Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėnuo

Na mes i vaikstyne dar nelipam, o sedim jau gerai.... Dantuku dar neturim ne vieno. O lauke bunam tol kol mama susala tai 2 ar 3 val ir taip kasdien, tik jeigu nelyja ir nesninga.... Mes dar jokiu ligu neturejom tad manau kad mazius reikai grudinti nuo mazens. Palaikyti oro voniose po 20 min ar daugiau... vedinti kambari, nesiltai rengti kad nusuprakaituotu, juk mazyliam jau 6 men jie juda, zaidzia... Cia mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nicca @ 2009 01 14, 16:30)
Skaiciau,kad iki metu jokiu budu negalima duoti desreliu.Ten labai daug ivairiu negeru priedu  tongue.gif Man teko matyti kaip jas gamina,jeigu pamatytum ka i jas deda
savo leliui ju neduotum. doh.gif
http://www.hipp.lt/?page_id=50

drinks_cheers.gif

QUOTE(Ausra1976 @ 2009 01 14, 16:31)
gal desryte biski anksti 4u.gif geriau mesytes kokios nors thumbup.gif

desreles isvis nerekomenduojamos suaugusiems, o kudikiams tuo labiau...

QUOTE(Crim @ 2009 01 14, 17:23)
Ispradziu paprastus surelius glaistytus, bet jie sausi ir nepatogu sokolada nuiminet. Dabar perkam varskyte su uogom tipo ir be visokiu E (mano vyras sveikuolis, net parduotuvej isstudijuoja kurie maziausiai kenkia E tokius produktus ir perkam, tai vaikui isvis neleidzia su jais pirkt) tai butu MUSU arba MIAU...

sureliai netinka paprasti kudikiams taip pat, nes kudikiui ten per daug baltymo.

QUOTE(Doublemamyte @ 2009 01 14, 20:03)
Ir iki 3 metu jokio karves pieno,tik mamyte arba adaptuotas.

tikrai iki 3 metu? kiek zinau nuo metuka jau galima karves piena.

QUOTE(aistew @ 2009 01 15, 09:01)
sveikos mamukai ir maziukai 4u.gif
va vakar mes buvom prie daktarytesir va tokios naujienos:sveriam 12kg ir esam 75cm,ugio ax.gif gavom skiepuka

oho koks didelis jau.

Sveikutes 4u.gif

mum siandien 5 men, ir atkeliaujam pas jus. maziuke sveria 7200g ir yra 67cm ugio. Dar nieko neprimaitinu, valgo tik mamytes pieneli, si men priaugo 500g, tai sake pakalbesim kita men apie primaitinima. labai dziaugiuosi smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(EleNina @ 2009 01 16, 13:41)
Dar norejau paklausti, ar kas nors iki 6 men. vien tik pienuku maitinat?

as maitinsiu iki 6 men. tik savo pieneliu.

QUOTE(Nicca @ 2009 01 16, 14:05)
Mamytes,kuriu maziukai valgo MP kelis kartus maitinate nakti?

apie 2 ar 3 kartus.

QUOTE(JuliaK @ 2009 01 17, 12:54)
Sveikos mamytės smile.gif , kaip supratau jai jau 5mėn. sukako,tai mes keliaujam pas jus į svečius smile.gif galima? ax.gif

kokia burbuliuke wub.gif ir kaip kojyte fainai i burnyte isikisus!

QUOTE(JuliaK @ 2009 01 19, 09:36)
]kiek maždaug turi suvalgyti daržovių košytes 5mėn vaikas[/u],(ūgis 70cm., svoris 8kg.)


jau matau atsake 5 men iki 125, 6 jau reikia 200g.

QUOTE(EleNina @ 2009 01 19, 10:07)
*Jeigu valgo misinukus ar geria  arbatele is buteliuko, gali padaryti kosyte skystesne, atsiesdama su darzoviu nuociru ir duoti per butelika. Gal jai sauksciukas nepatinka, su sauksciuku duosi kai bus didesne.(Nors nezinau ar cia geras patarimas g.gif , gal prie sauksciuko nepripras....)

**Misinuku tai apie 200ml, tai manau ir kosytes turetu buti panasiai.

* negalima duot tirsto maisto is buteliuko, vaikas turi pratintiss!!!
** misinukas juk skystas, o kosyte tirstesne todel jos reikia maziau.

QUOTE(*Katinukas* @ 2009 01 19, 11:37)
Ir dar noriu paklausti, ar vaikiukus jau sodinat i vaikstynes? Maniskis pats dar nesedi, bet labai nori  smile.gif

as nesodinu ir nesodinsiu. daktaras pasake priesui galim dovanot, bet ne sau...

QUOTE(JANYTE25 @ 2009 01 19, 12:38)
sveika! 4u.gif mano maziukui irgi patiko desrele,tai kartais duodu,jam skanu!seip bandau visko duoti po truputi kad priprastu ax.gif sveria beviauk 10kg apietitu nesiskundziam thumbup.gif


man tai gaila vaiku, kai mamos nezinodamos duoda vaikams netinkama maista... pasiskaitykitdaugiau zurnalu apie vaikus!
QUOTE(JANYTE25 @ 2009 01 19, 12:53)
sveiki!mums 6men. ir 17 dienu,4 men. pradiejom valgyti:tyreles,sriubyte,gerti sultys,pratinau prie visko- po truputi!gal vaikai nenori valgyti del to kad neskanu?
as verdu sriubyte su sultynio kubeliu!valgo bet kokia sriuba

nu jo, jau sultinio kubeliai tai tikraii netinka, juk vaiku maisto negalima nei sudyt nei saldint. o iki kada?

QUOTE(tigriuke @ 2009 01 19, 15:42)
sveikos na ir mes prie jusu 4u.gif
mano braskei 6 ir 16 d. valgom misinuka ir darzoves (pradejom nuo moliugo nes jis pats neutraliausias kaip ir morka tada kai pripratom daviau jau bulve) nors

morka taip tik labiausiai alergizuojanti, tik ji saldi uz tai labiausiai panasi i mp. as pradesiu primaitint nuo morkytes.
Papildyta:
QUOTE(EleNina @ 2009 01 20, 09:12)
oi, oi del tu pakramtymu kaip reikia buti atsargiems doh.gif , skundziu reikalas ir kasnelis gali uzsrtikti. As duodu duonos plutos paciulpti, bet irgi, akiu nenuleidziu.

Norejau paklausti, kai vaikuciai valgo kosytes, ar duodat atsigerti vandenuko?Kokio?O gal dar pienuko pabaigoje duodat?

o nuo kada galima tuos duoniukus duot pakramtyt?
galima savo pienuko duot atsigert, galima arbateles ar sulciu, tik po mesines tyreles netinka pienukas.

QUOTE(bamboklina @ 2009 01 20, 16:55)
nu jai saukstukas tikrai ne priesas ji valgo su juo  smile.gif bet va koses taj jaj nepatinka  doh.gif taj gal galite patarty koke galima padaryt kad jaj patiktu g.gif 

gal tu pradejai nuo vaisiniu tyreliu? gal todel ir nevalgo darzovienes...

QUOTE(Olesiura @ 2009 01 20, 17:26)
Vaikstom i baseina jau nuo 2,5men. dar uzsirasem i Yamaha  muzikos mokykla,jau buvom 1 pamoka biggrin.gif



pasipasakokit kokie ispudziai is tos pamokeles? as ir galvoju vest nuo pavasario.
QUOTE(tigriuke @ 2009 01 21, 09:17)
vakare jau pratint ant puodo rolleyes.gif  nes kiek vyresniu vaiku zinau tai veliau su puodu visai nedraugauja tik pampersai schmoll.gif  o man tai baisu kai vaikas metu dar su pampersu vaiksto didelis zmogus jau metu turetu jau ir siusiot ir rimciau daryt i puoda thumbup.gif

as ir pradesiu nuo 6 kai jau gerai sedes, irgi po truputi po migelio, po valgio pratinsiu. o kokius galvojat puodukus pirkt, paprastus ar sustresnius kokius?
Atsakyti
QUOTE(*Katinukas* @ 2009 01 21, 14:32)
Mamytes, kas kiek laiko savo aukselius maudote? Mes tai pirma, kas antra diena maudemes, bet dabar reciau pradejom, tik uzpakaliuka kas vakara nuprausiam, zinoma veiduka ir rankytes taip pat kasdien smile.gif


as maudau kas antra diena, o uzpaliuka plaunu po kiekvieno pamperso keitimo.
QUOTE(indvai3 @ 2009 01 22, 11:14)
Dantuku neturim."Kiek valandu jusu mazyliai miega diena? Mano pupa tai 2 kartus po 40min. Anksciau lauke miegojo dabar schmoll.gif


mano maze kokius keturis kart po pusvalandi, bet buna, kad iminga ir ismiega pora valandu.
QUOTE(XVXVX @ 2009 01 22, 12:03)
Galime pasigirti, siandien pirma kart padareme i puoduka  thumbup.gif

sveikinam 4u.gif

QUOTE(daivuteklp @ 2009 01 22, 17:38)
Mamytės,gal galit pasakyti ar jums jau darė kraujo tyrimą?Mums dar nesiūlė,o jau ir 6 mėn ant nosies


mums dare kai sirgom, padare ir paskyre antibijotikus, o dar norejo neduot ju kelias dienas.
QUOTE(daivuteklp @ 2009 01 23, 06:58)
žiūriu,jūsų vaikučiai mišinėlio nemažai išgeria 150-200ml,o maniškė vos ne vos 100ml ištuština unsure.gif kartais iš vis negeria doh.gif ,todėl ir galvoju,kad reik kraują  patikrinti.. g.gif


gal ji daznai valgo todel daug ir nesuvalgo. mano maziuke daznai ir po biski valgo.
QUOTE(indvai3 @ 2009 01 23, 10:45)

O jusu vaikai vieni uzsiima zaidzai, ar butinai reikia buti salia???

mano viena mazai buna, reik su ja uzsiimti, demesio vaikas. bet ziuriu visi tokie pagrinde, kai paaugs tai musu vis maziau reikes... tad dziaukimes, kol dar esam tokios reikalingos mirksiukas.gif

QUOTE(XVXVX @ 2009 01 23, 14:23)
Stai mums jau ir pasirode pirmasis dantukasr 
Mamytes norejau pakalusti, kazkur skaiciau, kad mamytes jau duoda vaikuciams varskes sureliu, ar jus duodate??? ir kokius??? ar dar ne per anksti?


sveikinam su dantuku!!!
sureliai dar tikrai per anksti, ten per daug baltymo, nei reikia kudikiui.
QUOTE(daivuteklp @ 2009 01 24, 08:02)
labas rytelis mamytės.mes retai į lauką einam blush2.gif ,nes kaip tik pradedam dažniau eiti taip susloguojam  doh.gif kol pasveikstam vėl porą savaičių neišeinam

mums irgi istisai sloga, kai prasidejo nuo gruodzio taip iki dabar, praeina pora dienu ir vel serga. greiciau pavasaris!!!
Atsakyti
QUOTE(indvai3 @ 2009 01 24, 10:48)
Na mes i vaikstyne dar nelipam, o sedim jau gerai.... Dantuku dar neturim ne vieno. O lauke bunam tol kol mama susala tai 2  ar 3 val ir taip kasdien, tik jeigu nelyja ir nesninga.... Mes dar jokiu ligu neturejom tad manau kad mazius reikai grudinti nuo mazens. Palaikyti oro voniose po 20 min ar daugiau... vedinti kambari, nesiltai rengti kad nusuprakaituotu, juk mazyliam jau 6 men jie juda, zaidzia... Cia mano nuomone 4u.gif


as sutinku, kad reikia grudinti, ir rengti nelabai siltai, bet deja, musu maziuke turiu ygimta sirdies yda, problema, nera labai baisi, kaip sako gydytoja, bet vis del tos ydos, ji labai sala, ir gali sirgti dazniau. Del oro voniu, tai bijau dabar isrengti, nes jei vel susirgs, tai as jau nezinau, kada mes skiepa padarysim, labai jau veluojam ax.gif Seip mes irgi tik pirma karta susirgom.O sloga, tai gal tikrai del siauru noses landu, ir del to, kad sunku issiurbti ta nosyte.
Papildyta:
QUOTE(olik @ 2009 01 24, 12:52)
as sutinku, kad reikia grudinti, ir rengti nelabai siltai, bet deja, musu maziuke turiu ygimta sirdies yda, problema, nera labai baisi, kaip sako gydytoja, bet vis del tos ydos, ji labai sala, ir gali sirgti dazniau. Del oro voniu, tai bijau dabar isrengti, nes jei vel susirgs, tai as jau nezinau, kada mes skiepa padarysim, labai jau veluojam ax.gif Seip mes irgi tik pirma karta susirgom.O sloga, tai gal tikrai del siauru noses landu, ir del to, kad sunku issiurbti ta nosyte.

o dantu dar neturim, as ju taip laukiu, bet kazkaip keistai neurologe pasake, kad 8 menesiu turesim g.gif , tai ka be dantu busim iki 8 men. bigsmile.gif , nesamone biggrin.gif
Papildyta:
norejau paklausti del poduku kada sodinot savo vaikus as tai jau galvoju nupirkti ir ryte per pietus ir vakare jau pratint ant puodo rolleyes.gif nes kiek vyresniu vaiku zinau tai veliau su puodu visai nedraugauja tik pampersai schmoll.gif o man tai baisu kai vaikas metu dar su pampersu vaiksto didelis zmogus jau metu turetu jau ir siusiot ir rimciau daryt i puoda thumbup.gif
[/quote]

buvo pas mane drauge, tai ji nuo 6 men sodina ant puoduko, bet tai nera sodinimas, o tiesiog kai mato kad vaikas nori pasitustinti, numauna pampersa ir palaiko virs puodo, kibiro, vonios. dabar jau vaikiukas paaugo, tai jau pats daro nat puoduko. As kol kas nedristu numauti pamperso ir laikyti, nenoriu trugdyti blush2.gif , o kai sedes pati butinai ant puoduko eis tongue.gif
Atsakyti




4u.gif aš kaip tik skaitinėjau ,kaip išsirinkti puoduką bigsmile.gif ''Mergaitėms geriau pirkti platesnį,apvalesnį,berniukams siūloma siauresnį.Grojantys puodukai patinka ne visiems vaikams.Pirmąkart atsisėdę,gali išsigąst melodijos,ir puodukas tampa baimės objektu.Be to blaškomas vaiko dėmesys ir susikaupimas.jis gali sugest:melodija gali ištisai groti ar visai negroti." Nusprendžiau pirkti paprastą,be jokių melodijų,patogų.Dar svarbu kad stabiliai ant grindų stovėtų,kad kai vaikas stojasi nuo puoduko,tas puodukas nevirstų,ar ''neprikibtų'' vaikui prie šikniuko lotuliukas.gif
Atsakyti

buvo pas mane drauge, tai ji nuo 6 men sodina ant puoduko, bet tai nera sodinimas, o tiesiog kai mato kad vaikas nori pasitustinti, numauna pampersa ir palaiko virs puodo, kibiro, vonios. dabar jau vaikiukas paaugo, tai jau pats daro nat puoduko. As kol kas nedristu numauti pamperso ir laikyti, nenoriu trugdyti blush2.gif , o kai sedes pati butinai ant puoduko eis tongue.gif
[/quote]
as tai dar nesodinu, bet pupa jau musu sedi tai pabandysiu koki karteli po valgio....O del ligu jei turit kazka igimto tai cia jau kitas reikalas...
Atsakyti
QUOTE(daivuteklp @ 2009 01 24, 14:19)
4u.gif  aš kaip tik skaitinėjau ,kaip išsirinkti puoduką bigsmile.gif ''Mergaitėms geriau pirkti platesnį,apvalesnį,berniukams siūloma siauresnį.Grojantys puodukai patinka ne visiems vaikams.Pirmąkart atsisėdę,gali išsigąst melodijos,ir puodukas tampa baimės objektu.Be to blaškomas vaiko dėmesys ir susikaupimas.jis gali sugest:melodija gali ištisai groti ar visai negroti." Nusprendžiau pirkti paprastą,be jokių melodijų,patogų.Dar svarbu kad stabiliai ant grindų stovėtų,kad kai vaikas stojasi nuo puoduko,tas puodukas nevirstų,ar ''neprikibtų'' vaikui prie šikniuko lotuliukas.gif



mes tai jieskom toki puoduka,kad butu patogu vaikui,kad atsiremti galetu.As iki siol pamenu,kaip sedejau ant puoduko ir tv ziurejau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(olik @ 2009 01 24, 09:20)
Aciu uz patarimus.P kas liecia slogos.tai pas mus tai amzina problema doh.gif , tai jei temperaturos nera, seip daug nuomuoniu girdejau ir mediku tame tarpe, kad i lauka galima eiti. Tik kai labai salta nerekomenduojama. Tai mes i sloga net nekreipiam demesio.Gerai issiurbiam nosi ir einam.Seip jei dazna sloga, tai mums pasake, kad tai gali buti del siauru vaiko nosies landu.Nes jau kiek as ejau pas LORA tai visi sako, kad nieko baisaus, o as sakau tai gal vaikui adenoidai, polipai,o gydytoja pasake, kad jie yra pas visus vaikus, ir kad jie netgi gali augti blink.gif


Pas mus panasi problema.. buvom pas LOR, tai sake del siauru kvepavimo taku.. bet vaikui augant auga ir jie ir turetu viskas susitvarkyt smile.gif Maniskiui ne sloga, bet nosyte slapiuoja vis, isteka po truputi laikas nuo laiko. Tai plaunam juros vandeniu beveik nuo pat gimimo 1-2 kartus per diena. smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes norejau paklausti kokias kosytes duodate (Ar dar kazka papildomai (desertukai) savo maziukams? kaip verdate, mes valgome hipp darzovienes ir vaisiu tyreles dar verdu kosytes su versiena arba jautiena. Noretume paivairinti savo meniu.. Gal galit detaliau pasidalinti savo meniu?
user posted image
Is anksto aciu. g.gif
Atsakyti
O mes šiandien paragavom pirma karta grūdų košytė(ryžių/kukuruzų)...labai jau patiko dukrytei, valgė mieliau nei daržovių biggrin.gif .....
pasidarė labai nerami dukrytė unsure.gif , jau savaitę kaip kažkokia nerandanti sau vietos, nors ir MP pas mane labai daug, tai man pasakė, kad gal jai pienukas jau netoks sotūs, reikia kuo nors rimtesnio, tai šiandien pabandžiau duoti košytes.....žiurėsim ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Meilutia @ 2009 01 25, 11:44)
Sveikos mamytes norejau paklausti kokias kosytes duodate (Ar dar kazka papildomai (desertukai)  savo maziukams? kaip verdate, mes valgome hipp darzovienes ir vaisiu tyreles dar verdu kosytes su versiena arba jautiena.  Noretume paivairinti savo meniu.. Gal galit detaliau pasidalinti savo meniu?
user posted image
Is anksto aciu.  g.gif

Mūsų meniu labai panašus į jūsų mirksiukas.gif tik dar mėsytės neragavom,gydytoja sakė nuo 7-8mėn.O šiaip daržovienė,kruopų košė,tyrelės,bananas,obuoliukas smile.gif dar išbandėm HIPP košeles ''labos nakties'' su sausainukais ir kt..ką čia daugiau besugalvosi pasiūlyti,lauksim kol paūgės assa.gif
Atsakyti