Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnuo

Manau tikrai pravers kai damaitinejam jau mesytem ir reikia gelezies.Gelezies kiekis produktuose mg/100g jaucio liezuvis 3,2; jautienos kumpis4,2; jautienos sonine2,7; versiena2,8; kiaules liezuvis 5,1; kiaulienos kumpis3,2; kiaulienos sonine0,7; triusiena2,1; aviena2,3; eriena0,9; vistos slaunele1,o; vistos krutinele0,4; pieniskos desreles0,9; karpis,lydeka1,1; lasisa,starkis,tunas,1,0; juros lydeka0,5; upetakis0,4; skumbre1,3;
Atsakyti
QUOTE(Ausra1976 @ 2009 01 25, 22:03)
Manau tikrai pravers kai damaitinejam jau mesytem ir reikia gelezies.Gelezies kiekis produktuose mg/100g jaucio liezuvis 3,2; jautienos kumpis4,2; jautienos sonine2,7; versiena2,8; kiaules liezuvis 5,1; kiaulienos kumpis3,2; kiaulienos sonine0,7; triusiena2,1; aviena2,3; eriena0,9; vistos slaunele1,o; vistos krutinele0,4; pieniskos desreles0,9; karpis,lydeka1,1; lasisa,starkis,tunas,1,0; juros lydeka0,5; upetakis0,4; skumbre1,3;

Ačiū,Ausra,tikrai pravers 4u.gif Mamytės,gal galit pasakyti,iš kokių daržovių,daržovienes verdat mažyliams?Aš nebesugalvoju ,kaip paįvairinti.Dedu,kaitaliodama:bulvę,morką,kopūstą,žiedinį kopūstą,brokolių,cukiniją.O kažin,šaldytų žirnelių galima įmesti g.gif ,vis nesirįžtu,bijau kad pilvo nepūstų unsure.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif jungiamess ir mes su evelina prie Jusu 4u.gif pagaliau nusprendziau palepint mazyle tyrelem, nors dar ner mum 6 men:) kolkas ir obuoliu,ir bananu, ir bulviu-moliugu, ir namine bulve mum lllllll patiko thumbup.gif nzn net kuo dar pavaisint rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(indvai3 @ 2009 01 24, 11:48)
Na mes i vaikstyne dar nelipam, o sedim jau gerai.... Dantuku dar neturim ne vieno. O lauke bunam tol kol mama susala tai 2  ar 3 val ir taip kasdien, tik jeigu nelyja ir nesninga.... Mes dar jokiu ligu neturejom tad manau kad mazius reikai grudinti nuo mazens. Palaikyti oro voniose po 20 min ar daugiau... vedinti kambari, nesiltai rengti kad nusuprakaituotu, juk mazyliam jau 6 men jie juda, zaidzia... Cia mano nuomone 4u.gif

ir mano ta pati nuomone drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elvyra100: 26 sausio 2009 - 11:15
QUOTE(daivuteklp @ 2009 01 26, 09:08)
Ačiū,Ausra,tikrai pravers  4u.gif Mamytės,gal galit pasakyti,iš kokių daržovių,daržovienes verdat mažyliams?Aš nebesugalvoju ,kaip paįvairinti.Dedu,kaitaliodama:bulvę,morką,kopūstą,žiedinį kopūstą,brokolių,cukiniją.O kažin,šaldytų žirnelių galima įmesti g.gif ,vis nesirįžtu,bijau kad pilvo nepūstų unsure.gif


Kaip tik vakar skaiciau, kad pucia pilva zirniai, o ne zirneliai. Na jaunuose dar nera tu medziagu, kurios sukelia pilvo putima mirksiukas.gif taigi, jei tureciau zirneliu - butinai pabandyciau imest pora, po to ir daugiau blush2.gif O jei pus pilveli, tai zinociau bent nuo ko ax.gif
Atsakyti
dodu savo maziukui tai ka jis valgo,jaigu jam patinka ir nepucia pilvuko kodel neduoti,nemanau kad toki dicki tik misinuku ismaitinsiu ir jis sveikesnis bus negu nuo paprasto maisto,as jau tik ragauti po pora sauksteliu duodu,dar mes valgom ivairiu rusiu kosytes,vaisiu tyreles!!!paklauskit savo mamu,ar jusu nemaitino kitais dalikais?pvz.marinuota agurka ciulpt,juoda duona,lasynuko????? g.gif g.gif
Atsakyti
Kiek jusu vaikuciai sveria 6 men?
mes tai 8,8 kg
Atsakyti
QUOTE(JANYTE25 @ 2009 01 26, 11:49)
dodu savo maziukui tai ka jis valgo,jaigu jam patinka ir nepucia pilvuko kodel neduoti,nemanau kad toki dicki tik misinuku ismaitinsiu ir jis sveikesnis bus negu nuo paprasto maisto,as jau tik ragauti po pora sauksteliu duodu,dar mes valgom ivairiu rusiu kosytes,vaisiu tyreles!!!paklauskit savo mamu,ar jusu nemaitino kitais dalikais?pvz.marinuota agurka ciulpt,juoda duona,lasynuko????? g.gif  g.gif

na mano nuomone biski kitokia anksciau ir be elektros gyvenoir be vandens namieir be sildinimo doh.gif ir vaikus aguonom maityno kad ramesni butu o pasekmes po to vaikas protiskai atsilikes doh.gif ir ne viskas gerai ka anksciau dare reikia ziureti i prieki o ne dairytis atgal schmoll.gif aisku kai kurie liaudiski patarymai tikrai geri bet reikia atrinkti kas tinka o kas ne mirksiukas.gif mano nuomone kad nereikia vaiko skubinti prie suaugusiu maisto tikrai suspies visko isragauti ir kepto ir suraus ir visokiu E213 E456 E986 E14 E256 E764 kaip sakoma neskubek ir busi pirmas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tigriuke: 26 sausio 2009 - 18:58
QUOTE(tigriuke @ 2009 01 26, 19:57)
na mano nuomone biski kitokia anksciau ir be elektros gyvenoir be vandens namieir be sildinimo doh.gif  ir vaikus aguonom maityno kad ramesni butu o pasekmes po to vaikas protiskai atsilikes doh.gif ir ne viskas gerai ka anksciau dare reikia ziureti i prieki o ne dairytis atgal  schmoll.gif aisku kai kurie liaudiski patarymai tikrai geri bet reikia atrinkti kas tinka o kas ne mirksiukas.gif mano nuomone kad nereikia vaiko skubinti prie suaugusiu maisto tikrai suspies visko isragauti ir kepto ir suraus ir visokiu E213 E456 E986  E14 E256 E764 kaip sakoma neskubek ir busi pirmas thumbup.gif

visiskai pritariu smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes... biggrin.gif

Turim siokia tokia beda....kadangi mum jau beveik 6 menesiukai taigi jau turim pereiti prie misnuko nr.2( tie kur nuo 6 men). Bet va mano kaprizingoji panelyte ne y burnyte neima buteliuko su antruoju misinuku arba jei ir patraukia gurksneli du likusi pienuka ispliurzija doh.gif kazi ar nieko tokio jei maitinsiu tuo pirmuoju?
Atsakyti
QUOTE(Sypsaliukas @ 2009 01 26, 20:30)
Sveikos mamytes... biggrin.gif

Turim siokia tokia beda....kadangi mum jau beveik 6 menesiukai taigi jau turim pereiti prie misnuko nr.2( tie kur nuo 6 men). Bet va mano kaprizingoji panelyte ne y burnyte neima buteliuko su antruoju misinuku arba jei ir patraukia gurksneli du likusi pienuka ispliurzija doh.gif  kazi ar nieko tokio jei maitinsiu tuo pirmuoju?


Manau, kad galima duoti mišinį, skirtą iki 6 mėn., kadangi pas mus ta pati bėda ir vis dar naudojam pirmajį ir jau nebežadam keisti... blush2.gif O keist į kitų firmų irgi nebesinori, nes teko jau ne vieną išbandyt... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(indvai3 @ 2009 01 26, 14:44)
Kiek jusu vaikuciai sveria 6 men?
mes tai 8,8 kg

Mes tai 10 su trupuciu.Dideli gimem 4600.Bet ir vartosi ir sedasi po truputi ir sliausti bando jei pilva pakeliu biggrin.gif

O del misinuko keitimo tai jei negeria tai aisku kam ji keisti, veliau nebent kai didesni bus gal gers 4u.gif
Atsakyti
Na va mūsų meniu jau normalizavosi, pūsryčiams valgom obouliukus, turim dar savus iš tėvų sodo, tai geriausias vitaminų šaltinis, pietums daržovienę, o vakare grūdų košytę .................labiausiai tai patinka obouliukas, ir labai tuo džiaguosi thumbup.gif
morka, bulvė, svogūnai ir obouliukai viskas iš tėvų sodo, tai kol kas valgom ekologiškai švarus produktus, na ir bananą retkarčiais suvalgom, bet kai paragavo oboulį tai bananas dabar nelabai patinka....
Labai nori sedėti dukrytė patinka, nors sėdi dar netvirtai jai nesodinama tai isterika didžiausia, vis kaimynai tikriausiai girdi lotuliukas.gif tai po truputuka sėdim , vakar buvom poliklinikoje pasakė kad nieko tokio po truputuka sodinkit jai jau taip intensiviai kelia galva , rankytėmis pasiima už bet ką kas po ranką ir stengiasi atsisėsti...............
Mūsų ūgis 70cm. o svoris 8100
Atsakyti