misinuka.. tai ar priimsit 4u.gif
Atsakyti