Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštas Panevėžyje

Dar tik ruošiamės krikštyti savo mažių. Krikštysim Panevėžyje. Gal patartumėte bažnyčią, kunigą. Kiek mokėjot, prieš kiek laiko susitarėt? mirksiukas.gif
Atsakyti
dėl kunigo... šiaip man labai patinka Berčiūnuose bažnytėlė, kadangi ten labai šviesu, tai nuotraukos labai gražios gaunasi (čia aš iš savo profesinės pusės žiūriu tongue.gif ) ir kunigas ten labai thumbup.gif
o šiaip savo mazgės dar nekrykštijom, tai daugiau kaip ir negaliu nieko patart :ax
Atsakyti
Aaa, žinau, kun.Dauknys, berods. Buvau ten, kai draugai tuokėsi. Jauki bažnytėlė, bet, turbūt, reikia su juo tartis prieš mėn., ne anksčiau-labai populiarus jis, kiek žinau. O aš norėčiau jau už kokių 2-jų sav., jei įmanoma g.gif
Atsakyti
QUOTE(sigitulka @ 2005 07 26, 10:59)
O aš norėčiau jau už kokių 2-jų sav., jei įmanoma g.gif
na pabandyk, gal ir susitarsi mirksiukas.gif bet kiek žinau, tai kažkada jis tūrėtų išvažiuoti kažkur tolėliau, tik nežinau kada tiksliai g.gif
Atsakyti
sigitulka, mes savo berniūką turėjome krikštyti birželio 18 d. pas Tėvą Stanislovą, bet priešpaskutinę dieną sužinojome, jog jau visai blogai jaučiasi ir apeigų neatlikinėja. Teko skubiai tartis su Dauknių, kad jis mus priimtu, ir susitarėme smile.gif Tai va, išvada tokia, kad gali su juo susitarti ir prieš dieną - geranoriškai visada sutinka padėti. Bažnyčiai mano sūnaus krikštatievis paaukojo 20 Lt. ir kunigas kreivai nežiūrėjo, kad davėme per mažai.
Atsakyti
O jeigu nebutinai pas kun.Dauknį, kas kitur krikštijo, būtu labai įdomu išgirsti smile.gif
Atsakyti
tai mamos, negi visos krykstyjat pas Daukny, negi kitur niekur g.gif
Atsakyti
Dauknys skonio reikalas, būna kas spjaudosi, kad užsinorėjo vestuvių pas jį, čia jau kaip kam pasiseka.
O šiaip koks skirtumas - krikštija ir Katedroj ir Raudonoj (Petro Povilo ?) bažnyčioj - abiejose tekę but ir abiejose viskas gerai. Su ta kur parodų rūmai anksčiau buvo (centre) neteko susidurt. schmoll.gif Tartis gal prieš kokias dvi savaites g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelės: 11 sausio 2007 - 16:51
Sveikos mamos,

Neuzilgo krykstysiu savo pupa ir noriu kokybisku ir geru nuotrauku tik nezinau kur tokias Panevezyje daro, gal galit kuri patarti ax.gif
Atsakyti
o tose baznyciose kokios kainos ir ar viena mazyli krykstyja idomu g.gif
Atsakyti
Tai aukos neapibreztos. Katedroj tekę dalyvaut (senai labai) kai krikštija daug, Raudonoj kai viena, bet ten kažkaip atsitiktinai gavos (turėjo krikštyt 3). Reikia su kunigu kalbėt kaip. Kiek tėvai aukojo nežinau. Aš duočiau 50.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelės: 11 sausio 2007 - 17:37
Mes dukryte krikstijom raudonoj baznycioj(Sv Petro ir Povilo parapija),tai likau patenkinta biggrin.gif kunigo pavardes nepamenu...o mokejo kriksto tevai ,po apeigu i vokeli idejo 50 lt.
Atsakyti